پمپ شناور آب لیو

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ شناور آب لیو با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به سری  XR و مدل های XRS 8/24-4 ، XRM 8/12 ، XR 12/20 ، XR 12/16-3 با جابه جایی آسان و استفاده ی راحت را مشاهده و بررسی نمایید . ...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ شناور آب لیو با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به سری  XR و مدل های XRS 8/24-4 ، XRM 8/12 ، XR 12/20 ، XR 12/16-3 با جابه جایی آسان و استفاده ی راحت را مشاهده و بررسی نمایید . 

آنچه باید درباره انتخاب و خرید پمپ شناور آب لیو با گارانتی معتبر بدانیم

شرکت لئو زیر مجموعه گروه تولیدی - بازرگانی کرمانی می باشد که در سال 1343 شمسی ، 1964 میلادی فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر این مجموعه با نام فن آوران تهویه پیام پمپ های خود را تامین مینماید و شرکت لیو در 120 کشور دنیا پمپ های خود را به بازار عرضه می کند. نکته ای که باید در مورد پمپ شناور آب  این شرکت دانست این است که در چاه هایی که حاوی شن و ماسه می باشد نباید از این نوع پمپ استفاده شود. پمپ شناور آب لیو شامل مدل استیلی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم. 

پمپ شناور آب لیو فقط شامل مدل استیلی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم 

پمپ شناور آب استیل لیو 

پمپ شناور آب استیل لیو شامل سری XR و مدل های XR 12/16-3 ، XRS 8/36-5 ، XRS 8/24 ، XRS 8/24-4 می باشد. حداکثر پمپاژ این پمپ 457 متر ، حداکثر آبدهی 21 متر مکعب بر ساعت ، حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 30 درجه می باشد. توان الکترو موتور این نوع پمپ ها 7.5 کیلو وات ، جنس پروانه و جنس بدنه از استیل 304 می باشد. از ویژگی های پمپ شناور لیو می توان به کم صدا بودن آن ، کارایی بالا اشاره کرد. 

پمپ شناور لیو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ شناور آب لئو

شرکت فناوران تهویه پیام ( گروه تولیدی بازرگانی کرمانی ) ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لیو در ایران می باشد . پمپ آب خانگی لیو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فناوران تهویه پیام می باشند.

فناوری پیام

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ شناور آب لیو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند. 

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده