پکیج بوتان

19 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج بوتان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و لیست قیمت نمایندگی پکیج بوتان همراه با تصاویر در مدل های تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن پاویا ، پرلا ، CV ، ورونا ، پارما ، کالدا ونزیا و بنسر با قابلیت نصب دیواری و زمینی در ظرفیت های 22000 ، 24000 ، 28000 ، 36000 با نصب رایگان در سراسر کشور را ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج بوتان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و لیست قیمت نمایندگی پکیج بوتان همراه با تصاویر در مدل های تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن پاویا ، پرلا ، CV ، ورونا ، پارما ، کالدا ونزیا و بنسر با قابلیت نصب دیواری و زمینی در ظرفیت های 22000 ، 24000 ، 28000 ، 36000 با نصب رایگان در سراسر کشور را مشاهده و بررسی نمایید .

پکیج بوتان و پیشینه شرکت سازنده

شرکت صنعتی بوتان درسال 1953 میلادی ، 1332 شمسی توسط محمود خلیلی تاسیس شد . پکیج بوتان دارای گواهینامه واحد نمونه صنعتی از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است. شرکت بوتان در سال 1372 اولین پکیج خود را تولید نموده و پس از مدت کوتاهی به محصول مورد علاقه خانواده های ایرانی جهت تأمین گرمایش منازل و آب گرم مصرفی تبدیل شدند. از افتخارات این شرکت میتوان به دریافت لوح صنعت سبز از سازمان محیط زیست ، دریافت لوح تقدیر پیشکسوت صنعتی از سوی وزارت صنایع ، واحد نمونه کشوری در استاندارد و کیفیت برتر ، گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و اولین تولیدکننده بزرگ پكیج گرمایشی در خاورمیانه اشاره کرد. استفاده از قطعات ایتالیایی با برند معتبردرساخت پکیج ، تنوع محصول در انتخاب پکیج و خدمات گسترده در سرتاسر ایران از محاسن پکیج های شرکت بوتان می باشد.

پکیج شرکت بوتان فقط شامل پکیج دیواری می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

پکیج دیواری بوتان

پکیج دیواری بوتان یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط ، بالا بودن ایمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد . از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت اس. این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری ، توسط رادیاتور یا فن کوئل ، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامین می کند . برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند. کد خطاهای پکیج بوتان و رفع خطاهای موجود را در این صفحه می توانید مشاهده نمایید. 

پکیج دیواری بوتان

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج بوتان

پکیج های دیواری و زمینی بوتان دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

ارم بوتان

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج بوتان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 19 از 19 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
نوع سوخت مصرفی