پمپ سیرکولاتور لوارا

پمپ سیرکولاتور لوارا

18 محصول وجود دارد
نمایش 1 - 18 از 18 مورد

بررسی موارد مهم خرید پمپ سیرکولاتور لوارا - LOWARA

شركت پمپ سازی لوارا (Lowara) ایتالیا زیر مجموعه گروه صنعتی Xylem بزرگترین گروه صنعتی در زمینه تولید پمپ سیرکولاتور می باشد. جنس پمپ سیرکولاتور لوارا از چدن، استینلس استیل و در مدل های خطی، سه دور، چهار دور و در انواع بوستر پمپ های دور ثابت و دور متغیر هوشمند با سطح کیفیت بالا تولید و عرضه می گردد. پمپ سیرکولاتور زیرمجموعه ای از پمپ های سانتریفیوژی (centrifugal) می باشد که از متداول ترین نوع پمپ در انتقال آب و مایعات به شمار می رود و این دستگاه سیالات را به وسیله نیروی مکانیکی پمپاژ کرده و موجب افزایش فشار آن می گردند که نیروی مکانیکی آن به وسیله موتور یا الکتروموتور تامین می شود. پمپ سیرکولاتور به صورت کلی به منظور به گردش درآوردن آب داغ در یک سیکل بسته به کار گرفته می شود که از این رو مورد استفاده گسترده سیستم های تهویه مطبوع و گرمایشی قرار دارد.

پمپ سیرکولاتور لوارا شامل مدل های TLC که حالت خطی سه دور و تک فاز بوده که جهت سيركولاسيون آب سرد و داغ در انواع سيستم های تأسيساتی مورد استفاده قرار می گیرند. سری FLC پمپهای لوارا، پمپهای خطی چهار دور فلنج دار بوده که جهت سيركولاسيون آب سرد و داغ در انواع سيستم های تاسيساتی مورد استفاده قرار می گیرند .لوارا در تلاش است تا همواره با به کارگیری به روزترین تکنولوژی ها در ساخت این محصول، پمپی مدرن را به دست مشتریان برساند و رضایت خاطر آنان را جلب کند. پمپ های لوارا با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد که در ادامه به ویژگی هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پمپ خطی لوارا

پمپ خطی لوارا مدل FC از سری پمپ آب خانگی می باشد و در انواع FCE4-40-125/02 ، FCE50-160/40 ، FCE65-160/75 ، FCE4-80-125/07 که به صورت تک فاز و سه فاز ارائه می شود. توان این پمپ ها تا حداکثر22 کیلو وات، دبی 330 متر مکعب در ساعت و هد تا حداکثر 89 متر می باشد. جنس پروانه و شفت این پمپ استنلس استیل، جنس بدنه پمپ چدن و جنس سیل مکانیکی سرامیک / کربن / EPDM با حداکثر فشار کاری 16 بار می باشد. با توجه به جنس مرغوب و ضد زنگ متریال اولیه آن، این محصول از طول عمر بالایی برخوردار بوده و همچنین در مقابل خطرات احتمالی مانند خوردگی و فرسودگی، مقاومت بالایی دارد. تکنولوژی به کار رفته در پمپ سیرکولاتور خطی لوارا از نوع لیزری بوده که مناسب پمپاژ سیالات گرم و سرد می باشد. ناگفته نماند که پمپ خطی برند لوارا قادر به جابه جایی و پمپاژ مایعات در دمای 20- تا 140 درجه سانتی گراد است. راندمان بالا و کارکرد مداوم آن باعث استقبال از این سری پمپ ها در صنایع گوناگون می شود. به صورت کلی از پمپ های سیرکولاتور در مدل خطی بر روی مدار نصب می شوند و می توانند تک قلو، دوقلو و چند دور یا تک دور باشد.

پمپ خطی لوارا

پمپ سه دور لوارا

پمپ سه دور لوارا مدل TLC از سری پمپ آب خانگی می باشد و در انواع TLCH32-8L ، TLC32-7L ، TLC25-4L ، TLCH32-12L که به صورت تک فاز ارائه می شود. توان این پمپ ها جهت سیرکولاسیون آب سرد و داغ در انواع سیستم های تأسیساتی مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ سه دور لوارا تا حداکثر 400 وات، دبی 9.6 متر مکعب در ساعت و هد تا حداکثر 12 متر و دور موتور 1450 RPM می باشد. جنس پروانه و شفت این پمپ استنلس استیل، جنس بدنه پمپ چدن و جنس سیل مکانیکی سرامیک / کربن / EPDM با حداکثر فشار کاری 16 بار می باشد. پمپ های سیرکولاتور برند لوارا مجهز به تکنولوژی هیدرولیکی، طول عمر بالا و راندمان کاری زیادی داشته و همچنین ابعاد آن نیز کوچک تر می باشد و در نتیجه فضای کمتری را اشغال می کند. همچنین از دیگر مزایای پمپ سیرکولاتور سه دور می توان مصرف انرژی کم آن اشاره داشت که موجب افزایش فروش آن می شود و در واقع ناشی از کاهش تلفات انرژی گرمایی آن می باشد. علاوه بر این موارد کارکرد آرام و بی صدای آن حین عملکرد، مزیت محبوب دیگری است که افراد از آن استقبال می کنند.

پمپ سه دور لوارا

پمپ چهار دور لوارا

پمپ چهار دور لوارا مدل FLC از سری پمپ آب خانگی می باشد و در انواع FLC65-12 FLC65-10 ، FLC50-13 ، FLC50-8 که به صورت تک فاز فلنج دار ارائه می شود. توان این پمپ ها جهت سیرکولاسیون آب سرد و داغ در انواع سیستم های تاسیساتی مورد استفاده قرار می گیرد . پمپ چهار دور لوارا تا حداکثر 1296 وات، دبی 40 متر مکعب در ساعت و هد تا حداکثر 10.8 متر و دور موتور 1450 RPM می باشد. جنس پوسته موتور آن آلومینیوم و جنس بدنه پمپ آن از چدن می باشد در ضمن دارای پروانه ای با جنسیت نوریل است. پمپ سیرکولاتور چهار دور لوار از مدل های مورد استقبال و پرفروش است که به موجب ویژگی های منحصر به فرد آن میباشد. از جمله این ویژگی ها می توان کارکرد گسترده آن اشاره داشت و همچنین کنترل فشار اتوماتیکی، علاوه بر نصب و نگهداری آسان آن امتیاز این مدل پمپ هاست. تنظیم سرعت ثابت دستی، نمایشگر لمسی و دکمه های ساده آن، کاربری آن را به مراتب سهولت می بخشد و موجب حفظ جایگاه سهم برند لوارا در بازار رقابت این محصول می گردد.

پمپ چهاردور لوارا

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ سیرکولاتور لوارا

شرکت دیزل ساز ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لوارا در ایران می باشد . پمپ سیرکولاتور لوارا دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

فیلتر توسط :

سازنده
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
نوع جریان مصرفی
کشور سازنده