پمپ سیرکولاتور ارس

17 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ سیرکولاتور ارس و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ سیرکولاتور ارس همراه با تصاویر در مدل خطی و در انواع سری یک اينچ S100 ، دو اینچ HV ، دو اینچ AA ، دو  اینچ A7 ، دو اینچ A6 با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ I...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ سیرکولاتور ارس و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ سیرکولاتور ارس همراه با تصاویر در مدل خطی و در انواع سری یک اينچ S100 ، دو اینچ HV ، دو اینچ AA ، دو  اینچ A7 ، دو اینچ A6 با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 و دارای استاندارد ISO 9001 را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پمپ سیرکولاتور ارس 

شرکت ارس در سال 1368 شمسی ، 1989 میلادی تاسیس شد. پمپ آب خانگی این شرکت دارای استاندارد ISO 9001  می باشد. پمپ سیرکولاتور ارس شامل مدل خطی می باشد. قطعات تولید شده صنایع پمپ ارس ( واسطه - الکتروموتور و ... ) در پمپ های مشابه خارجی و داخلی قابل تعویض می باشد . پمپ سیرکولاتور  شرکت ارس شامل سری یک اينچ S100 ، دو اینچ HV به صورت تکفاز و سه فاز می باشد.

از انواع پمپ سیرکولاتور ارس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پمپ خطی ارس

پمپ خطی ارس از سری پمپ سیرکولاتور  شامل مدل های یک اينچ S100 ، دو اینچ HV ، دو اینچ AA ، دو  اینچ A7 ، دو اینچ A6 می باشد. بدنه اين پمپ ها از جنس فولاد ضد زنگ سخت و پروانه پلاستيک ساخته شده و توان این پمپ 1/8 اسب بخار می باشد .همچنین حداکثر دبی 5.7 متر مکعب بر ساعت ، حداکثر هد  1.7 متر ، حداکثر دمای مايع  10 تا 95 درجه سانتيگراد می باشد. 

پمپ خطی ارس

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ سیرکولاتور ارس

صنایع پمپ سیرکولاتور ارس ، نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات ارس می باشد. پمپ سیرکولاتور ارس دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ارس می باشند.

ارس پمپ

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ سیرکولاتور ارس ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 17 از 17 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
نوع برق مصرفی (فاز)