پکیج والترو

پکیج والترو

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج والترو و خرید آنلاین، گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پکیج والترو شوفاژ گرمایشی همراه با تصاویر در موقعیت نصب دیواری و زمینی مخزن کوئل دار با نام تجاری جنرال والترو محصول مشترک ایران و ایتالیا سری B5 ، G8 ، G2  در ظرفیت های 22000 ، 24000 ، 28000 و 32000 با بازدهی و ایمنی بالا و مصرف بهی...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج والترو و خرید آنلاین، گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پکیج والترو شوفاژ گرمایشی همراه با تصاویر در موقعیت نصب دیواری و زمینی مخزن کوئل دار با نام تجاری جنرال والترو محصول مشترک ایران و ایتالیا سری B5 ، G8 ، G2  در ظرفیت های 22000 ، 24000 ، 28000 و 32000 با بازدهی و ایمنی بالا و مصرف بهینه سوخت، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج والترو - VALTRO

شرکت معتمد اندیشه و کار برتر با بهره گیری از تکنولوژی ایتالیا پكیج گرمایشی دیواری و زمینی در کارخانه صنعتی واقع در یزد مونتاژ و به بازار ارئه می نماید، این دستگاه با نام تجاری جنرال والترو که محصول مشترک ایران و ایتالیا در بازار مصرف موجود می باشد. پکیج والترو دارای استاندارد CE اروپا و استاندارد کیفی بین المللی با عملکردی صدای کم، عیب یابی هوشمند، سیستم ضدیخ زدگی، سیستم حفاظت در برابر رسوبات آب، عایق حرارتی، سیستم احتراق آهسته و سیستم ایمنی کنترل حداکثر فشار توسط تکنسیسن های متخصص این گروه تولید می شود. محصولات والترو با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه به موقعیت نصب هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پکیج دیواری والترو 

پکیج دیواری والترو یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط ، بالا بودن ایمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد . از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است . این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری ، توسط رادیاتور یا فن کوئل ، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامین می کند . برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند .

پکیج دیواری والترو

پکیج زمینی والترو 

پکیج زمینی والترو همزمان آب گرم برای مصرف کننده و دستگاه های گرمایی از قبیل رادیاتور و فن کوئل را فراهم می کند و بهترین جایگزین برای موتورخانه های قدیمی می باشد. از مزایای این نوع از پکیج ها میتوان به ظرفیت بیشتر آب مصرفی (بدلیل داشتن مخزن کوئل دار) ، نداشتن نوسانات دمای آب ، صدای بسیار کم پکیج و مناسب برای واحدهایی با متراژ بالا می باشد. پکیج زمینی از نظر احتراق شامل دو نوع مشعل دار وبدون مشعل می باشد که نوع مشعل دار برای متراژهای بالا و نوع بدون مشعل برای متراژهای پایین می باشد.

پکیج زمینی والترو

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج والترو

پکیج های دیواری و زمینی والترو دارای 20 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت والترو سرویس می باشند.

شرکت والترو

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج والترو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
نوع سوخت مصرفی