پمپ شناور آب

پمپ شناور آب

2 محصول وجود دارد
پمپ شناور آب قیمت پمپ شناور آب | مشخصات و خرید پمپ شناور آب - دماپویا
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

آنچه باید درباره انتخاب و خرید پمپ شناور آب با گارانتی معتبر بدانیم

پمپ شناور آب از سری پمپ سانتریفیوژ می باشد. از پمپ شناور آب برای استخراج آب از چاه در عمق بیشتر از 30 متر استفاده می شود. از مزیت های پمپ شناور آب می توان به جا به جایی راحت آن (بخاطر سبک بودن آن) ، استفاده ی راحت آن و صرفه جویی در مصرف انرژی ( به دلیل قرار گرفتن در داخل آب، نیازی به تلاش اضافی برای پمپاژ ندارند بنابراین انرژی زیادی مصرف نمی کنند) اشاره کرد. پمپ شناور آب با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع استیل و چدن توسط برند های معتبر از نظیر لیو ، ابارا ، پنتاکس ، لوارا ، داب تولید و عرضه می شود.

انواع پمپ های شناور آب با توجه به نوع کارایی و موارد استفاده در انواع مختلف نظیر موارد زیر تولید می شود

پمپ شناور آب استیل

جنس بدنه این پمپ ها استیل 304 می باشد.از پمپ شناور آب استیل نباید در چاه هایی که ماسه و شن در آن وجود دارد استفاده کرد.پمپ شناور استیل شامل برند پمپ شناور آب لئو مدل های OYM ، XR , XRS6 ، IDROGO میباشد. از مزیت های این پمپ میتوان به کارکرد کم صدا آن ، کیفیت ساخت بالا اشاره کرد. حداکثر هد این سری از پمپ 75 متر ، حداکثر دبی 7.2 متر مکعب با توان تا 1/5 کیلو وات می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 40 درجه می باشد.

پمپ استیل شناور اب

پمپ شناور آب چدن

از مزیت های این پمپ می توان به مواد با کیفیت ، راندمان بالا ، صرفه جویی در انرژی ، عدم نیاز به فوندانسیون ، پایین بودن هزینه های راه اندازی ، پایین بودن هزینه نگهداری ، ساختار مقاوم اشاره کرد که شامل برند پمپ شناور آب پنتاکس می باشد. حداکثر هد پمپ شناور آب چدن 340 متر ، حداکثر دبی 21 متر مکعب با توان تا 7 کیلو وات می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 35 درجه می باشد. حداکثر عمق غوطه وری این پمپ 300 متر می باشد.

پمپ شناور اب چدنی