پمپ آب خانگی لیو

40 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی لیو و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت فن آوران تهویه پیام و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی لیو همراه با تصاویر در مدل های بشقابی ACM و AC ، محیطی APM37 ، XQM50 ، APM75 ، APM90 ، تک پروانه ABK ، خودمکش APSM و XHSM ، جتی AJM ، دو پروانه 2ACm ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F را مشاهده و...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب خانگی لیو و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت فن آوران تهویه پیام و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب خانگی لیو همراه با تصاویر در مدل های بشقابی ACM و AC ، محیطی APM37 ، XQM50 ، APM75 ، APM90 ، تک پروانه ABK ، خودمکش APSM و XHSM ، جتی AJM ، دو پروانه 2ACm ، کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پمپ آب خانگی لیو 

شرکت لئو زیر مجموعه گروه تولیدی - بازرگانی کرمانی می باشد که در سال 1343 شمسی ، 1964 میلادی فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر این مجموعه با نام فن آوران تهویه پیام پمپ های خود را تامین مینماید و شرکت لیو در 120 کشور دنیا پمپ های خود را به بازار عرضه می کند. پمپ آب خانگی لیو شامل مدل های بشقابی ، محیطی ، تک پروانه ، خودمکش ، جتی ، دو پروانه می باشد که در ادامه به آن می پردازیم. 

از انواع پمپ آب خانگی لیو می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پمپ بشقابی لیو 

پمپ آب بشقابی لئو از سری پمپ آب خانگی شامل مدل های ACM و AC که به صورت تک فاز و سه فاز تولید می شود. حرف M در مدل ها ی پمپ نشان دهنده تک فاز می باشد. توان پمپ آب بشقابی لئو بر حسب کیلو وات از 0.5 تا 4 می باشد. در مدل های AC و ACM حداکثر آبدهی تا 96 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 48 متر می باشد بدنه پمپ بشقابی از جنس چدن ضد زنگ HT200 و دارای مقاومت و کیفیت بالایی می باشد و همچنین پروانه این مدل از نوع سانتریفیوژ می باشد. جنس پروانه این پمپ برنج می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد.  

پمپ بشقابی لئو

پمپ محیطی لیو 

پمپ آب محیطی لئو شامل مدل های  APM37 ، XQM50 ، APM75 ، APM90 تولید می شود. حرف P در نامگذاری مدل APM مخفف کلمه Peripheral می باشد، این محصول برای انتقال آب تمیز طراحی شده و مورد استفاده آبرسانی خانگی برای ساختمان های کوچک ، سیستم های آبیاری پاششی کوچک ، سیستم های تهویه مطبوع کوچک و دیگ های بخار کوچک و ... استفاده می شوند. حداکثر آبدهی تا 90 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 2.5 متر و جنس پروانه این پمپ برنج می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. 

پمپ محیطی لیو

پمپ تک پروانه لیو 

پمپ آب تک پروانه لئو شامل مدل ABK ، XZS که از استنلس استیل 304 در بدنه و پروانه آنها استفاده شده و مدل XST که جنس بدنه و پروانه از چدن ضد زنگ تولید می شود که پمپ های این مدل دارای موتور الکتریکی با توان 0.5 الی 4 اسب بخار (0.37 تا 3 کیلو وات) می باشند که با برق تکفاز و سه فاز (برای پمپ های تکفاز حرف D در انتهای نام پمپ اضافه خواهد شد) کار می کنند و دارای حداکثر دبی 215 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد 99.5 متر می باشند. حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ ها 10- تا 85 درجه و همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 و IP55 و IP54 می باشد.  

پمپ تک پروانه لیو

پمپ خودمکش لیو

پمپ آب خودمکش لئو شامل مدل APSM و XHSM می باشد. حداکثر آبدهی این پمپ ها تا 19.8 متر مکعب بر ساعت (330 لیتر در دقیقه) و حداکثر ارتفاع هد تا 20.5 متر می باشد، این پمپ ها در صورت نصب صحیح قادر به مکش آب از چاه ها یا استخر هایی با عمق حداکثر 8 متر را دارند. بدنه و پروانه این پمپ ها از جنس چدن ضد زنگ HT200 می باشد که به جهت جلوگیری از زنگ زدگی توسط عملیات الکتروفریوز (رنگ آمیزی ضد زنگ محصول به کمک نیروی مغناطیسی) ضد زنگ شده اند و مقاومت بسیار خوبی در مقابل زنگ زدگی حتی در محیط هایی با رطوبت بالا دارد. جنس پروانه پمپ برنج  و چدن می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ خودمکش 40 درجه می باشد.

پمپ لئو

پمپ جتی لیو

پمپ آب جتی لئو شامل مدل AJM می باشد. برق پمپ جتی لئو تکفاز می باشد و توان آن 0.3 تا 1.5 کیلو وات می باشد همچنین حداکثر ارتفاع (هد) این پمپ ها 72 متر و میزان آبدهی تا حداکثر 4.8 متر مکعب در ساعت ( 140 لیتر در دقیقه) می باشد .در صورت نصب صحیح برای تخلیه حوضچه ها و چاه ها می توان آب را  از عمق حداکثر 9 متر تخلیه نمود.  کلاس عایق حرارتی الکتروموتور پمپ جتی لیو  F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. جنس پروانه این پمپ ها استیل 304 و جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ (HT200) می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد.

پمپ جتی لئو

پمپ دو پروانه لیو

پمپ آب دو پروانه لیو شامل مدل 2ACm می باشد. برق پمپ دو پروانه لئو تکفاز و سه فاز می باشد و توان آن 0.3 تا 4.5 کیلو وات می باشد همچنین حداکثر ارتفاع (هد) این پمپ ها 82 متر و میزان آبدهی تا حداکثر 15.5 متر مکعب در ساعت می باشد .سیم پیچ الکتروموتورهای پمپ دو پروانه از جنس مس می باشد. جنس بدنه پمپ نیز از چدن ضد زنگ می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از  آن 40 درجه سانتیگراد همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد.  

پمپ دو پروانه لئو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ لئو

شرکت فناوران تهویه پیام ( گروه تولیدی بازرگانی کرمانی )  ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لیو در ایران می باشد . پمپ آب خانگی لیو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فناوران تهویه پیام می باشند.

فناوری پیام

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب خانگی لئو ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 40 مورد
  • 3f3e5c0bbb9dbd94710234fced182cdc.jpg
  • 50e0bdd5df48fd5c55367cecceb4c8e4.jpg
  • 061df5a697e98569ea935d71354f42b0.jpg
  • 4044c6fd9edeadfe415f70954bd2426b.jpg

فیلتر توسط :

سازنده
نوع برق مصرفی (فاز)