پمپ شناور آب لیو

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ شناور آب لیو با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به سری  XR و مدل های XRS 8/24-4 ، XRM 8/12 ، XR 12/20 ، XR 12/16-3 با جابه جایی آسان و استفاده ی راحت را مشاهده و بررسی نمایید . ...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ شناور آب لیو با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به سری  XR و مدل های XRS 8/24-4 ، XRM 8/12 ، XR 12/20 ، XR 12/16-3 با جابه جایی آسان و استفاده ی راحت را مشاهده و بررسی نمایید . 

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ شناور آب لیو - LEO

شرکت لئو یکی از سازندگان بزرگ تجهیزات آبرسانی در سطح جهان می باشد. این شرکت محصولاتی با کیفیت بسیار بالا طبق استانداردهای بین المللی تولید و به سایر کشورها صادر می نماید. پمپ آب لیو با طراحی زیبا و بازدهی بالا در 120 کشور در سطح جهان ارائه می کند. نکته ای که باید در مورد پمپ شناور آب  این شرکت دانست این است که در چاه هایی که حاوی شن و ماسه می باشد نباید از این نوع پمپ استفاده شود. محصولات لیو با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد. پمپ شناور آب لیو از جنس استیل می باشد که در ادامه همراه با تصویر به آن می پردازیم.

پمپ شناور آب استیل لیو 

پمپ شناور آب استیل لیو شامل سری XR و مدل های XR 12/16-3 ، XRS 8/36-5 ، XRS 8/24 ، XRS 8/24-4 می باشد. حداکثر پمپاژ این پمپ 457 متر ، حداکثر آبدهی 21 متر مکعب بر ساعت ، حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 30 درجه می باشد. توان الکترو موتور این نوع پمپ ها 7.5 کیلو وات ، جنس پروانه و جنس بدنه از استیل 304 می باشد. از ویژگی های پمپ شناور لیو می توان به کم صدا بودن آن ، کارایی بالا اشاره کرد. 

پمپ شناور لیو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ شناور آب لئو

شرکت فناوران تهویه پیام ( گروه تولیدی بازرگانی کرمانی ) ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لیو در ایران می باشد . پمپ آب خانگی لیو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فناوران تهویه پیام می باشند.

فناوری پیام

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ شناور آب لیو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند. 

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده