پمپ سیرکولاتور CNP

پمپ سیرکولاتور CNP

7 محصول وجود دارد
پمپ سیرکولاتور CNP قیمت و مشخصات فنی پمپ سیرکولاتور CNP - دماپویا
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

بررسی موارد مهم خرید پمپ سیرکولاتور CNP

این کمپانی با بهره مندی از شرکت Nanfang Pump Industry Co.Ltd که با علامت اختصاری CNP شناخته می شود در سال 1998 میلادی ، 1377 شمسی در چین تاسیس شد. کارخانه CNP با در اختيار داشتن 128.000 متر مربع، سالانه 400.000 پمپ توليد می كند. از پمپ سیرکولاتور CNP برای انتقال و توزیع آب ، تخلیه آب ، آبیاری و برای تامین آب آتش نشانی برای ساختمان های بلند استفاده می شود. پمپ سیرکولاتورCNP شامل مدل خطی می باشد. پمپ سیرکولاتور زیرمجموعه ای از پمپ های سانتریفیوژ است که به آن گریز از مرکز نیز گفته می شود. پمپ های سانتریفیوژی انرژی لازم را جهت انتقال مایعات انرژی لازم را از نیروی مکانیکی می گیرد و سیال مورد نظر را پمپاژ می کند. موتور یا الکتروموتور انرژی لازم مکانیکی را فراهم می کند. سیرکوله به معنای به چرخش درآوردن و گردش سیال است و به همین سبب به این سری محصولات، پمپ سیرکولاتور گفته می شود. از پمپ سیرکولاتور CNP می توان در سیستم های تهویه مطبوع و گرمایشی استفاده نمود.

کمپانی CNP در ساخت آن همواره نهایت تلاش خود را به کار می بندد تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب محصولات باکیفیت و بادوامی را به بازار ارائه کنند تا نحوه عملکرد آن به میزان مطلوب بوده و رضایت مشتریان خود را حفظ کنند. همچنین تکنولوژی های به کار رفته در آن نیز در بازار رقابت این محصول مزیت به شمار می رود و در نهایت آن را به محصول مدرنی بدل می سازد. علاوه بر موارد گفته شده پمپ سیرکولاتور CNP در صنایع شیمیایی، دارویی، گرمایش از کف و شوفاژ به کار گرفته می شود. از مزایای این محصول برخورداری از سطح استاندارد لازم است که مصرف انرژی آن نیز بهینه می باشد. لذا مصرف آن گسترده بوده و علاوه بر سیستم های گرمایشی، به منظور سیرکوله کردن آب سرد نیز به کار می رود.

از انواع پمپ سیرکولاتور CNP می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پمپ سیرکولاتور خطی CNP

پمپ سیرکولاتور خطی CNP شامل مدل های خطی همچنین شامل سری TD 32-9/2 ، TD 32-12/2 ، TD 32-18/2 ، TD 32-25/2 می باشد. توان این پمپ حداکثر تا 132 کیلو وات ، سرعت 2900/1450rpm ، دما حداکثر تا 110 درجه ، دبی حداکثر تا 750 متر مکعب بر ساعت و هد آن حداکثر تا 108 متر می باشد. جنس بدنه این پمپ چدن ، شافت استنلس استیل و پروانه استنلس استیل می باشد. این مدل پمپ CNP از نوع تک مرحله ای است که علاوه بر طراحی منحصر به فرد، راندمان و قدرت عملکرد بالایی دارد. از مشخصات آن می توان به تکنولوژی موتور TEFC اشاره داشت که اصطلاحا به آن ها محفظه بسته گفته می شود در کنار فن هوای خنک آن مورد استقبال افراد متعددی قرار می گیرد. فن خارجی آن هوای بیرون را به سمت بدنه پمپ هدایت می کند تا مانع داغ شدن آن گردد و لذا طول عمر پمپ نیز افزایش می یابد. قدرت موتور این مدل پمپ 2900 دور در دقیقه است و طول عمر این دستگاه به میزان مطلوبی زیاد می باشد. فضایی که پمپ سیرکولاتور خطی CNP اشغال می کند نسبت به مدل های مشابه کمتر بوده و ابعاد کوچکی دارد. توصیه می شود که سیال این پمپ رقیق و عاری از موارد قابل اشتعال باشد. لازم به ذکر است که این مدل پمپ دارای واسطه و شفت مستقیم در مرکز میباشد.

پمپ CNP خطی

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ سیرکولاتور CNP 

شرکت CNP ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات CNP می باشد. پمپ سیرکولاتور این شرکت دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت CNP می باشند.

سی ان پی

فیلتر توسط :

برند سازنده
بیشتر... کمتر
فیلتر