منبع تحت فشار آکوا

منبع تحت فشار آکوا

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع تحت فشار آکوا با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در مدل دیافراگمی را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به ظرفیت های 24 لیتری ، 50 لیتری ، 60 لیتری ، 80 لیتری ، 100 لیتری ، 500 لیتری و 1000 لیتری و فشار کاری 10...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع تحت فشار آکوا با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در مدل دیافراگمی را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به ظرفیت های 24 لیتری ، 50 لیتری ، 60 لیتری ، 80 لیتری ، 100 لیتری ، 500 لیتری و 1000 لیتری و فشار کاری 10 بار را مشاهده و بررسی نمایید . 

مشخصات خرید هوشمندانه منبع تحت فشار آکوا - AQUA

شرکت آکوا بیش از چهار دهه با هدف خدمت به جامعه و تأمین نیازهای آنها فعالیت گسترده ای دارد و محصولاتی با کیفیت بالا طبق استانداردهای بین المللی تولید و ارائه می نماید. هدف اصلی شرکت آکوا در تکنولوژی نوآورانه و همچنین در تشکیل تیم آماده و حرفه ای از مردم است. خطوط تولید منبع تحت فشار آکوا به رباتیک مجهز می باشد که این ربات ها تحت نظر کارکنان فعالیت دارند که همیشه آماده برنامه ریزی و سفارشی سازی هستند. در Aqua ، همه چیز به یک نوآوری تکنولوژیکی قوی مربوط می شود، که در آن ظرفیت تولید بزرگ همیشه همراه با کنترل کیفیت دقیق است. منبع تحت فشار آکوا در نوع دیافراگمی تولید شده که در ادامه همرا با تصاویر به ویژگی های آن می پردازیم. تمامی محصولات آکوا با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد.

منبع تحت فشار دیافراگمی آکوا 

منبع تحت فشار دیافراگمی آکوا شامل ظرفیت 24 لیتری تا 1000 لیتری و فشار کاری 10 بار می باشد. از ویژگی های این نوع منبع می توان به جنس ديافراگم از کائوچوی EPDM ، دارای استاندار اروپا  CE ، بهره وری بالای 97% ، قابلیت خود محرکی بالا ، قابلیت کار کردن با وجود ویسکوزیته ی بالا اشاره کرد. 

aqua

گارانتی و خدمات پس از فروش منبع تحت فشار آکوا 

منبع تحت فشار دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت آکوا می باشند.

اکوا

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های منبع تحت فشار آکوا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
منبع تحت فشار آکوا قیمت منبع تحت فشار آکوا | مشخصات منبع تحت فشار آکوا - دماپویا
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

سازنده