پمپ آب خانگی لیو

پمپ آب خانگی لیو

44 محصول وجود دارد
نمایش 1 - 20 از 44 مورد

اطلاعات تکمیلی در مورد خرید پمپ آب خانگی لیو - LEO

شرکت پمپ لیو در زمینه تولید پمپ های صنعتی، کشاورزی و خانگی فعالیت گسترده ای دارد. امروزه با توجه به صادرات به کشورهای اروپایی ، آمریکایی و خاورمیانه و سراسر جهان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پمپ آب شناخته می شود. شرکت لیو با داشتن استاندارد ها و تکنولوژی روز دنیا توانسته محصولات خود را با کیفیت بالا و به عنوان برند مطرح دنیا در زمینه تولید تجهیزات آبرسانی و پمپ آب ارائه نماید. این گروه تولیدی با بهره گیری از دانش فنی روز همواره محصولاتی با بالاترین سطح کیفیت عرضه می کند. شما با خرید پمپ لیو، آب مورد نیاز را با هد و دبی بیشتر تأمین می نمایید. از ویژگی های منحصر بفرد این محصولات می توان به سطح کیفیت بالا در کنار قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی اشاره داشت. این برند از چندین سال پیش در زمینه تولید و عرضه کالای صنعتی فعالیت داشته است و تمام سعی خود را در راستای افزایش کیفیت و فروش محصولاتش در بازار داخلی کرده است. لیو در سال های اخیر از جایگاه خوبی در بازار ایران برخوردار است و مورد استقبال خریداران پمپ آب خانگی قرار گرفته است. پمپ های این برند امروزه در بیش تر از 130 کشور عرضه می شود و در بازار رقابت جهانی هم جایگاه خوبی دارد. فروشگاه اینترنتی دماپویا به عنوان نماینده ی رسمی فروش و توزیع محصولات لیو با گارانتی اصلی و بهترین قیمت امکان ارسال به سراسر کشور فعالیت می کند. پمپ لیو شامل مدل های بشقابی، دو پروانه، تک پروانه، خودمکش، جتی و محیطی می باشد که در ادامه همراه با تصاویر، به آن می پردازیم.

پمپ لیو بشقابی

پمپ آب لئو بشقابی از سری پمپ آب خانگی شامل مدل های ACM و AC که به صورت تک فاز و سه فاز تولید می شود. حرف M در مدل های پمپ لیو نشان دهنده تک فاز می باشد. توان پمپ بشقابی بر حسب کیلو وات از 0.5 تا 4 می باشد. در مدل های AC و ACM حداکثر آبدهی تا 96 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 48 متر می باشد بدنه پمپ لیو بشقابی از جنس چدن ضد زنگ HT200 و دارای مقاومت و کیفیت بالایی می باشد. این دستگاه به واسطه عملیات الکتروفریوز ضد زنگ شده است؛ طی این عملیات، محصول به واسطه نیروی مغناطیسی رنگ آمیزی ضد زنگ می شود که موجب می شود حتی در محیط هایی که رطوبت هوا زیاد است، از زنگ زدگی جلوگیری کند و مقاومت آن افزایش یابد. همچنین پروانه این مدل از نوع سانتریفیوژ می باشد. جنس پروانه این پمپ برنج می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. پمپ بشقابی این برند قادر به انتقال سیالاتی مانند آب و مایعاتی با خواص فیزیکی و شیمیایی شبیه به آن است. کاربرد آن از گستردگی خوبی برخوردار است و از این مدل می توان در آبرسانی ساختمان های بلند، بوستر آبرسانی آتش نشانی، آبیاری باغات و مزارع و همچنین انتقال آب به تجهیزات تهویه مطبوع استفاده کرد.

پمپ بشقابی لئو

پمپ لیو جتی

پمپ لئو جتی شامل مدل AJM می باشد. برق پمپ جتی تکفاز می باشد و توان آن 0.3 تا 1.5 کیلو وات می باشد همچنین حداکثر ارتفاع (هد) این پمپ ها 72 متر و میزان آبدهی تا حداکثر 4.8 متر مکعب در ساعت ( 140 لیتر در دقیقه) می باشد. پمپ جتی خلاء در قسمت مکش پمپ ایجاد می کند و در خط مکش هوا را از بین می برد. پس از آنکه هوا را دفع کرد، مایع را به سرعت انتقال می دهد.در صورت نصب صحیح برای تخلیه حوضچه ها و چاه ها می توان آب را از عمق حداکثر 9 متر تخلیه نمود. کلاس عایق حرارتی الکتروموتور پمپ جتی F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. جنس پروانه این پمپ استیل 304 است. استیل 304 از ورقه های پرکاربرد استیل ضدزنگ است که در پروژه های زیادی که محصول با آب دارای املاح زیاد در تماس است، مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ (HT200) می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. پمپ جتی در سیستم های آبیاری تحت فشار، آبیاری مزارع، باغات و غیره، آبرسانی ساختمان، تخلیه چاه از حوضچه هایی با حداکثر 9 متر عمق قابل استفاده است.

