پکیج ام آی تری

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج ام آی تری و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی  شرکت لوله و ماشین سازی ایران و بهترین قیمت نمایندگی پکیج ام آی تری MI3 همراه با تصاویر در مدل زمینی مخزن دار کوئل دار PE5 ، PE4 ،PE3 در ظرفیت های 15000تا 28000 ، صدای بسیار کم و مشعل دار و بدون مشعل و عدم حساسیت به رسوب گرفتگی مناسب برای واحدهایی با متراژ ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج ام آی تری و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی  شرکت لوله و ماشین سازی ایران و بهترین قیمت نمایندگی پکیج ام آی تری MI3 همراه با تصاویر در مدل زمینی مخزن دار کوئل دار PE5 ، PE4 ،PE3 در ظرفیت های 15000تا 28000 ، صدای بسیار کم و مشعل دار و بدون مشعل و عدم حساسیت به رسوب گرفتگی مناسب برای واحدهایی با متراژ بالا ، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج ام آی تری - MI3

گروه صنعتی لوله و ماشین سازی ایران با توجه به نیاز بازار و مصرف کنند در سال 1384 اقدام به تولید پکیج نمود و اولین پکیج با نام تجاری MI3  روانه بازار شد. این پكیج گرمایشی از مناسب ترین نوع چدن برای انتقال حرارت بهتر، تولید شده و در طراحی آن ها توزیع صحیح حرارت به منظور دستیابی به حداكثر كارایی مدنظر قرار گرفته است. تأمین آب گرم بهداشتی و شوفاژ، صرفه جویی در مصرف انرژی، عدم حساسیت به رسوب گرفتگی، عدم حساسیت به فشار آب ، امکان نصب دماپای اتاقی، نصب سریع و آسان، ظاهر زیبای آن و امکان نصب دستگاه قابل برنامه ریزی در پانل کنترل از مزیت های پکیج ام آی تری می باشد. محصولات این شرکت با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه به نوع نصب آن همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پکیج زمینی ام آی تری 

پکیج زمينی، همزمان آب گرم برای مصرف کننده و دستگاه های گرمايی از قبيل رادياتور و فن کوئل را فراهم می سازد و بهترین جایگزین برای موتورخانه های قدیمی می باشد. از مزایای این نوع از پکیج ها میتوان به ظرفیت بیشتر آب مصرفی (بدلیل داشتن مخزن کوئل دار)، نداشتن نوسانات دمای آب، صدای بسيار کم پکيج و مناسب برای واحدهایی با متراژ بالا می باشد. پکیج زمینی از نظر احتراق شامل دو نوع مشعل دار وبدون مشعل می باشد که نوع مشعل دار برای متراژهای بالا و نوع بدون مشعل برای متراژهای پایین می باشد.

پکیج دیواری ام ای تری

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج ام آی تری

پکیج های زمینی ام آی تری دارای 60 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش دائم شرکت لوله و ماشین سازی ایران می باشند.

GARANTY-MI3

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج ام آی تری ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده