پمپ سیرکولاتور لوارا

پمپ سیرکولاتور لوارا

18 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ سیرکولاتور لوارا و خرید آنلاین این محصولات، گارانتی اصلی شرکت دیزل ساز و بهترین قیمت نمایندگی پمپ سیرکولاتور لوارا همراه با تصاویر در مدل های خطی FC ، سه دور TLC ، چهار دور FLC  در انواع  FCE50-160/40 ، TLCH32-12L ، FLC50-8 و کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت مح...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ سیرکولاتور لوارا و خرید آنلاین این محصولات، گارانتی اصلی شرکت دیزل ساز و بهترین قیمت نمایندگی پمپ سیرکولاتور لوارا همراه با تصاویر در مدل های خطی FC ، سه دور TLC ، چهار دور FLC  در انواع  FCE50-160/40 ، TLCH32-12L ، FLC50-8 و کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP55 را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ سیرکولاتور لوارا - LOWARA

شركت پمپ‌سازی لوارا (Lowara) ایتالیا زیر مجموعه گروه صنعتی Xylem بزرگترین گروه صنعتی در زمینه تولید پمپ سیرکولاتور  می باشد. جنس پمپ سیرکولاتور لوارا از چدن، استینلس استیل و در مدل های خطی، سه دور، چهار دور و در انواع بوستر پمپ های دور ثابت و دور متغیر هوشمند با سطح کیفیت بالا تولید و عرضه می گردد. پمپ سیرکولاتور لوارا شامل مدل های TLC که حالت خطی سه دور و تکفاز بوده که جهت سيركولاسيون آب سرد و داغ در انواع سيستم های تأسيساتی مورد استفاده قرار می گیرند. سریFLC  پمپهای لوارا، پمپهای خطی چهار دور فلنج دار بوده که جهت سيركولاسيون آب سرد و داغ در انواع سيستم های تاسيساتی مورد استفاده قرارمی گیرند. پمپ های لوارا با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد که در ادامه به ویژگی هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پمپ خطی لوارا

پمپ خطی لوارا مدل FC  از سری پمپ آب خانگی می باشد و در انواع FCE4-40-125/02 ، FCE50-160/40 ، FCE65-160/75 ، FCE4-80-125/07 که به صورت تک فاز و سه فاز ارائه می شود. توان این پمپ ها تا حداکثر 22 کیلو وات، دبی 330 متر مکعب در ساعت و هد تا حداکثر 89 متر می باشد. جنس پروانه و شفت این پمپ استنلس استیل، جنس بدنه پمپ چدن و جنس سیل مکانیکی سرامیک / کربن / EPDM با حداکثر فشار کاری 16 بار می باشد.

پمپ خطی لوارا

پمپ سه دور لوارا

پمپ سه دور لوارا مدل TLC  از سری پمپ آب خانگی می باشد و در انواع TLCH32-8L ، TLC32-7L ، TLC25-4L ، TLCH32-12L که به صورت تک فاز ارائه می شود. توان این پمپ ها جهت سیرکولاسیون آب سرد و داغ در انواع سیستم های تأسیساتی مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ سه دور لوارا تا حداکثر 400 وات، دبی 9.6 متر مکعب در ساعت و هد تا حداکثر 12 متر و دور موتور 1450 RPM می باشد. جنس پروانه و شفت این پمپ استنلس استیل، جنس بدنه پمپ چدن و جنس سیل مکانیکی سرامیک / کربن / EPDM با حداکثر فشار کاری 16 بار می باشد.

پمپ سه دور لوارا

پمپ چهار دور لوارا

پمپ چهار دور لوارا مدل FLC  از سری پمپ آب خانگی می باشد و در انواع FLC65-12 ، FLC65-10 ، FLC50-13 ، FLC50-8 که به صورت تک فاز فلنج دار ارائه می شود. توان این پمپ ها جهت سیرکولاسیون آب سرد و داغ در انواع سیستم های تاسیساتی مورد استفاده قرار می گیرد . پمپ چهار دور لوارا تا حداکثر 1296 وات ، دبی 40 متر مکعب در ساعت و هد تا حداکثر 10.8 متر و دور موتور 1450 RPM می باشد. جنس پوسته موتور آن آلومینیوم و جنس بدنه پمپ آن از چدن می باشد در ضمن دارای پروانه ای با جنسیت نوریل است.

پمپ چهاردور لوارا

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ سیرکولاتور لوارا

شرکت دیزل ساز ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لوارا در ایران می باشد . پمپ سیرکولاتور لوارا دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ سیرکولاتور لوارا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
پمپ سیرکولاتور لوارا قیمت پمپ سیرکولاتور لوارا | مشخصات پمپ سیرکولاتور لوارا - دماپویا
نمایش 1 - 18 از 18 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
نوع جریان مصرفی
کشور سازنده