پمپ لئو جتی

پمپ لیو محیطی

پمپ لئو محیطی شامل مدل های APM37 ، XQM50 ، APM75 ، APM90 تولید می شود. حرف P در نامگذاری مدل APM مخفف کلمه Peripheral می باشد، این محصول برای انتقال آب تمیز طراحی شده و مورد استفاده آبرسانی خانگی برای ساختمان های کوچک، سیستم های آبیاری پاششی کوچک، سیستم های تهویه مطبوع کوچک و دیگ های بخار کوچک استفاده می شوند. جنس قطعات این مدل از پمپ های برند لیو، از بهترین متریال موجود و طبق به روزترین استانداردهای جهانی است تا عمر محصول و رضایت مشتری را افزایش دهد. برای جلوگیری از زنگ زدگی، این پمپ را با عملیات الکتروفریوز رنگ آمیزی می کنند تا به کمک نیروی مغناطیسی مقاومت آن به سطح مطلوبی برسد. حداکثر آبدهی تا 90 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد تا 2.5 متر و جنس پروانه این پمپ لیو برنج می باشد و حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. سیم پیچی مسی و بدنه آلومنیوم مقاومت و کیفیت آن را افزایش می دهد و یک شفت از جنس استیل ضدزنگ، وظیفه انتقال توان الکتروموتور به پروانه پمپ را انجام می دهد. بلبرینگ های این شفت محصول برند موفق C&U است.

پمپ محیطی لیو

پمپ لیو خودمکش

پمپ آب خانگی خودمکش این برند شامل مدل APSM و XHSM می باشد. حداکثر آبدهی این پمپ ها تا 19.8 متر مکعب بر ساعت (330 لیتر در دقیقه) و حداکثر ارتفاع هد تا 20.5 متر می باشد. به صورت کلی پمپ خودمکش به پمپی اطلاق می شود که برای ایجاد اختلاف فشار در سیال، از نیروی گریز از مرکز استفاده می کند و عملکرد آن به سبب نیروی جنبشی پره ها نیست. قابلیت خودمکش به علت توان نگهداری آب بعد از راه اندازی اولیه توسط پمپ است. برای این عمل پمپ آب لیو خودمکش، آب و هوا را ترکیب می کند تا به وضعیت راه اندازی پمپ به صورت کلی دست یابد. این پمپ در صورت نصب صحیح قادر به مکش آب از چاه ها یا استخرهایی با عمق حداکثر 8 متر را دارند. بدنه و پروانه این پمپ ها از جنس چدن ضد زنگ HT200 می باشد که به جهت جلوگیری از زنگ زدگی توسط عملیات الکتروفریوز (رنگ آمیزی ضد زنگ محصول به کمک نیروی مغناطیسی) ضد زنگ شده اند و مقاومت بسیار خوبی در مقابل زنگ زدگی حتی در محیط هایی با رطوبت بالا دارد. جنس پروانه پمپ برنج و چدن می باشد. همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ خودمکش 40 درجه می باشد. 

پمپ خودمکش لئو

پمپ لئو دو پروانه

پمپ لیو دو پروانه شامل مدل 2ACm می باشد. برق پمپ دو پروانه تکفاز و سه فاز می باشد و توان آن 0.3 تا 4.5 کیلو وات می باشد همچنین حداکثر ارتفاع (هد) این پمپ ها 82 متر و میزان آبدهی تا حداکثر 15.5 متر مکعب در ساعت می باشد .سیم پیچ الکتروموتورهای پمپ لیو دو پروانه از جنس مس می باشد. جنس بدنه پمپ دوپروانه نیز از چدن ضد زنگ می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از آن 40 درجه سانتیگراد همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 می باشد. اصطلاح دو پروانه ای به واسطه دو فن گریز از مرکز و یا سانتریفیوژ است که باعث تقویت فشار عمل پمپاژ می شود. در نتیجه برای آبرسانی ساختمان های بلندتر و بوستر آبرسانی آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرد. وجود دو پروانه در مقایسه با پمپ تک پروانه انتقال آب در مسافت های دورتر را انجام می دهد که واسطه این ویژگی برای آبیاری باغات و مزارع هم مناسب است. دو پروانه در این مدل جهت عکس و خلاف هم قرار می گیرند تا راندمان و عملکرد آن را تا حد مطلوب افزایش دهد.

پمپ دو پروانه لئو

پمپ لئو تک پروانه

نوع سانترفیوژی که به سیال وارد می شود، باعث تفاوت در پمپ ها می شود و این عمل توسط پروانه انجام می گیرد. بنابراین نقش پروانه بسیار اهمیت دارد و با شروع کار الکتروموتورها پروانه شروع به چرخیدن می کند تا عمل انتقال آب یا دیگر سیالات انجام گیرد. پمپ ها بر اساس تعداد پروانه به پمپ تک پروانه و دو پروانه تقسیم می شود.انتخاب یکی از این دو بستگی به نیاز مشتری دارد که در چه تعداد طبقات و ارتفاع ساختمان به عنوان مثال، در نظر دارد. معمولا برای ارتفاعات کمتر از تک پروانه ای استفاده می شود. پمپ آب خانگی لئو تک پروانه شامل مدل ABK ، XZS که از استنلس استیل 304 در بدنه و پروانه آنها استفاده شده و مدل XST که جنس بدنه و پروانه از چدن ضد زنگ تولید می شود که پمپ های این مدل دارای موتور الکتریکی با توان 0.5 الی 4 اسب بخار (0.37تا 3 کیلو وات) می باشند که با برق تکفاز و سه فاز (برای پمپ های تکفاز حرف D در انتهای نام پمپ اضافه خواهد شد) کار می کنند و دارای حداکثر دبی 215 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع هد 99.5 متر می باشند. حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ لیو 10- تا 85 درجه و همچنین کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IPX4 و IP55 و IP54 می باشد.

پمپ تک پروانه لیو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ لئو

شرکت فناوران تهویه پیام ( گروه تولیدی بازرگانی کرمانی )، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لیو در ایران می باشد . پمپ آب خانگی لیو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فناوران تهویه پیام می باشند.

فناوری پیام

فیلتر توسط :

سازنده
نوع برق مصرفی (فاز)
مدت گارانتی
نوع جریان مصرفی