پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی

19 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت  و بهترین قیمت نمایندگی پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی همراه با تصاویر در مدل های خطی 1 اینچ ، 1/5 اینچ ، 2 اینچ ، 3 اینچ در مدل های  A7 ، PD36 ، PD37 ، NM ، S100 با عايق حرارتی الکتروموتور کلاس F  و درجه محافظت  IP44را مشاهده و بررسی ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت  و بهترین قیمت نمایندگی پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی همراه با تصاویر در مدل های خطی 1 اینچ ، 1/5 اینچ ، 2 اینچ ، 3 اینچ در مدل های  A7 ، PD36 ، PD37 ، NM ، S100 با عايق حرارتی الکتروموتور کلاس F  و درجه محافظت  IP44را مشاهده و بررسی  نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی 

شرکت  سمنان انرژی در سال 1389 شمسی ، 2010 میلادی شروع به فعالیت نمود. در سال 1386 این شرکت با شرکت صنایع نوید موتور ادغام شد و شکل امروزی سمنان انرژی حاصل شد. شرکت سمنان انرژی وابسته به شرکت پمپ سازی ایران می باشد. پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی شامل مدل های خطی همچنین شامل سری PD36 ، PD37 ، NM ، S100  می باشد. این شرکت دارای گواهی نامه استاندارد بین المللی ISO 9001:2000 در مدیریت تضمین کیفیت از شرکت RWTUV آلمان در تولید پمپ سیرکولاتور می باشد. 

از انواع پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پمپ سیرکولاتور خطی سمنان انرژی 

پمپ  سیرکولاتور خطی سمنان انرژی از سری پمپ آب سیرکولاتور می باشد که شامل مدل های  LPC4-40 ، LPC4-32 ، LPC4/E-40 ،  ETHERMA به صورت تکفاز و سه فاز می باشد. توان این پمپ 0.5 اسب بخار تا 3 اسب بخار می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ 95 درجه می باشد. راندمان بالا ، دارای کارکرد آرام و بی صدا از ویژگی های پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی می باشد. جنس شفت پمپ از نوع فولاد ضد زنگ می باشد. آب بندی مکانیکی آن مربوط به شرکت بورگمن آلمان یا BT ایتالیا می باشد.

پمپ خطی سمنان انرژی

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی 

شرکت سمنان انرژی ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات سمنان می باشد. پمپ سیرکولاتور این شرکت دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت سمنان انرژی می باشند.

سمنان انرژی

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 19 از 19 مورد

فیلتر توسط :

نوع برق مصرفی (فاز)