پمپ آب طبقاتی ابارا

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب طبقاتی ابارا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ ابارا همراه با تصاویر در مدل های پمپ طبقاتی عمودی EVM ، EVMG ، EVML و پمپ طبقاتی افقی MATRIX ، COMPACT و دور موتور الکتروموتور 2900rpm ، کلاس عایق بندی پمپ کلاس F ، رتبه حفاظت IP55 با صرفه اقتصادی را مشاهده و بر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب طبقاتی ابارا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پمپ ابارا همراه با تصاویر در مدل های پمپ طبقاتی عمودی EVM ، EVMG ، EVML و پمپ طبقاتی افقی MATRIX ، COMPACT و دور موتور الکتروموتور 2900rpm ، کلاس عایق بندی پمپ کلاس F ، رتبه حفاظت IP55 با صرفه اقتصادی را مشاهده و بررسی  نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پمپ آب طبقاتی ابارا

شرکت ابارا در سال 1912 میلادی ، 1330 شمسی در ژاپن شروع به فعالیت نمود. شرکت ابارا دارای 104 شرکت تابع و 15 شرکت وابسته در 17 کشور می باشد.  پمپ آب طبقاتی ابارا با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع عمودی و افقی توسط برند ابارا تولید و عرضه می شود.  شرکت ابارای ایران از سال 1373 تاسیس و از سال 1380 فعالیت خود را آغاز نموده و پمپ های ابارا را در ایران تامین می نماید.

انواع پمپ آب طبقاتی ابارا با توجه به نوع کارایی و موارد استفاده در انواع مختلف نظیر موارد زیر تولید می شود

پمپ طبقاتی عمودی ابارا

پمپ طبقاتی عمودی ابارا از سری پمپ آب طبقاتی می باشد که شامل مدل های  EVM ، EVMG ، EVML می باشد. دور موتور الکتروموتور این سری از پمپ 2900rpm ، کلاس عایق بندی پمپ کلاس F ، رتبه حفاظت IP55، فرکانس الکتروموتور 50 هرتز ، جنس بدنه پمپ این سری از استیل ، جنس شفت از استاینلس استیل 316 ، جنس مکانیکال سیل از  کربن  و همچنین جنس واسطه پمپ نیز چدن می باشد. 

پمپ عمودی ابارا

پمپ طبقاتی افقی ابارا

پمپ طبقاتی افقی ابارا نیز از سری پمپ آب طبقاتی می باشد که شامل مدل های MATRIX ، COMPACT می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از این سری پمپ 85 درجه سانتیگراد می باشد. حداکثر هد 79 متر ، حداکثر دبی 4.8 متر مکعب بر ساعت ،  جنس بدنه پمپ این سری از استیل ، جنس شفت از استاینلس استیل 316 ، جنس مکانیکال سیل از کربن ، توان 1.1 کیلو وات ، دور موتور 2900 RPM می باشد. 

پمپ افقی ابارا

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ آب طبقاتی ابارا

شرکت ابارا ایران ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات ابارا در ایران می باشد . پمپ آب طبقاتی ابارا دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ابارای ایران می باشند.

ابارا

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب طبقاتی ابارا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده