پمپ شناور آب نفیس فلو

پمپ شناور آب نفیس فلو

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.
پمپ شناور آب نفیس فلو پمپ شناور آب نفیس فلو - دماپویا

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ شناور آب نفیس فلو و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت لئو پارس و بهترین قیمت نمایندگی پمپ شناور آب نفیس فلو همراه با تصاویر در سری های SGM ، SS و مدل های SGM 10/8-1/5 ، SS 8/32 ، SGM 4/10 با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 و با صرفه اقتصادی را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ شناور آب نفیس فلو - NAFISFLOW

شرکت نفیس فلو زیر مجموعه شرکت لئو پارس می باشد و شرکت لئو پارس با معرفی برند NafisFlow (نفیس فلو ) پمپ های این برند را به بازار عرضه می نماید. نفیس فلو با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع استیلی با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 تولید و عرضه می شود. از مزیت های پمپ شناور  می توان به جا به جایی راحت آن بخاطر سبک بودن آن، استفاده ی راحت و صرفه جویی در مصرف انرژی ( به دلیل قرار گرفتن در داخل آب، نیازی به تلاش اضافی برای پمپاژ ندارند بنابر این انرژی زیادی مصرف نمی کنند ) اشاره نمود.  پمپ آب شناور نفیس فلو با بدنه از جنس استیل در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی مقاوم می باشد و در مدل های مختلف با بازدهی بالا تولید و عرضه می گردد. تمامی محصولات نفیس فلو با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا می باشد. در ادامه به ویژگی این پمپ همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پمپ شناور استیل نفیس فلو

پمپ شناور آب استیل نفیس فلو شامل سری های SS ، SGM و مدل های SS 8/32 ، SGM 4/10 ،SGM 6/11 ، SGM 6/14 می باشد. در سری های SS حداکثر هد آن 187 متر، حداکثر دبی 180 متر مکعب، قدرت موتور 7.5 کیلو وات و دهانه ورودی خروجی 2 اینچ می باشد. درسری SGM حداکثر هد 202 متر، حداکثر دبی 270 متر مکعب بر ساعت، قدرت موتور 10 کیلو وات و دهانه ورودی خروجی 2 اینچ می باشد. استفاده از متریال و قطعات اصلی و درجه یک در ساخت این محصولات موجب شده از سطح کیفیت و قدرت بالایی برخوردار باشند و در مصارف مختلف بیشترین بازدهی را دارا می باشند. از ویژگی های پمپ شناور چاهی نفیس فلو می توان به ابعاد و وزن کم آن اشاره داشت که براحتی قابل حمل و جابه جایی هستند.

پمپ شناور نفیس فلو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ شناور آب نفیس فلو 

شرکت لئو پارس نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات نفیس فلو در ایران می باشد. پمپ شناور آب نفیس فلو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش لئو پارس می باشند.

لئو پارس

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ شناور آب نفیس فلو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.