پکیج نوژان

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج نوژان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پکیج نوژان همراه با تصاویر در مدل های مختلف و موقعیت نصب دیواری ، زمینی ، مرکزی و چگالشی ، فن دار و بدون فن و برق مصرفی تک فاز و سه فاز ، دارای سیستم گیرپاژ پمپ ، منبع ذخیره تا 100 لیتر و سنسور ضد یخ ، با نصب رایگان را مشاهده و ب...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج نوژان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پکیج نوژان همراه با تصاویر در مدل های مختلف و موقعیت نصب دیواری ، زمینی ، مرکزی و چگالشی ، فن دار و بدون فن و برق مصرفی تک فاز و سه فاز ، دارای سیستم گیرپاژ پمپ ، منبع ذخیره تا 100 لیتر و سنسور ضد یخ ، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پکیج نوژان

پکیج نوژان دستگاهی است که جایگزین موتورخانه ها و شوفاژ گردیده که اب گرم مورد نیاز جهت گرم نمودن محیط و آب گرم مصرفی را تامین می نماید و در هنگام خرید با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار خاص ، شرایط محیط ، مساحت و متراژ ساختمان در انواع دیواری ، زمینی ، مرکزی و چگالشی انتخاب می شود . پکیج های فن دار که میتواند بیرون از واحد مسکونی نصب شود و برای چند واحد مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد ، پکیج های بدون فن تنها قابلیت نصب در داخل واحد مسکونی را دارد . از مزایای  پكیج گرمایشی شرکت نوژان می توان به آب گرم فوری ، دائم و فراوان ، دارای سیستم گیرپاژ پمپ ، دارای دو پمپ برای سیرکوله ، دارای 100 لیتر برای ذخیره آبگرم ، دارای سنسور ضد یخ اشاره نمود .پکیج شرکت نوژان برای فضای 100 مناسب و دارای برق تک فاز و سه فاز می باشد.

پکیج شرکت نوژان شامل پکیج برقی و گازی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

پکیج برقی نوژان

پکیج برقی نوژان یکی از پر کاربردترین وسایل ایجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط ، بالا بودن ایمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد . از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است. این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری ، توسط رادیاتور یا فن کوئل ، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامین می کند . برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند.

پکیج دیواری نوژان

پکیج گازی نوژان

 از این نوع پکیج در صنایع گوناگون برای تامین گرمایش مورد نیاز فن کوئل، واحد های مسکونی و ... می توان استفاده نمود. در ساخت و تولید این نوع دستگاه سعی بر آن گردیده تا از بهترین قطعات بازار مصرف برای دستگاه استفاده گردد. مهمترین بخش پکیج دیواری گازی نوژان المنت پکیج می باشد که برای تامین گرمایش مورد استفاده قرار می گیرد. از مزیت های پکیج دیواری گازی نوژان می توان به راندمان حرارتی بالا آن اشاره کرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج نوژان 

پکیج های برقی و گازی نوژان دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت نوژان می باشند.

نوژان

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج نوژان ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 مورد
  • 3f3e5c0bbb9dbd94710234fced182cdc.jpg
  • 50e0bdd5df48fd5c55367cecceb4c8e4.jpg
  • 061df5a697e98569ea935d71354f42b0.jpg
  • 4044c6fd9edeadfe415f70954bd2426b.jpg

فیلتر توسط :

سازنده