پمپ آب طبقاتی

104 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ آب طبقاتی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لوارا ، ابارا ، لیو ، پنتاکس ، نفیس فلو ، گراندفوس و ویلو از خروجی 1 اینچ تا 10 اینچ ،حداکثر 35 بار ف...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ آب طبقاتی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لوارا ، ابارا ، لیو ، پنتاکس ، نفیس فلو ، گراندفوس و ویلو از خروجی 1 اینچ تا 10 اینچ ،حداکثر 35 بار فشار و دور موتور 1500 تا 3000 دور در دقیقه را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید پمپ آب طبقاتی با گارانتی معتبر بدانیم

پمپ هایی ، که در واقع از تعدادی پروانه بر روی یکدیگر که به صورت متوالی قرار گرفته اند ، ساخته می شوند. پمپ های طبقاتی جز پمپ های سانترفیوژ هستند . جنس بدنه این پمپ ها از استیل یا چدن می باشد که در مصارف کشاورزی و صنعتی به کار می رود. در پمپ های طبقاتی تعداد پروانه و دیفیوزر روی محور قرار گرفته به طوری که سیال از خروجی پروانه اول وارد ، ورودی پروانه دوم می شود و به فشار بیشتری دست پیدا می کند. الکترو پمپ های طبقاتی با خروجی 1 اینچ تا 10 اینچ ،حداکثر 35 بار فشار ودور موتور 1500 تا 3000 دور در دقیقه تولید می شوند. از کاربرد پمپ آب طبقاتی میتوان به انتقال آب سرد و گرم در سیستم های حرارتی و تهویه مطبوع ، استفاده در فواره ها ، کارهای مربوط به آبرسانی ، تغذیه دیگ های بخار نامبرد و مزایای پمپ آب طبقاتی ، صرفه اقتصادی و عدم اشغال فضا می باشد.

چگونه برند مناسب برای پمپ آب طبقاتی را انتخاب کنیم

برند و برندینگ یکی از مسائل مهم در دنیای تجارت و اقتصاد است و شرکت های بزرگ با استفاده از برندینگ محصولاتشان را در دایره وسیع تری نسبت به رقبا با قیمت های مناسب در بازار عرضه می کنند. شهرت و اعتبار برند در زمینه تخصصی پمپ آب طبقاتی ، فعالیت برند در تولید سایر محصولات مانند انواع پمپ آب طبقاتی ، قیمت پمپ آب طبقاتی با توجه به توان پمپ ، تنوع برند، کیفیت و ضمانت ، رضایت مشتریان از محصولات برند از مواردی هستند که باید در هنگام انتخاب برند توجه کنیم .در ضمن شما میتوانید برای مشاوره و خرید پمپ آب طبقاتی مناسب از کارشناسان شرکت دما پویا نیز راهنمایی بگیرید. کشور تولید کننده تعیین کننده کیفیت یک پمپ نیست بلکه برچسب مصرف و استاندارد تولید است که در تعیین کیفیت پمپ تاثیر میگذارد. هم اکنون شرکت های چینی زیادی هستند که پمپ های آب طبقاتی تولید شده خود را به سرتاسر دنیا از جمله آلمان و آمریکا که خود در صنعت تولید بسیار پیشرو هستند ، صادر می نمایند. بنابراین بهتر است بجای حساسیت بر روی کشور سازنده به استاندارها و کیفیت محصول حساس باشید.

انواع پمپ های آب طبقاتی با توجه به نوع کارایی و موارد استفاده در انواع مختلف نظیر موارد زیر تولید می شود

پمپ آب طبقاتی افقی

افزایش فشار آب در سیستم های صنعتی و آشامیدنی از کارایی پمپ آب طبقاتی افقی می باشد و بدلیل آنکه فشار زیادی را ایجاد می کند در ساختمان های بلند اداری ، مسکونی و همچنین هتل ها مناسب می باشد. از جمله برند های پمپ آب طبقاتی موجود می توان به پمپ آب طبقاتی ابارا اشاره کرد.

پمپ طبقاتی افقی

پمپ آب طبقاتی عمودی

پمپ آب طبقاتی عمودی نسبت به پمپ آب طبقاتی افقی ِفضای کمتری را اشغال می کند ، استهلاک کم همچنین صدای کمتری را تولید می کنند. اگر نیاز به فشار بیشتری باشد می توان از چند پمپ طبقاتی کنار یکدیگرنصب کرد .ازکاربرد پمپ آب طبقاتی عمومی می توان برای نگهداری فشار، تغذیه دیگ بخار ، انتقال آب و خنک کردن منبع آب نامبرد. از جمله برند های پمپ آب طبقاتی عمودی موجود می توان به پمپ آب طبقاتی لیو اشاره کرد.

 

پمپ طبقاتی عمودی

 

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 104 مورد

فیلتر توسط :