پمپ آب طبقاتی نفیس فلو

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب طبقاتی نفیس فلو و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت لئو پارس  و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب طبقاتی نفیس فلو همراه با تصاویر در مدل عمودی طبقاتی و سری NVS45-1 ، NVS45-2 ، NVS45-3 ، NVS45-13 کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 با صرفه اقتصادی را مشا...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب طبقاتی نفیس فلو و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی شرکت لئو پارس  و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب طبقاتی نفیس فلو همراه با تصاویر در مدل عمودی طبقاتی و سری NVS45-1 ، NVS45-2 ، NVS45-3 ، NVS45-13 کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 با صرفه اقتصادی را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب طبقاتی نفیس فلو - NAFISFLOW

شرکت لئو پارس محصولاتی با نام تجاری نفیس فلو تولید و به بازار عرضه می کند. این گروه صنعتی با بکارگیری نیروهای متخصص و ماشین آلات پیشرفته در خط تولید مفتخر است محصولاتی با کیفیت بسیار بالا طبق استاندارد های ملی تولید و روانه بازار رقابت نماید. پمپ آب طبقاتی نفیس فلو با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط، متراژ ساختمان در انواع عمودی و سری NVS45-2 ، NVS-45-3 ، NVS45-4 ، NVS45-13  با کلاس عایق حرارتی الکتروموتور F و کلاس حفاظت محیطی الکتروموتور این پمپ IP44 تولید و عرضه می شود. محصولات نفیس فلو با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به ویژگی این پمپ ها همراه با تصویر پرداخته ایم.

پمپ آب طبقاتی عمودی 

پمپ آب طبقاتی عمودی از سری پمپ آب طبقاتی نفیس فلو می باشد. حداکثر هد این سری از پمپ 305 متر ، حداکثر دبی 55 متر مکعب بر ساعت ، نوع پروانه  استيل 45 کيلووات ، عايق حرارتي الکتروموتور  کلاس F ، حداکثر دماي مايع عبوری از پمپ 120 درجه سانتيگراد با توان 45 کیلو وات می باشد. 

پمپ نفیس فلو

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ نفیس فلو

شرکت لئو پارس نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات نفیس فلو در ایران می باشد. پمپ آب طبقاتی نفیس فلو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش لئو پارس می باشند.

لئو پارس

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب طبقاتی نفیس فلو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده

پمپ آب طبقاتی نفیس فلو