پمپ سیرکولاتور آزاد البرز

18 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ سیرکولاتور آزاد البرز و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ سیرکولاتور آزاد البرز همراه با تصاویر در مدل های خطی 3 اینچ و 2 اینچ و 1 اینچ S100  PD40 ، HV ، LD با تندیس کار آفرین برگزیده در سومین جشنواره قهرمانان صنعت و با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ سیرکولاتور آزاد البرز و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ سیرکولاتور آزاد البرز همراه با تصاویر در مدل های خطی 3 اینچ و 2 اینچ و 1 اینچ S100  PD40 ، HV ، LD با تندیس کار آفرین برگزیده در سومین جشنواره قهرمانان صنعت و با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حرارتی IP55 را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پمپ سیرکولاتور آزاد البرز 

شرکت آزاد البرز  در سال 1362 شمسی ، 1983 میلادی در شهرک صنعتی شهید رجایی قزوین فعالیت خود را در زمینه تولید پمپ سیرکولاتور آزاد البرز آغاز نمود. از دستاورد های این شرکت  می توان به تندیس کار آفرین برگزیده در سومین جشنواره قهرمانان صنعت ، تندیس کار آفرین نمونه نخستین جشنواره قهرمانان صنعت و ثبت اختراع واسطه پمپ های سیرکولاتور به منظور ارتقای فنی و کیفی محصولات نام برد. کلیه  پمپ سیرکولاتور  این شرکت دارای نشان استاندارد می باشد.

از انواع پمپ سیرکولاتور آزاد البرز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پمپ خطی آزاد البرز  

پمپ خطی آزاد البرز  از سری پمپ آب سیرکولاتور می باشد و در انواع  3 اینچ و 2 اینچ و 1 اینچ S100 ،  PD40 ، HV ، LD  که به صورت تک فاز و سه فاز ، با رده انرژی A و B بوده و دارای پروانه می باشد. جنس بدنه این پمپ ها غالباّ چدن و استیل می باشد و جنس پروانه آنها چدن و استیل و برنج است . این پمپ ها برای متراژ بنا 200 متر مربع تا 1100 متر مربع مناسب می باشد. و همچنین با ظرفیت 4 متر مکعب بر ساعت تا 22.7 متر مکعب بر ساعت و حداکثر دمای مایع عبوری از آن 80 درجه سانتیگراد می باشد.  

پمپ خطی ازاد البرز

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ سیرکولاتور آزاد البرز

شرکت صنایع پمپ آزاد البرز  ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات آزاد البرز در ایران می باشد. پمپ سیر کولاتور آزاد البرز دارای 12ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت صنایع پمپ آزاد البرز می باشند.

ازاد البرز

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ سیرکولاتور آزاد البرز ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 18 از 18 مورد

فیلتر توسط :

نوع برق مصرفی (فاز)