پمپ سیرکولاتور ابارا

13 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ سیرکولاتور ابارا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ ابارا همراه با تصاویر در مدل های خطی LPC4-40 ، LPC4-32 ، LPC4/E-40 ،  ETHERMA  ، مدل سه دور MR43 MR53 ،MR63 و تا حداکثر فشار کاری 16 بار با عايق حرارتی الکتروموتور کلاس F  و درجه محافظت  ، IP44را مشاهده و بررسی ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ سیرکولاتور ابارا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ ابارا همراه با تصاویر در مدل های خطی LPC4-40 ، LPC4-32 ، LPC4/E-40 ،  ETHERMA  ، مدل سه دور MR43 MR53 ،MR63 و تا حداکثر فشار کاری 16 بار با عايق حرارتی الکتروموتور کلاس F  و درجه محافظت  ، IP44را مشاهده و بررسی  نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ سیرکولاتور ابارا - EBARA

شرکت ژاپنی ابارا در زمینه تولید سیستم های آبرسانی فعالیت گسترده ای دارد. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی روز و بکارگیری نیروهای متخصص محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید می نماید. با توجه به گستردگی محصولات ابارا و استقبال فراوان از این پمپ ها در سراسر دنیا این شرکت صنعتی اقدام به تولید پمپ در سایر کشورها مانند ایتالیا، برزیل، چین و تایوان نمود. پمپ سیرکولاتور ابارا در مدل های خطی و سه دور و همچنین شامل سری LPC4-40 ، LPC4-32 ، LPC4/E-40 ،  ETHERMA  ، MR53 ، MR63  می باشد.   پمپ سیرکولاتور  تا حداکثر فشار کاری 16 بار جهت استفاده در مکان های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه انواع پمپ ابارا همراه با تصاویر بررسی و به آن پرداخته ایم.

پمپ سیرکولاتور خطی ابارا  

پمپ  سیرکولاتور خطی ابارا از سری پمپ آب سیرکولاتور می باشد که شامل مدل های  LPC4-40 ، LPC4-32 ، LPC4/E-40 ،  ETHERMA به صورت تکفاز و سه فاز می باشد. حداکثر دمای مايع عبوری از پمپ ابارا 10 تا 130 درجه سانتيگراد می باشد. بدنه اين پمپ ها از جنس استيل و پروانه استيل ساخته و طراحی شده است و همچنین حداکثر هد  12.5 متر  و حداکثر دبی این پمپ 4.2 متر مکعب می باشد . فلنج مکش و فلنج رانش از DN 25  تا DN 50 و نوع آببندی آن مکانیک سیل می باشد.

پمپ خطی ابارا

پمپ سیرکولاتور سه دور ابارا  

پمپ سیرکولاتور سه دور ابارا از سری پمپ سیرکولاتور  می باشد که شامل مدل های MR43، MR53 ،MR63 ، به صورت تک فاز ، سه فاز می باشد. .حداکثر دمای مايع عبوری از پمپ ابارا 110 درجه سانتيگراد و نوع آببندی آن مکانیک سیل می باشد. بدنه اين پمپ ها از جنس استيل و پروانه تکنو پلیمر و فلنج مکش و فلنج رانش از DN 25  تا DN 50 ساخته شده است.توان این پمپ ها از 40 وات تا 70 وات می باشد.

پمپ سه دور ابارا

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ سیرکولاتور ابارا

شرکت ابارا ایران ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات ابارا در ایران می باشد. پمپ سیرکولاتور ابارا دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ابارا ایران می باشند.

ابارا

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ سیرکولاتور ابارا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 13 از 13 مورد

فیلتر توسط :

سازنده