پمپ آب خانگی لیو

پمپ آب خانگی لیو

44 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی لیو و خرید آنلاین این محصولات، همراه با گارانتی اصلی شرکت فن آوران تهویه پیام و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی لئو همراه با تصاویر در مدل های بشقابی ACM و AC ، محیطی APM37 ، XQM50 ، APM75 ، APM90 ، تک پروانه ABK ، خودمکش APSM و XHSM ، جتی AJM ، دو پروانه 2ACm ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتو...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی لیو و خرید آنلاین این محصولات، همراه با گارانتی اصلی شرکت فن آوران تهویه پیام و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی لئو همراه با تصاویر در مدل های بشقابی ACM و AC ، محیطی APM37 ، XQM50 ، APM75 ، APM90 ، تک پروانه ABK ، خودمکش APSM و XHSM ، جتی AJM ، دو پروانه 2ACm ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب خانگی لیو  - LEO

شرکت پمپ لیو در زمینه تولید پمپ های صنعتی، کشاورزی و خانگی فعالیت گسترده ای دارد. امروزه با توجه به صادرات به کشورهای اروپایی ، آمریکایی و خاورمیانه و سراسر جهان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پمپ آب شناخته می شود. شرکت لیو با داشتن استاندارد ها و تکنولوژی روز دنیا توانسته محصولات خود را با کیفیت بالا و به عنوان برند مطرح دنیا در زمینه تولید تجهیزات آبرسانی و پمپ آب ارائه نماید. این گروه تولیدی با بهره گیری از دانش فنی روز همواره محصولاتی با بالاترین سطح کیفیت عرضه می کند. شما با خرید پمپ آب خانگی لیو، آب مورد نیاز را با هد و دبی بیشتر تأمین می نمایید. از ویژگی های منحصر بفرد این محصولات می توان به سطح کیفیت بالا در کنار قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی اشاره داشت. فروشگاه اینترنتی دماپویا به عنوان نماینده ی رسمی فروش و توزیع محصولات لیو با گارانتی اصلی و بهترین قیمت امکان ارسال به سراسر کشور فعالیت می کند. پمپ های لیو شامل مدل های بشقابی، دو پروانه، تک پروانه، خودمکش، جتی و محیطی می باشد که در ادامه همراه با تصاویر، به آن می پردازیم.

پمپ بشقابی لیو

پمپ آب بشقابی لئو از سری پمپ آب خانگی شامل مدل های ACM و AC که به صورت تک فاز و سه فاز تولید می شود. حرف M در مدل ها ی پمپ نشان دهنده تک فاز می باشد. توان پمپ آب بشقابی لئو بر حسب کیلو وات از 0.5 تا 4 می باشد. در مدل های AC و ACM حداکثر آبدهی تا 96 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 48 متر می باشد بدنه پمپ بشقابی از جنس چدن ضد زنگ HT200 و دارای مقاومت و کیفیت بالایی می باشد و همچنین پروانه این مدل از نوع سانتریفیوژ می باشد. جنس پروانه این پمپ برنج می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد.

پمپ بشقابی لئو

پمپ محیطی لیو 

پمپ آب محیطی لئو شامل مدل های APM37 ، XQM50 ، APM75 ، APM90 تولید می شود. حرف P در نامگذاری مدل APM مخفف کلمه Peripheral می باشد، این محصول برای انتقال آب تمیز طراحی شده و مورد استفاده آبرسانی خانگی برای ساختمان های کوچک، سیستم های آبیاری پاششی کوچک، سیستم های تهویه مطبوع کوچک و دیگ های بخار کوچک استفاده می شوند. حداکثر آبدهی تا 90 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 2.5 متر و جنس پروانه این پمپ برنج می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد.

پمپ محیطی لیو

پمپ تک پروانه لیو 

پمپ آب تک پروانه لئو شامل مدل ABK ، XZS که از استنلس استیل 304 در بدنه و پروانه آنها استفاده شده و مدل XST که جنس بدنه و پروانه از چدن ضد زنگ تولید می شود که پمپ های این مدل دارای موتور الکتریکی با توان 0.5 الی 4 اسب بخار (0.37تا 3 کیلو وات) می باشند که با برق تکفاز و سه فاز (برای پمپ های تکفاز حرف D در انتهای نام پمپ اضافه خواهد شد) کار می کنند و دارای حداکثر دبی 215 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد 99.5 متر می باشند. حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ ها 10- تا 85 درجه و همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 و IP55 و IP54 می باشد.

پمپ تک پروانه لیو

پمپ خودمکش لیو

پمپ آب خودمکش لئو شامل مدل APSM و XHSM می باشد. حداکثر آبدهی این پمپ ها تا 19.8 متر مکعب بر ساعت (330 لیتر در دقیقه) و حداکثر ارتفاع هد تا 20.5 متر می باشد، این پمپ ها در صورت نصب صحیح قادر به مکش آب از چاه ها یا استخر هایی با عمق حداکثر 8 متر را دارند. بدنه و پروانه این پمپ ها از جنس چدن ضد زنگ HT200 می باشد که به جهت جلوگیری از زنگ زدگی توسط عملیات الکتروفریوز (رنگ آمیزی ضد زنگ محصول به کمک نیروی مغناطیسی) ضد زنگ شده اند و مقاومت بسیار خوبی در مقابل زنگ زدگی حتی در محیط هایی با رطوبت بالا دارد. جنس پروانه پمپ برنج  و چدن می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ خودمکش 40 درجه می باشد.

پمپ لئو

پمپ جتی لیو

پمپ آب جتی لئو شامل مدل AJM می باشد. برق پمپ جتی لئو تکفاز می باشد و توان آن 0.3 تا 1.5 کیلو وات می باشد همچنین حداکثر ارتفاع (هد) این پمپ ها 72 متر و میزان آبدهی تا حداکثر 4.8 متر مکعب در ساعت ( 140 لیتر در دقیقه) می باشد .در صورت نصب صحیح برای تخلیه حوضچه ها و چاه ها می توان آب را  از عمق حداکثر 9 متر تخلیه نمود.  کلاس عایق حرارتی الکتروموتور پمپ جتی لیو  F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. جنس پروانه این پمپ ها استیل 304 و جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ (HT200) می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد.

پمپ جتی لئو

پمپ دو پروانه لیو

پمپ آب دو پروانه لیو شامل مدل 2ACm می باشد. برق پمپ دو پروانه لئو تکفاز و سه فاز می باشد و توان آن 0.3 تا 4.5 کیلو وات می باشد همچنین حداکثر ارتفاع (هد) این پمپ ها 82 متر و میزان آبدهی تا حداکثر 15.5 متر مکعب در ساعت می باشد .سیم پیچ الکتروموتورهای پمپ دو پروانه از جنس مس می باشد. جنس بدنه پمپ نیز از چدن ضد زنگ می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از  آن 40 درجه سانتیگراد همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد.  

پمپ دو پروانه لئو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ لئو

شرکت فناوران تهویه پیام ( گروه تولیدی بازرگانی کرمانی )، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لیو در ایران می باشد . پمپ آب خانگی لیو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فناوران تهویه پیام می باشند.

فناوری پیام

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب خانگی لیو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
پمپ آب خانگی لیو پمپ لیو | قیمت و خرید انواع پمپ آب خانگی لیو - دماپویا
نمایش 1 - 20 از 44 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
نوع برق مصرفی (فاز)