منبع تحت فشار ال بی

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع تحت فشار آکوا با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در مدل دیافراگمی را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به ظرفیت های 24 لیتری ، 50 لیتری ، 60 لیتری ، 80 لیتری ، 100 لیتری ، 500 لیتری و 1000 لیتری و فشار کاری 10...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع تحت فشار آکوا با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در مدل دیافراگمی را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به ظرفیت های 24 لیتری ، 50 لیتری ، 60 لیتری ، 80 لیتری ، 100 لیتری ، 500 لیتری و 1000 لیتری و فشار کاری 10 بار را مشاهده و بررسی نمایید . 

آنچه باید درباره انتخاب و خرید منبع تحت فشار ال بی با گارانتی معتبر بدانیم 

شرکت ELBI در سال 1990 میلادی ، 1368 شمسی در ایتالیا تاسیس شد و منبع تحت فشار را به بازار عرضه نمود. شرکت  ال بی می تواند به مشتریان کوچک و بزرگ با اعتماد به نفس بزرگ نزدیک شود ، زیرا این شرکت می تواند محصولات با کیفیت بالا مطابقت کامل با استانداردهای صنعت ارائه دهد و این نشان می دهد که از انتظارات مشتریانشان فراتر رفته است. علاوه بر این ، شرکت ELBI می تواند طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت، قابلیت اطمینان، طراحی زیبا با پشتیبانی قوی برای خدمات مشتری ارائه داده است. این عوامل همراه با قیمت های بسیار رقابتی فرمول برنده ای برای این شرکت ایجاد کرده است. 

منبع تحت فشار ال بی شامل موارد زیر می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

منبع تحت فشار دیافراگمی ال بی

منبع تحت فشار دیافراگمی ال بی شامل ظرفیت های 25 لیتری تا 1000 لیتری می باشد. فشار کاری منبع تحت فشار این شرکت حداکثر ده بار ، دارای نشان CE اروپا می باشد. این نوع منبع جزء منابع انبساط بسته بوده که در سيستم های آبرسانی و پکيج های گرمايشی مورد استفاده قرار ميگيرد.

manba elbi

گارانتی و خدمات پس از فروش منبع تحت فشار ال بی

منبع تحت فشار ال بی دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

elbi

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های منبع تحت فشار ال بی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده