فن کویل آذرنسیم

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل آذر نسیم با گارانتی آذر نسیم و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 2000 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا و راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرما...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل آذر نسیم با گارانتی آذر نسیم و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 2000 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا و راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده فن کویل آذرنسیم

فن کويل آذر نسيم در ظرفيت 200 تا 1000 CFM و در مدل های ديواری ، زمينی و  سقفی با کابين توليد و عرضه ميشود. بدنه ی فن کويل آذر نسیم از جنس پروفيل های آلومينيوم و قطعات داخلی از جنس گالوانيزه گرم ، دريچه های ورودی و خروجی هوا از جنس ABS ميباشد.

فن کویل کانالی آذر نسیم

در ظرفیت های 800 تا 2000 CFM میباشند و یکی از پر مصرف ترین سیستم های تهویه مطبوع به حساب می آیند و دارای یک یا چند ردیف کویل مسی با پره های آلومینیومی هستند . فن کویل های کانالی آذر نسیم از طریق فشار هوا به وسیله کانالها تعبیه شده و در سقف کاذب منتقل میگردد و مناسب برای بیمارستان ها و اماکن عمومی همچون تجاری و اداری مورد استفاده قرار میگیرند.

فن کویل کانالی آذر نسیم

فن کويل زمينی آذر نسيم

در قسمتهای فلزی مجهز به رنگ پودری الکترواستاتيک و قسمت داخلی دستگاه توسط عايق الاستومريک پوشش داده است.کليه فن کويل های آذر نسيم پس از ساخت و نظافت تحت تست نشتی با فشار 200 PSI قرار ميگيرند.فن کويل زمينی آذر نسيم مجهز به کليد چهار حالته سلکتوری جهت تعيين دور فن ميباشد. که قابليت کنترل آن توسط ترموستات ديواری هم وجود دارد.

فن کویل زمینی آذر نسیم

فن کويل سقفی آذر نسيم

امکان انتخاب سمت ورود هوا به فن کويل از پشت يا از زير را دارد که به نام های جريان هوای زاويه و يا هوای افقی ناميده ميشود.

فن کویل سقفی آذر نسیم

فن کويل های آذر نسيم دارای دريچه های خروجی با قابليت تنظيم دستی 4 جهته ميباشد. اين دستگاه از سه رديف تشکيل شده که در هر رديف 8 عدد لوله مسی به سايز 3/8 اينچ قرار دارد که روی سطح لوله ها ، فين های انتقال حرارت ، به ازای هر اينچ 12 رديف قرار ميگيرد.

فن و الکتروموتور فن کويل آذر نسيم از سه نوع : کم ، متوسط و زياد از نوع تکفاز، دارای ترميستور حرارت موتور به جهت مراقبت از موتور در دما و فشار کاری ميباشد . جنس فن اين دستگاه ABS با بالانس استاتيکی و ديناميکی ميباشد و همچنين فيلتر تمامی فن کويل های آذر نسيم از جنس ABS خالص بوده که جهت جلوگيری از گرد و غبار توليد ميشود و قابليت شستشوی آسان را دارا ميباشد.

فن کويل های آذر نسيم در ظرفيت 600 از دستگاه الکتروموتور و از ظرفيت 800 تا 1000 به دليل حجم هوادهی بالا از دو دستگاه الکترو فن جهت تامين هوای گردشی استفاده ميگردد.

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل آذرنسیم

تمامی فن کويل های آذر نسيم دارای 1 سال گارانتی با  ضمانت شرکت آذر نسيم در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه فن کویل آذر نسیم

پنهان کن
بیشتر