کولر آبی انرژی

12 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی انرژی ، تصاویر ، گارانتی و خرید آنلاین انواع کولر آبی انرژی مدل های معمولی ، کم مصرف ، مینی کولر ، پرتابل ، بالا زن و سلولزی دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی ، طول عمر بالا و کیفیت بالای محصول را مشا...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی انرژی ، تصاویر ، گارانتی و خرید آنلاین انواع کولر آبی انرژی مدل های معمولی ، کم مصرف ، مینی کولر ، پرتابل ، بالا زن و سلولزی دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی ، طول عمر بالا و کیفیت بالای محصول را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده کولر آبی انرژی

شرکت انرژی در سال 1970 میلادی 1348 هجری شمسی تاسیس شد و در سال 1992 میلادی 1370 هجری شمسی فعالیت خود را در زمینه تولید کولر آبی آغاز نموده است. لازم به ذکر است که کولر های آبی انرژی دارای مزایایی از قبیل افزایش راندمان خنک کنندگی ، طول عمر بالا و کیفیت بالای محصول ، صرفه جویی در مصرف برق میباشد. تمامی کولر آبی های انرژی شامل 24 ماه گارانتی پس از نصب و راه اندازی عرضه میشود.

کولر آبی انرژی

کولر آبی سلولزی انرژی

دارای پد سلولزی میباشد که باعث جلوگیری از قارچ و باکتری داخل محیط میشود. ساختار پد سلولزی به صورت یکنواخت میباشد و موجب ایجاد سطح تماس بسیار بزرگی بین آب و هوا میشود. بدنه این دستگاه از جنس گالوانیزه با دوام در مقابل ضربه تولید شده است. کولر آبی سلولزی دارای مزیت هایی نسبت به پوشالی می باشد و کارشناسان ما اطلاعاتی را در مقاله تفاوت کولر آبی سلولزی با پوشالی برای مطالعه شما قرار داده اند .

کولر آبی سلولزی انرژی

کولر بالا زن انرژی

دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم از رنگ پودری ميباشد و بر اساس متراژ ، فاصله طبقاتی و دريچه خروجی باد انتخاب ميشود . اين کولر ها طوری طراحی و توليد ميشود که رطوبت لازم را در هوای گرم و خشک ايجاد کرده و هوای مطبوع تری را به محيط انتقال ميدهد و باعث صرفه جويی در مصرف کانال ميشود . کولر آبی بالکنی انرژی دارای 4 بدنه مشبک و مقدار بازده خنکی هوا ميباشد که نسبت به کولر های پشت بامی تاثير بسزايی در هوای محيط دارند. کولر آبی انرژی بالازن دارای پروانه با دوام که توسط دستگاه های تمام اتوماتيک مانع بروز لرزش پروانه و صدا در مواقع کار کرد کولر ميباشد.

کولر آبی بالا زن انرژی

کولر آبی صنعتی سلولزی انرژی

دارای مصرف برق کمتر و راندمان تبخیر بالای 83 درصد میباشد این نوع کولر آبی امکان کانال کشی هوا تا طول 30 متر را دارا میباشد و دارای عملکرد کم صدا ، سازگار با محیط زیست بر خلاف سیستم های سرمایش متراکم و مناسب برای فضاهای اداری ، تجاری و صنعتی ، مساجد و... میباشد.

کولر آبی صنعتی انرژی

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر آبی انرژی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 12 از 12 مورد

فیلتر توسط :

سازنده