پکیج نوژان

پکیج نوژان

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج نوژان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پکیج نوژان همراه با تصاویر در مدل های مختلف و موقعیت نصب دیواری، زمینی، مرکزی و چگالشی، فن دار و بدون فن و برق مصرفی تک فاز و سه فاز، دارای سیستم گیرپاژ پمپ، منبع ذخیره تا 100 لیتر و سنسور ضد یخ، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی ن...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج نوژان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پکیج نوژان همراه با تصاویر در مدل های مختلف و موقعیت نصب دیواری، زمینی، مرکزی و چگالشی، فن دار و بدون فن و برق مصرفی تک فاز و سه فاز، دارای سیستم گیرپاژ پمپ، منبع ذخیره تا 100 لیتر و سنسور ضد یخ، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج نوژان - Nozhan

پکیج نوژان دستگاهی است برای تامین گرمایش محیط که جایگزین موتورخانه ها و شوفاژخانه های مرکزی و همچنین آبگرمکن های بزرگ و پر هزینه گردیده است که وظیفه آنها تامین آب گرم مورد نیاز جهت گرم نمودن محیط و آب گرم مصرفی می باشد این دستگاه ها از سیستم های متنوعی در جهت افزایش سطح کارکرد پکیج همچنین برای بالابردن راندمان این دستگاه استفاده می کنند و در هنگام خرید با توجه به نیاز مشتری و بسته به موقعیت های متفاوت از لحاظ موقعیت نصب و ساختار خاص، شرایط محیط، مساحت و متراژ ساختمان در انواع دیواری، زمینی، مرکزی و چگالشی انتخاب می شوند. در کل می توان یک پکیج را به لحاظ داشتن مزیت های متعدد مانند صرفه جویی در انرژی و همچنین قابلیت های دیگری از جمله اتصال ترموستات های جانبی است که مصرف کننده را متقاعد می کند که این نوع از سیستم ها را نسبت به سیستم های مرکزی مانند موتورخانه ها و شوفاژخانه ها خرید کنند پکیج های فن دار که میتواند بیرون از واحد مسکونی نصب شود و برای چند واحد مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد، پکیج های بدون فن تنها قابلیت نصب در داخل واحد مسکونی را دارد. از مزایای  پكیج گرمایشی شرکت نوژان می توان به آب گرم فوری، دائم و فراوان اشاره کرد که دارای نوسان بسیار کمی است. همچنین از دیگر سیستم های موجود در پکیج که ایمنی آن را افزایش می دهد دارای سیستم گیرپاژ پمپ، دارای دو پمپ برای سیرکوله، دارای 100 لیتر برای ذخیره آبگرم، دارای سنسور ضد یخ اشاره نمود. پکیج شرکت نوژان برای فضای 100 مناسب و دارای برق تک فاز و سه فاز می باشد. این پکیج ها با نوع سوخت برقی و گازی در ظرفیت های متفاوت عرضه می گردد، تمامی این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد.

پکیج برقی نوژان

پکیج برقی نوژان یکی از پر کاربردترین وسایل ایجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط، بالا بودن ایمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد. از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است. این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری، توسط رادیاتور یا فن کوئل، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تأمین می کند. برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند.

پکیج دیواری نوژان

پکیج گازی نوژان

 از این نوع پکیج در صنایع گوناگون برای تامین گرمایش مورد نیاز فن کوئل، واحد های مسکونی و ... می توان استفاده نمود. در ساخت و تولید این نوع دستگاه سعی بر آن گردیده تا از بهترین قطعات بازار مصرف برای دستگاه استفاده گردد. مهمترین بخش پکیج دیواری گازی نوژان المنت پکیج می باشد که برای تامین گرمایش مورد استفاده قرار می گیرد. از مزیت های پکیج دیواری گازی نوژان می توان به راندمان حرارتی بالا آن اشاره کرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج نوژان 

پکیج های برقی و گازی نوژان دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت نوژان می باشند.

نوژان

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج نوژان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده