منبع تحت فشار امرا

منبع تحت فشار امرا

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع تحت فشار امرا با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در سری CRW را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به ظرفیت های 24 لیتری ، 50 لیتری ، 60 لیتری ، 80 لیتری ، 100 لیتری ، 300 لیتری ، 500 لیتری و 1000 لیتری و فشار کاری&n...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع تحت فشار امرا با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در سری CRW را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به ظرفیت های 24 لیتری ، 50 لیتری ، 60 لیتری ، 80 لیتری ، 100 لیتری ، 300 لیتری ، 500 لیتری و 1000 لیتری و فشار کاری 16 بار و 10 بار، دارای استانداردهای بین المللی را مشاهده و بررسی نمایید . 

مشخصات خرید هوشمندانه منبع تحت فشار امرا - EMRA

 تولیدات شرکت امرا با تکنولوژی بالایی تولید میگردند، منبع تحت فشار این شرکت از رنج 50 لیتری به بالا دارای گیج یا (مانومتر) می باشند تا بتوان به راحتی میزان فشار داخل آنها را مورد بررسی قرار داد تا در صورت نیاز به افزایش فشار با بالا بردن فشار داخل این منبع، مانع فعالیت بی مورد پمپ و افزایش هزینه ها می گردد. فلنج و کانکشن ورودی این منابع از جنس فولاد آبکاری شده می باشند که در مقابل رطوبت مقاوم هستند. قسمت فوقانی و داخلی این منابع با رنگ قرمز که مقاوم نسبت به رطوبت می باشد، برای چندین لایه رنگ آمیزی می گردد تا مقاومت آنها را نسبت به فرسایش بالا ببرد، محصولات شرکت امرا دارای استاندارد اروپا CE می باشند. تمامی محصولات امرا با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به ویژگی های این محصولات همراه با تصاویر پرداخته ایم.

منبع تحت فشار دیافراگمی امرا

منبع تحت فشار امرا در ظرفیت های متفاوت از 24 تا 1000 لیتر تولید و طبق جدیدترین تکنولوژی ارائه می گردد. در این منابع صافی مناسب در قسمت فلنچ تعبیه شده و باعث افزایش عمر آن و کاهش استهلاک در منبع تحت فشار امرا می شود. جنس دیافراگم در تمام ظرفیت های تولیدی شرکت امرا از جنس کائوچوی میباشد و در مکان های مختلف جهت تأمین آب بهداشتی و گرمایشی کاربرد دارند.

منبع تحت فشار امرا

گارانتی و خدمات پس از فروش منبع تحت فشار امرا

منبع تحت فشار امرا دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.

GARANTY-EMRA

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های منبع تحت فشار امرا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
منبع تحت فشار امرا قیمت منبع تحت فشار امرا | مشخصات منبع تحت فشار امرا - دماپویا
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده