پمپ لیو |  قیمت و خرید انواع پمپ آب خانگی لئو

پمپ آب خانگی لیو

در رابطه با نحوه انتخاب و خرید پمپ آب خانگی لئو به بررسی انواع مدل های آن و مشخصات فنی هر کدام پرداخته ایم. نوع مدل، ساختار الکتروموتور و پروانه و همچنین مقدار هد و دبی روی قیمت پمپ لیو تاثیر بسزایی دارد. این تجهیزات آبرسانی با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه می گردند.

اطلاعات تکمیلی در مورد خرید پمپ آب خانگی لئو - LEO

شرکت لیو در زمینه تولید انواع پمپ آب فعالیت گسترده ای دارد؛ تجهیزات آبرسانی این کمپانی با تکنولوژی روز دنیا و مطابق با استاندارهای جهانی تولید شده و به بازار جهانی عرضه می گردد. در ادامه به اطلاعات تکمیلی در مورد خرید پمپ آب خانگی لئو خواهیم پرداخت. یکی از ویژگی های منحصر بفرد این محصولات می توان به سطح کیفیت بالا در کنار قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی اشاره داشت. این برند از چندین سال پیش در زمینه تولید و عرضه کالای صنعتی فعالیت داشته است و تمام سعی خود را در راستای افزایش کیفیت و فروش محصولاتش در بازار داخلی کرده است. لیو در سال های اخیر از جایگاه خوبی در بازار ایران برخوردار است و مورد استقبال خریداران این تجهیزات برای مصارف خانگی قرار گرفته است.

تجهیزات آبرسانی این برند امروزه در بیش تر از 130 کشور عرضه می شود و در بازار رقابت جهانی هم جایگاه خوبی دارد. فروشگاه اینترنتی دماپویا به عنوان نماینده ی رسمی فروش و توزیع محصولات لیو با گارانتی اصلی و بهترین قیمت امکان ارسال به سراسر کشور فعالیت می کند. پمپ لیو شامل مدل های بشقابی، دو پروانه، تک پروانه، خودمکش، جتی و محیطی می باشد؛ هر یک از این مدل ها دارای دبی (حجم آب عبوری) و هد (ارتفاع) متفاوتی هستند و ساختار آنها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد که در ادامه به همراه تصاویر، به آنها پرداخته ایم.

پمپ لیو بشقابی

پمپ لیو بشقابی از سری پمپ آب خانگی می باشد و در مدل های ACM و AC که به صورت تک فاز و سه فاز تولید می شود؛ بدیهی است مدل و نوع منبع تغذیه برق روی قیمت محصول تاثیر بسزایی دارد. حرف M در این تجهیزات نشان دهنده تک فاز بودن آن می باشد. توان مدل بشقابی بر حسب کیلو وات از 0.5 تا 4 ساخته شده است. در مدل های AC و ACM حداکثر آبدهی تا 96 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 48 متر می باشد بدنه این محصول از جنس چدن ضد زنگ HT200 و دارای مقاومت و کیفیت بالایی می باشد. این دستگاه به واسطه عملیات الکتروفریوز ضد زنگ شده است؛ طی این عملیات، محصول به واسطه نیروی مغناطیسی رنگ آمیزی ضد زنگ می شود که موجب می شود حتی در محیط هایی که رطوبت هوا زیاد است، از زنگ زدگی جلوگیری کند و مقاومت آن افزایش یابد.

همچنین پروانه این مدل از نوع سانتریفیوژ ، جنس پروانه از برنج و حداکثر دمای مایع عبوری از کلکتورهای آن 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این مدل IPX4 می باشد. این مدل قادر به انتقال سیالاتی مانند آب و مایعاتی با خواص فیزیکی و شیمیایی شبیه به آن است. کاربرد آن از گستردگی خوبی برخوردار است و با خرید پمپ خانگی لیو می توان از آن در آبرسانی ساختمان های بلند، بوستر آبرسانی آتش نشانی، آبیاری باغات و مزارع و همچنین انتقال آب به تجهیزات تهویه مطبوع استفاده کرد.

پمپ بشقابی لئو

پمپ آب لئو جتی

پمپ آب لئو جتی در مدل AJM تولید می گردد و با منبع تغذیه برق تکفاز کار می کند. توان آن 0.3 تا 1.5 کیلو وات می باشد همچنین حداکثر مقدار هد  72 متر و حداکثر میزان دبی در این مدل 4.8 متر مکعب در ساعت است. در مدل جتی لیو، خلاء در قسمت مکش پمپ ایجاد می کند و در خط مکش هوا را از بین می برد. پس از آنکه دستگاه هوا را دفع کرد، مایع را به سرعت انتقال می دهد.در صورت نصب صحیح برای تخلیه حوضچه ها و چاه ها می توان آب را از عمق حداکثر 9 متر تخلیه نمود. کلاس عایق حرارتی الکتروموتور مدل جتی F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد.

جنس پروانه این مدل که روی قیمت پمپ آب لیو تاثیر دارد، از استیل 304 ضدزنگ ساخته شده که در پروژه های زیادی که محصول با آب دارای املاح زیاد در تماس است، مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه از چدن ضد زنگ (HT200) بوده و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. حداکثر دمای مایع عبوری 40 درجه سانتیگراد بوده و این مدل در سیستم های آبیاری تحت فشار، آبیاری مزارع، باغات و غیره، آبرسانی ساختمان، تخلیه چاه از حوضچه هایی با حداکثر 9 متر عمق استفاده می شود.

پمپ لئو جتی

پمپ لیو محیطی

پمپ لیو محیطی در مدل های APM37 ، XQM50 ، APM75 ، APM90 تولید می شود. حرف P در نامگذاری مدل APM مخفف کلمه Peripheral می باشد، این محصول برای انتقال آب تمیز طراحی شده و مورد استفاده آبرسانی خانگی برای ساختمان های کوچک، سیستم های آبیاری پاششی کوچک، سیستم های تهویه مطبوع کوچک و دیگ های بخار کوچک استفاده می شوند. جنس قطعات این مدل از پمپ آب لئو، از بهترین متریال موجود و طبق به روزترین استانداردهای جهانی است تا عمر محصول و رضایت مشتری را افزایش دهد.

برای جلوگیری از زنگ زدگی، این مدل از سری پمپ خانگی لئو را با عملیات الکتروفریوز رنگ آمیزی می کنند تا به کمک نیروی مغناطیسی مقاومت آن به سطح مطلوبی برسد. حداکثر آبدهی تا 90 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 2.5 متر و جنس پروانه از برنج می باشد. همچنین حداکثر دمای مایع عبوری 40 درجه سانتیگراد است. کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور IPX4 می باشد. سیم پیچی مسی و بدنه آلومنیوم مقاومت و کیفیت آن را افزایش می دهد و یک شفت از جنس استیل ضدزنگ، وظیفه انتقال توان الکتروموتور به پروانه را انجام می دهد. بلبرینگ های این شفت محصول برند موفق C&U است.

پمپ محیطی لیو

پمپ آب لیو خودمکش

پمپ آب لیو خودمکش در مدل APSM و XHSM تولید می شود. حداکثر دبی این مدل تا 19.8 متر مکعب بر ساعت (330 لیتر در دقیقه) و حداکثر هد تا 20.5 متر می باشد. به صورت کلی مدل خودمکش به پمپی اطلاق می شود که برای ایجاد اختلاف فشار در سیال، از نیروی گریز از مرکز استفاده می کند. قابلیت خودمکش به علت توان نگهداری آب بعد از راه اندازی اولیه توسط دستگاه است. برای این عمل پمپ آب لیو خودمکش، آب و هوا را ترکیب می کند تا عملیات پمپاژ صورت گیرد. در صورت نصب صحیح، این مدل قادر به مکش آب از چاه ها یا استخرهایی با عمق حداکثر 8 متر است.

بدنه و پروانه این مدل از جنس چدن ضد زنگ HT200 می باشد که به جهت جلوگیری از زنگ زدگی توسط عملیات الکتروفریوز (رنگ آمیزی ضد زنگ محصول به کمک نیروی مغناطیسی) ضد زنگ شده اند و مقاومت بسیار خوبی در مقابل زنگ زدگی حتی در محیط هایی با رطوبت بالا دارد. جنس پروانه از برنج و چدن ساخته می شود. همچنین این مدل کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور IPX4 دارد. همچنین لازم به ذکر است که حداکثر دمای مایع عبوری از مدل خودمکش 40 درجه سانتی گراد می باشد.

پمپ خودمکش لئو

پمپ لئو دو پروانه

پمپ لئو دو پروانه در مدل 2ACm تولید می گردد و با منبع تغذیه برق تکفاز و سه فاز کار می کند. توان الکتروموتور این مدل از 0.3 تا 4.5 کیلو وات است؛ همچنین حداکثر هد 82 متر و حداکثر دبی 15.5 متر مکعب در ساعت می باشد. سیم پیچ الکتروموتورها که روی قیمت پمپ لیو دو پروانه تاثیر می گذارد، از جنس مس ساخته شده و جنس بدنه نیز از چدن ضد زنگ می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 است.

اصطلاح دو پروانه ای به واسطه دو دیفیوزر گریز از مرکز و یا سانتریفیوژ به این مدل اطلاق شده که باعث تقویت فشار عمل پمپاژ می شود. در نتیجه برای آبرسانی ساختمان های بلندتر و بوستر آبرسانی آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرد. وجود دو پروانه یا دیفیوزر همچنین انتقال آب در مسافت های دورتر را انجام می دهد که واسطه این ویژگی برای آبیاری باغات و مزارع هم مناسب است. دو پروانه در این مدل جهت عکس و خلاف هم قرار می گیرند تا شتاب دستگاه را تا حد مطلوب افزایش دهند.

پمپ دو پروانه لئو

پمپ لئو تک پروانه

معمولا برای ارتفاعات کمتر و میزان هد و دبی پایین تر، از پمپ لئو تک پروانه استفاده می شود. مدل تک پروانه شامل مدل ABK ، XZS است که از استنلس استیل 304 در بدنه و پروانه آنها استفاده شده و در مدل XST جنس بدنه و پروانه از چدن ضد زنگ تولید می شود. توان الکتروموتور در این مدل از 0.5 تا 4 اسب بخار (0.37تا 3 کیلو وات) می باشد که با برق تکفاز و سه فاز کار می کنند؛ برای پمپ های تکفاز حرف D در انتهای نام پمپ اضافه خواهد شد. این مدل دارای حداکثر دبی 215 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد 99.5 متر می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از این مدل 10- تا 85 درجه و همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 و IP55 و IP54 می باشد.

پمپ تک پروانه لیو

ویدیو معرفی پمپ آب لیو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ لئو

شرکت فناوران تهویه پیام ( گروه تولیدی بازرگانی کرمانی )، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لیو در ایران می باشد . پمپ آب خانگی لیو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فناوران تهویه پیام می باشند.

فناوری پیام

44 محصول وجود دارد.