وب سايت تخصصی دما پويا متخصص در زمينه صنعت تأسيسات فعاليت خود را از سال 1387شروع کرد و با توجه به نيازهاي بازار و با اتکا بر قابليت نيروهاي کارآمد، مهندسين و کارشناسان فروش از سال 1390 فعاليت خود را در بازار تجارت الکترونيک گسترش داده و هم اکنون افتخار اين را دارد که به صورت فروشگاه اينترنتی در خدمت مشتريان گرامی باشد. همچنين کارشناسان ما به بهترين نحوه پاسخگوی نيازهای شما عزيزان در زمينه تأسيسات اعم از طراحی، محاسبه و اجرا می باشند.

 صاحب امتیاز وبسایت دماپویا جناب آقای محسن مسلمی میباشد و تنها شماره حساب 0387-3101-6315-5894 بانک رفاه کارگران برای تراکنشهای خرید آنلاین در نظر گرفته شده است.

دماپویا

شما مشتريان گرامی می توانيد تمامي برندهای مرتبط به تاسيسات سرمايش و گرمايشکولر گازی اسپلیت ، فن کویل ، تصفیه هوا ، پکیج گرمایشی ، بویلر و دیگ ، رادیاتور گرمایشی ، پمپ آب خانگی ، پمپ سیرکولاتور ، پمپ کف کش ، پمپ تصفیه استخر ، فیلتر تصفیه استخر ، گرمایش استخر و جکوزی ) را با بهترين قيمت از فروشگاه اينترنتی دماپويا بدون صرف وقت و يا پيگیری های مکرر از فروشندگان با ضمانت و کد معتبر شرکت سازنده خريداری نماييد. در آخر از شما عزيزان برای انتخاب فروشگاه اينترنتی دما پويا سپاسگزاريم.

همچنین با افتخار اعلام می داریم که گروه صنعتی دما پویا با اخذ نمایندیگی از برترین تولید کننده ها از جمله شرکت بزرگ و نام آشنای بوتان در زمینه انواع رایاتور و پکیج های گرمایشی و شرکت بین المللی قدرتمند لئو در زمینه ساخت انواع پمپ و شرکت بین المللی فرولی در زمینه طراحی و تولید انواع فن کویل آماده همکاری و ارائه محصولات و خدمات به سازمان ها و نهاد ها و شرکت ها می باشد.

لیوبوتانفرولی