منبع تحت فشار

47 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع تحت فشار با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لیو ، هاماک ، یورپن آکوا ، امرا ، ال بی ، آکوا ، زیلمنت در انواع تیوپی ، دیافراگمی با کاهش مصرف برق و استهل...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع تحت فشار با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لیو ، هاماک ، یورپن آکوا ، امرا ، ال بی ، آکوا ، زیلمنت در انواع تیوپی ، دیافراگمی با کاهش مصرف برق و استهلاک پمپ را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید منبع تحت فشار با گارانتی معتبر بدانیم

منبع تحت فشارکه به آن مخزن تحت فشار بسته نیز می گویند. پوسته منبع، تيوب و فلنج از اجزای منبع تحت فشار می باشد که در مدل دیافراگمی تیوپ وجود ندارد و این اجزا منبع تحت فشار را تشکیل می دهند. منبع تحت فشار در سیستم های آبرسانی خانگی و پکیج های گرمایشی کاربرد دارد. نوع کارکرد منبع تحت فشار بدین صورت است که فشار هوا داخل تیوپ آب باعث ذخیره آب با فشار ثابت داخل منبع می شود . استفاده از منبع تحت فشار باعث کاهش مصرف برق و استهلاک پمپ می شود ( بدلیل اینکه منبع موجب ذخیره ی آب و همچنین موجب کاهش دفعات روشن و خاموش شدن پمپ آب در یک طیف زمانی مشخص گشته ) منبع تحت فشار با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع تیوپی و دیافراگمی تولید و عرضه می شود.

انواع منبع تحت فشار با توجه به نوع کارایی و موارد استفاده در انواع مختلف نظیر موارد زیر تولید می شود

منبع تحت فشار تیوپی

منبع تحت فشار تیوپی از سری منبع تحت فشار می باشد. در منبع تیوپی بجای دیافراگم از تیوپ استفاده می شود. از ویژگی های منبع تیوپی می توان به کیفیت بالا در ساخت تیوپ داخلی ، تنوع ظرفیت از 24 الی 3000 لیتر ، فشار کارکرد 16بار در منابع دیافراگمی ، فشار کارکرد 10 بار در منابع تیوپی ، قابلیت نصب بصورت افقی در برخی مدلها ، بدنه از آلیاژ استیل کربن ، موجود بودن قطعات جانبی به وفور اشاره کرد که شامل برند منبع تحت فشار زیلمت می باشد.

منبع تحت فشار تیوپی

منبع تحت فشار دیافراگمی

منبع تحت فشار دیافراگمی نیز از سری منبع تحت فشار می باشد. از منبع تحت فشار دیافراگمی جهت مصرف در پمپ هاي خانگی ، بوستر پمپ آتشنشانی ، پمپ های صنعتی و جلوگيری از انبساط آب به کار می رود. منبع تحت فشار دیافراگمی از ظرفیت 24 لیتری تا 1000 لیتری تولید میشود . جنس ديافراگم در تمام حجم ها از کائوچویی EPDM بهداشتی با ضخامت 10 ميل می باشد . دهانه ورودی این منبع نیز 1/2 2 اينچ و با حداکثر فشار کاری 10 بار می باشد که شامل برندمنبع تحت فشار لیو می باشد.

tank

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 47 مورد

فیلتر توسط :