پمپ شناور آب لوارا

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ شناور آب لوارا و خرید آنلاین این محصول، همراه با گارانتی اصلی شرکت دیزل ساز و بهترین قیمت نمایندگی پمپ شناور آب لوارا همراه با تصاویر در سری های GS ، Z8  و مدل های Z895 05-6 ، 8GS40T ، 2GS15M با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 با حداکثر دمای 35 تا 50 درجه را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ شناور آب لوارا - LOWARA

شركت پمپ‌سازی لوارا (Lowara) ایتالیا زیر مجموعه گروه صنعتی Xylem بزرگترین گروه صنعتی در زمینه تولید پمپ شناور می باشد. همچنین این شرکت Lowara در زمینه الکترو پمپ های ساختمانی، صنعتی، باغی و کشاورزی، تصفیه آب و فاضلاب بزرگترین مجموعه پمپ سازی جهان می باشد. پمپ شناور آب لوارا می توانند مايعاتی با حداکثر دمای 35 تا 50 درجه سانتيگراد را پمپاژ کنند. پمپ های شناور لوارا از جنس استیل طبق استاندارد های موجود تولید و عرضه می شوند. تمامی محصولات لوارا با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به ویژگی پمپ شناور آب لوارا همراه با تصویر پرداخته ایم.

پمپ شناور آب استیل لوارا 

پمپ شناور استیل لوارا شامل سری GS ، Z8 و مدل های  2GS22M ، 6GS15M ، 4GS07M ، 16GS40T ، 8GS22M ، 12GS30T می باشد. در سری GS با حداکثر پمپاژ 350 متر ، حداکثر آبدهی 22 متر مکعب بر ساعت ، توان الکتروموتور 7.5 کیلو وات با جنس پروانه پلی کربنات فایبرگلاس می باشد. الکتروموتور این سری از پمپ ها با استاندارد NEMA  می باشد. در سری Z8 با حداکثر پمپاژ 460 متر ، حداکثر آبدهی 78 متر مکعب بر ساعت ، توان الکتروموتور تا 30 کیلو وات با کلاس موتور F و جنس پروانه استیل استنلس می باشد. به دلیل استفاده از آلیاژ و متریال مرغوب و درجه یک در ساخت این محصولات موجب شده از سطح کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشند و قابل استفاده در مصارف مختلف جهت پمپاژ و انتقال آب از چاه های عمیق را دارا باشند. 

پمپ شناور لوارا

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ شناور لوارا

شرکت دیزل ساز ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لوارا در ایران می باشد. پمپ شناور لوارا دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ شناور آب لوارا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .