پمپ سیرکولاتور بل اند کاست تهران

پمپ سیرکولاتور بل اند کاست تهران

30 محصول وجود دارد
نمایش 1 - 20 از 30 مورد

بررسی موارد مهم خرید پمپ سیرکولاتور بل اند کاست تهران

به منظور شرح و بررسی مشخصات پمپ سیرکولاتور بل اند کاست تهران می توان نخست اشاره ای به شرکت سازنده آن داشت؛ شرکت بل اند کاست تهران با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و بهره مندی از فناوری های نوین توانسته محصولاتی با سطح کیفیت بالا تولید و روانه بازار رقابت کند. این گروه صنعتی در سال 1361 شمسی، 1982 میلادی در تهران به منظور طراحی و ساخت انواع سیستم ها و تجهیزات آبرسانی تاسیس شد، و از همان سال های ابتدایی فعالیت و ورود به این عرصه پمپ سیرکولاتور را به بازار عرضه می کند. پمپ در واقع دستگاهی است که انرژی الکتریکی را از منبع گرفته و آن را به سیال مورد نظر منتقل می کند. پمپ سیرکولاتور نیز در حقیقت به منظور سیرکوله کردن و چرخش درآوردن مایعات به کار رفته و از نوع پمپ های سانتریفیوژ به شمار می رود. مدل خطی یکی از انواع پمپ های سیرکولاتور است که بر روی مدار نصب می گردند و دارای انواع تک قلو و چند قلو یا تک دور و چند دور می باشد. پمپ سیرکولاتور بل اند کاست تهران شامل مدل های خطی همچنین شامل سری سه اینچ PD38 سه فاز، یک اینچ s100 دو اینچ HV، دو اینچ A7 سه فاز به صورت تکفاز و سه فاز می باشد. این شرکت دارای گواهی نامه استاندارد بین المللی iso 9001:2000 می باشد. از انواع پمپ سیرکولاتور این کمپانی می توان به موارد زیر اشاره داشت.

پمپ سیرکولاتور خطی بل اند کاست تهران

پمپ خطی بل اند کاست تهران از سری پمپ های سانتریفیوژ می باشد. از پمپ خطی بل اند کاست برای سیرکوله کردن آب گرم و سرد در سیستم تهویه، گرمایش همچنین انتقال مایعات شیمیایی و صنعتی به کار می رود. جنس بدنه این پمپ ها از جنس فولاد ضد زنگ سخت و پروانه نوريل ساخته و طراحی شده است همچنین حداکثر هد این پمپ 28 فوت، حداکثر دبی 108 gpm، حداکثر دمای مايع 10 تا 95 درجه سانتيگراد می باشد. حداکثر توان پمپ خطی بل اند کاست تهران 3/4 اسب بخار می باشد. ناگفته نماند که پروانه این سری پمپ ها از نوع گریز از مرکز بوده و طراحی آن به گونه ای است که از جمع شدن هوا در سطح کاسه نمد جلوگیری می نماید و همچنین فاصله پروانه های آن با بدنه به گونه ای است که احتمال نشت را به حداقل می رساند. از دیگر مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی بل اند کاست تهران می توان به عملکرد بیصدای آن اشاره داشت که مزیت قابل توجهی به شمار می رود. اتصالات قابل انعطاف و کوپلینگ های صدا خفه کن منجر به کاهش صدای آن به بیشترین میزان ممکن می شوند که این کوپلینگ ها مجهز به بازوهایی ست که به وسیله فنر به یکدیگر متصل می شوند و از صدا و لرزش جلوگیری می نمایند. همچنین قابلیت نصب آسان پمپ سیرکولاتور خطی بل اند کاست تهران مورد توجه خریداران قرار دارد و قطعات آن به سهولت قابل تعویض است.

پمپ خطی بل اند کاست

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ سیرکولاتور بل اند کاست تهران

شرکت بل اند کاست تهران، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات بل اند کاست تهران می باشد. پمپ سیرکولاتور بل اند کاست تهران دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت بل اند کاست تهران می باشند.

پمپ بل اند کاست

فیلتر توسط :

نوع برق مصرفی (فاز)
نوع برق مصرفی
نوع جریان مصرفی
کشور سازنده