پمپ تصفیه لیو

پمپ تصفیه لیو

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات و اطلاعات فروش پمپ تصفیه آب استخر و جکوزی لیو خرید آنلاین ، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فناوران تهویه پیام و بهترین قیمت نمایندگی پمپ تصفیه لیو همراه با تصاویر در مدل XKP مجهز به استرینر ، دارای رتبه حفاظت الکتروموتور IPX5 ، کلاس عایق بندی موتور F با بدنه و پروانه پلاستیک ، برق تکفاز با مصرف انرژی کم و بالاتر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات و اطلاعات فروش پمپ تصفیه آب استخر و جکوزی لیو خرید آنلاین ، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فناوران تهویه پیام و بهترین قیمت نمایندگی پمپ تصفیه لیو همراه با تصاویر در مدل XKP مجهز به استرینر ، دارای رتبه حفاظت الکتروموتور IPX5 ، کلاس عایق بندی موتور F با بدنه و پروانه پلاستیک ، برق تکفاز با مصرف انرژی کم و بالاترین راندمان را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ تصفیه لیو - LOE

شرکت لیو در زمینه تولید انواع پمپ فعالیت دارد محصولات تولیدی این کمپانی به بیش از 120 کشور در سراسر دنیا از جمله آلمان ، اروپا ، خاورمیانه ، آسیا ارائه می گردد . کمپانی لئو در سال 1343 شمسی ( 1964 میلادی ) در کشور چین تأسیس شد و با بهره گیری از تکنولوژی و علم روز توانسته طی دهه ها متوالی در لیست تولید کنندگان مطرح پمپ قرار بگیرد . شرکت فناوران تهویه پیام ( گروه تولیدی بازرگانی کرمانی ) نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لیو در ایران می باشد پمپ تصفیه استخر و جکوزی از محصولات تولید شده کمپانی لیو می باشد که حجم هاي متفاوتي از آب استخر را مورد گردش به سمت فيلترها جهت تصفيه قرار مي دهد . این سری پمپ تصفیه لیو شامل سری XKP می باشد .

پمپ تصفیه لیو سری XKP

پمپ تصفیه استخر لیو سری XKP دارای بدنه و پروانه از جنس پلاستیک PP در برابر مواد خوردنده و ضدعفونی کننده موجود در آب استخر مانند کلر مقاوم هستند . پمپ تصفیه لیو در استخر های کوچک مانند استخر ویلا و منازل جهت انتقال و گردش آب ناخالص با خواص فیزیکی و شیمیایی نزدیک به ساختار آب با دمای حداکثر 35 درجه سانتی گراد کاربرد دارند . برای جلوگیری از اختلال در عملکرد پمپ روی بدنه ی پمپ سبد پلاستیکی مشبک قرار گرفته که برای فیلتر نمودن ذرات معلق موجود در آب استخر می باشد حداکثر آبدهی این پمپ 30 متر مکعب در ساعت است . این محصول دارای شفت از جنس استیل و موقعیت نصب افقی می باشد .

سری-XKP

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ لئو

شرکت فناوران تهویه پیام ( گروه تولیدی بازرگانی کرمانی ) نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات لئو در ایران می باشد . پمپ تصفیه لیو دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فناوران تهویه پیام می باشد.

لوگو-فن-آوران-تهویه-پیام

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ تصفیه لیو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
پمپ تصفیه لیو پمپ تصفیه لیو | خرید پمپ تصفیه استخر و جکوزی لیو - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده