کولر آبی انرژی

کولر آبی انرژی

12 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی انرژی، تصاویر، همراه با گارانتی اصلی و خرید آنلاین انواع کولر آبی انرژی مدل های معمولی، کم مصرف، مینی کولر، پرتابل، بالا زن و سلولزی در ظرفیت های متفاوت، دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی، طول عمر بالا و ک...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی انرژی، تصاویر، همراه با گارانتی اصلی و خرید آنلاین انواع کولر آبی انرژی مدل های معمولی، کم مصرف، مینی کولر، پرتابل، بالا زن و سلولزی در ظرفیت های متفاوت، دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی، طول عمر بالا و کیفیت بالای محصول را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه کولر آبی انرژی - ENERGY

شرکت انرژی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از نیروی کار متخصص و مدیران با تجربه محصولاتی با کیفیت بالا طبق استاندارد های ملی تولید و به بازار ارئه می نماید. این شرکت طی نیم قرن حضور موفق توانسته گواهینامه های ملی استاندارد را کسب نماید و سهم فروش ویژه ای در بازار داخلی به خود اختصاص دهد. شرکت انرژی با بهره گیری از دانش بالا محصولات متنوعی را در زمینه سیستم سرمایشی و گرمایشی عرضه نماید. کولر آبی انرژی در مدل های معمولی، بالا زن، صنعتی و سلولزی تولید و عرضه میشود. شما با خرید کولرهای آبی انرژی علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق و هزینه های اقتصادی هوایی خنک و مطبوع در محیط مورد نظر ایجاد می نمایید. لازم به ذکر است که کولر های آبی انرژی دارای مزایایی از قبیل افزایش راندمان خنک کنندگی ، طول عمر بالا و کیفیت بالای محصول و صرفه جویی در مصرف برق میباشد. تمامی کولر آبی های انرژی شامل 24 ماه گارانتی پس از نصب و راه اندازی عرضه میشود.

LOGO-ENERGY

کولر آبی سلولزی انرژی

دارای پد سلولزی میباشد که باعث جلوگیری از رشد و انتشار قارچ و باکتری داخل محفظه دستگاه میشود. ساختار پد سلولزی به صورت یکنواخت میباشد و موجب ایجاد سطح تماس بسیار بزرگی بین آب و هوا میشود. بدنه این دستگاه از جنس گالوانیزه با دوام در مقابل ضربه تولید شده است. کولر آبی سلولزی دارای مزیت هایی نسبت به پوشالی می باشد و کارشناسان ما اطلاعاتی را در مقاله تفاوت کولر آبی سلولزی با پوشالی برای مطالعه شما قرار داده اند .

کولر آبی سلولزی انرژی

کولر آبی خروجی از بالا انرژی

دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم از رنگ پودری ميباشد و بر اساس متراژ، فاصله طبقاتی و دريچه خروجی باد انتخاب ميشود. اين کولر ها طوری طراحی و توليد ميشود که رطوبت لازم را در هوای گرم و خشک ايجاد کرده و هوای مطبوع تری را به محيط انتقال ميدهد و باعث صرفه جويی در مصرف کانال ميشود. کولر آبی بالکنی انرژی دارای 4 دریچه مشبک بوده و مقدار بازدهی هوا افزایش می یابد که نسبت به کولر های پشت بامی تاثير بسزايی در خنکی هوای محيط دارند. کولر آبی انرژی بالازن دارای پروانه با دوام که توسط دستگاه های تمام اتوماتيک مانع بروز لرزش پروانه و صدا در مواقع کار کرد کولر ميباشد.

کولر آبی بالا زن انرژی

کولر آبی صنعتی سلولزی انرژی

دارای مصرف برق کمتر و راندمان تبخیر بالای 83 درصد میباشد این نوع کولر آبی امکان کانال کشی هوا تا طول 30 متر را دارا میباشد و دارای عملکرد کم صدا، سازگار با محیط زیست بر خلاف سیستم های سرمایش متراکم و مناسب برای فضاهای اداری، تجاری و صنعتی، مساجد میباشد.

کولر آبی صنعتی انرژی

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر آبی انرژی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 12 از 12 مورد

فیلتر توسط :

سازنده