پمپ شناور آب ابارا

پمپ شناور آب ابارا

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ شناور آب ابارا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ ابارا همراه با تصاویر در سری های 6EBS ، 4EBS و مدل های EBS-0248 ، 6EBS-1713 ، 4EBS-0333 را به عنوان يکی از مهم ترين محصولات در زمينه آبرسانی برای آبياری و برداشتن آب از چاه با جنس بدنه پمپ استیل را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پمپ شناور آب ابارا

شرکت ابارا در سال 1912 میلادی، 1330 شمسی در ژاپن شروع به فعالیت نمود. شرکت ابارا دارای 104 شرکت تابع و 15 شرکت وابسته در 17 کشور می باشد.  شرکت ابارای ایران از سال 1373 تاسیس و از سال 1380 فعالیت خود را آغاز نموده و پمپ شناور را در ایران تامین می نماید. این نوع پمپ ها برای آبياری و برداشتن آب از چاه به شکل شناور به کار می روند به اين گونه که در آب و در پايين ترين سطح آب قرار گرفته ، آب را به بالا انتقال ميدهد. جنس بدنه پمپ شناور آب ابارا از استیل می باشد. پمپ شناور ابارا شامل مدل های استیل می شود که در ادامه به ویژگی های این محصولات اشاره خواهیم داشت. 

پمپ شناور آب استیل ابارا

پمپ شناور آب استیل ابارا شامل سری 6EBS ، 4EBS ، IDROGO و مدل های 4EBS-0248 ، 4EBS-1407 ، OM 4N10-12 ، 4EBS-0352 ،  6EBS-1727 می باشد. جنس پروانه پمپ شناور آب سری IDROGO تکنو پلیمری می باشد و همچنین با پمپاژ حداکثر 75 متر ، دارای دهانه یک اینچ ، حداکثر آبدهی 7.2 متر مکعب بر ساعت می باشد. در سری EBS با قابلیت پمپاژ 492 متر ، حداکثر آبدهی 60 متر مکعب بر ساعت ، قطر خروجی 4 اینچ ، توان الکتروموتور 26 کیلو وات و جنس پروانه استیل 304 می باشد. از ویژگی های این مدل از پمپ به کارایی بالا ، کم صدا بودن آن ، کیفیت ساخت بالای آن می توان اشاره کرد.

پمپ شناور آب ابارا

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ ابارا

شرکت ابارا ایران ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات ابارا در ایران می باشد . پمپ شناور آب ابارا دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ابارا ایران می باشند.

ابارا

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ شناور آب ابارا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

فیلتر توسط :

سازنده