وب سايت تخصصی دماپويا متخصص در زمينه ی صنعت تأسيسات فعاليت خود را از سال 1387شروع کرد و با توجه به نيازهای بازار و با اتکا بر قابليت نيروهای کارآمد، مهندسين و کارشناسان فروش از سال 1390 فعاليت خود را در بازار تجارت الکترونيک گسترش داده و هم اکنون افتخار اين را دارد که به صورت فروشگاه اينترنتی در خدمت مشتريان گرامی باشد. همچنين کارشناسان ما به بهترين نحوه پاسخگوی نيازهای شما عزيزان در زمينه تأسيسات اعم از طراحی، محاسبه و اجرا می باشند.

این وب سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و این سامانه با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب امتیاز و محل فعالیت را احراز می‌نماید

مسئولیت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت دماپویا بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد.

نماد اعتماد وبسایت دماپویا

 صاحب امتیاز وبسایت دماپویا جناب آقای محسن مسلمی میباشد و برای تراکنشهای خرید آنلاین شماره حساب زیر نزد بانک ملت شعبه ملک الشعراء در نظر گرفته شده است.

شماره حساب : 20764756/94

شماره کارت : 2344-3231-3374-6104

شماره شبا : IR92-0120-0000-0000-2076-4756-94

دماپویا

شما مشتريان گرامی می توانيد تمامي برندهای مرتبط به تاسيسات سرمايش و گرمايش ( کولر گازی اسپلیت ، فن کویل ، تصفیه هوا ، پکیج گرمایشی ، بویلر و دیگ ، رادیاتور گرمایشی ، پمپ آب خانگی ، پمپ سیرکولاتور ، پمپ کف کش ، پمپ تصفیه استخر ، فیلتر تصفیه استخر ، گرمایش استخر و جکوزی ) را با بهترين قيمت از فروشگاه اينترنتی دماپويا بدون صرف وقت و يا پيگیری های مکرر از فروشندگان با ضمانت و کد معتبر شرکت سازنده خريداری نماييد. در آخر از شما عزيزان برای انتخاب فروشگاه اينترنتی دما پويا سپاسگزاريم.

همچنین با افتخار اعلام می داریم که گروه صنعتی دما پویا با اخذ نمایندگی از برترین تولید کننده ها از جمله شرکت بزرگ و نام آشنای بوتان در زمینه انواع رایاتور و پکیج های گرمایشی و شرکت بین المللی قدرتمند لئو در زمینه ساخت انواع پمپ و شرکت بین المللی فرولی در زمینه طراحی و تولید انواع فن کویل آماده همکاری و ارائه محصولات و خدمات به سازمان ها و نهاد ها و شرکت ها می باشد.

لیوبوتانفرولی