پکیج برقی دیواری و زمینی

اگر قصد خرید وسیله گرمایشی برقی دارید و تمایل دارید بدانید که پکیج برقی چیست و با کارکرد آن آشنا شوید، گروه فنی دماپویا در این مقاله این موضوع را مورد بررسی قرار داده و درباره مشخصات فنی این وسیله گرمایشی، نحوه انتخاب و خرید پکیج برقی از برندهای معتبر بهمراه گارانتی، نکات مهمی را بیان کرده است. این وسیله گرمایشی برقی با جریان الکتریکی آب را بواسطه المنت هایی که در کنار لوله های مبدل تعبیه شده اند، در کمترین زمان گرم می کند. برای تجربه بهترین خرید تاسیسات ساختمانی با ما همراه باشید.

ویژگی های مهم خرید پکیج برقی

بطور کلی پکیج یک سیستم گرمایشی پیشرفته است که بواسطه سنسورها و لوله های مبدل، آب را در لحظه گرم می کند. این وسیله گرمایشی از لحاظ سوخت مصرفی در انواع گازی، گازوئیلی و برقی تولید می شود که دو مدل گازی و برقی در بین مصرف کنندگان از محبوبیت بیشتری برخوردارند. از آنجاییکه برق یکی از انرژی های در دسترس است و همچنین در مناطقی که دسترسی به گاز شهری وجود نداشته و یا افت فشار گاز وجود دارد، خرید پکیج گرمایشی گزینه مناسبی محسوب می شود که در ادامه به ویژگی ها و مزایای این وسیله گرمایشی که بهتر است بهنگام خرید پکیج برقی بدانیم، پرداخته ایم.لازم به ذکر است که وبسایت دماپویا امکان خرید پکیج برقی از برندهای معتبر بهمراه گارانتی را برای شما کاربران گرامی فراهم کرده است.

پکیج برقی به این صورت کار می کند که با جریان پیدا کردن آب در دستگاه، ترموستات به گرم کن سیگنال فرستاده و سپس جریان برق وارد المنت ها می شود و المنت های بعد از داغ شدن، آب را گرم می کنند. این وسیله گرمایشی در ظرفیت های مختلف و با منبع تغذیه تکفاز و سه فاز تولید می شود و مناسب استفاده در آپارتمان های مسکونی، اداری، کارگاه های صنعتی، باشگاه ها، آرایشگاه ها، کافه تریا و بخصوص ویلاهایی است که دسترسی به گاز شهری ندارند. انتخاب ظرفیت در این دستگاه نیز مانند پکیج گازی برحسب متراژ ساختمان تعیین می گردد و در ظرفیت های 12 کیلو وات تا 24 کیلو وات و مناسب متراژ پایین تا متراژ 300 متر مربع طراحی شده که قیمت پکیج برقی در ظرفیت های مختلف، متفاوت است. از لحاظ نوع نصب، این وسیله گرمایشی در مدل های دیواری و زمینی تولید شده و انواع این مدل ها دارای شکل ظاهری مدرن و زیبایی هستند و با انواع دکوراسیون و فضا به راحتی هارمونی پیدا می کنند.

پکیج دیواری و زمینی برقی تک فاز سه فاز

بهترین پکیج برقی

این سوال می تواند پرسش بسیاری از افراد باشد که به دنبال خرید بهترین پکیج برقی هستند تا از بهترین مارک و برندهای معتبر این دستگاه را تهیه کرده و بدون مواجه شدن با اشکال و چالش، با خیال راحت از آن استفاده نمایند. همچنین بسیاری از مشتریان به دنبال پکیج برقی کم مصرف هستند و ایده آل آن ها مصرف پایین این دستگاه است. مدل های برقی به اندازه پکیج گازی بازدهی داشته و توان گرم کردن آب مصرفی و آب وسایل گرمایشی مانند شوفاژ را تا 70 درجه سانتی گراد دارد. در بهترین پکیج های برقی، سیستم های هوشمندی تعبیه شده و این سیستم ها بطور خودکار ترموستات دستگاه را فعال کرده و آب گرم مورد نیاز ساکنین را جهت استحمام و شست و شو فراهم می کنند. ترموستات های این دستگاه ها نیز هوشمند هستند و در مواقع نیاز المنت های دستگاه را روشن می نمایند. این محصولات همچنین باید ایمن باشند و به درستی نصب گردند تا خطر برق گرفتگی برای کاربر نداشته باشند.

نحوه کارکرد پکیج برقی

همانطور که بالاتر اشاره شد، پکیج برقی با انرژی الکتریکی آب را در لوله های مبدل گرم کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. این وسیله گرمایشی قابلیت متصل شدن به شوفاژ و فن کویل را داشته و می تواند به خوبی آب گرم مورد نیاز رادیاتورها و گرمایش از کف را تامین کند. از مزایای این دستگاه می توان به بدون صدا کار کردن آن اشاره کرد. همچنین به دلیل عدم وجود شعله و احتراق، آلودگی و دود ایجاد نشده و به محیط زیست آسیب نمی رساند. در نتیجه مدل برقی نیازی به دودکش نداشته و نسبت به مدل های گازی و گازوئیلی آسانتر نصب شده و راه اندازی می شود.

معمولا در پکیج های برقی از دو مبدل برای گرم کردن آب استفاده می شود که در این مبدل ها آب گرم مصرفی و آب گرم مورد نیاز شوفاژ بطور مجزا فراهم می شوند. لوله های مبدل در مجاورت المنت ها قرار دارند و با توجه به داغ شدن سریع و با دمای بالای المنت ها، آب بخوبی گرم می شود. در مدل های دیواری 60 لیتر و در مدل های زمینی 150 لیتر آب گرم ذخیره می گردد. سبک بودن و انعطاف نصب در مکان های مختلف از ویژگی های خاص این وسیله گرمایشی بشمار می روند. از لحاظ ایمنی، این دستگاه اکسیژن فضا را برای سیستم احتراق مصرف نکرده و در فضاهای کوچک یا محدود، خطر تمام شدن اکسیژن محیط یا احتمال گاز گرفتگی و خفگی وجود ندارد. برای مشاوره بیشتر و قیمت پکیج برقی (به روز) می توانید با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل نمایید.

نصب پکیج برقی

در نصب پکیج برقی باید ابتدا شلنگ ورود و خروج آب مصرفی را متصل کرد و سپس لوله های ورود و خروج شوفاژ را نصب نمود. سپس شیر پر کن را باز کرده و مانو متر را روی 0/5 درجه تنظیم کنید. پیچ شیر هواگیر اتوماتیک را برای تخلیه هوای داخلی شوفاژ باز نمایید و سیم های ورودی دستگاه را باید بطور مستقیم به کنترل برق نصب کنید. دقت داشته باشید که باید سیم قرمز به فاز، سیم آبی به نول وسیم زرد به ارت متصل گردد. در صورت اتصال ناصحیح امکان برق گرفتگی وجود دارد. در نهایت توصیه می شود، نصب دستگاه توسط متخصص نصب صورت گیرد. 

6 محصول وجود دارد.