منبع انبساط باز مهر افروز

منبع انبساط باز مهر افروز

6 محصول وجود دارد
منبع انبساط باز مهر افروز منبع انبساط مهر افروز | قیمت منبع انبساط باز مهر افروز - دماپویا
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

خرید منبع انبساط باز مهر افروز و بررسی نکات آن

یکی از رایج ترین سیستم های گرمایشی که مورد استفاده ساختمان های مختلفی قرار دارد، منبع انبساط باز است که توسط شرکت های سازنده تجهیزات تهویه مطبوع و برودتی حرارتی تولید و ارائه می شود. منبع انبساط باز مهر افروز از تجهیزات رایجی می باشد که در سطح گسترده و چشمگیری به فروش می رسد. این دستگاه با سیستم تحت فشار در موتورخانه در ارتباط بوده و کاربرد آن در زمانی است که آب درون بویلر گرم شده و مقداری حجم و فشار آن در اثر این گرمایش، افزایش یافته است. در واقع منبع انبساط باز برای جلوگیری از خروج حجم اضافی از مدار به کار می رود و نقش آن در این مواقع است. ناگفته نماند که محل قرار گیری این سیستم در ارتفاع و اغلب در پشت بام ساختمان می باشد و بایستی آن را بالاتر از بویلر قرار داد. در میان کمپانی هایی که در ساخت این محصول فعالیت دارند، نام برند مهر افروز خوش می درخشد و از سطح فروش بسیار بالایی برخوردار بوده و در جریان رقابت، جایگاه بالایی از بازار را از آن خود کرده است. این شرکت حدود چهل سال پیش فعالیت خود را در زمینه تولید انواع تجهیزات گاز سوز و نفت سوز آغاز کرده است و منبع انبساط باز، منبع انبساط بسته، فلوتر استیل، تیوب منبع تحت فشار و همچنین منبع ذخیره آبگرمکن خورشیدی از جمله محصولات تولید شده توسط مهر افروز می باشند.

خریداری از برندهای شناخته شده و صاحب نامی همچون این کمپانی مزایای حائز اهمیتی دارد؛ منبع انبساط باز مهر افروز به وسیله قطعات اولیه مرغوب و درجه یک تولید و طراحی می شود تا کیفیت سیستم مطابق انتظار خریداران آن باشد. با توجه به آن که تمامی آن ها مطابق استانداردهای ملی ساخته می شوند، درای نشان های گواهی کیفیت اند و در صنعت تاسیسات به تولید انبود می رسند. این محصول دارای تاییدیه از ستاد محیط زیست شهرداری تهران و سازمان پژوهش های علمی و صنعتی می باشد. همچنین موفق به جلب حمایت شرکت بهینه سازی مصرف سوخت گردیده است. این شرکت مطرح در عرصه تجهیزات گرمایشی و منبع آبگرم، با توجه به مسائل زیست محیطی و بحران انرژی دست به تولید نسل جدیدی از منبع انبساط می زند که از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار اند. در ادامه به معرفی کامل منبع انبساط باز مهر افروز می پردازیم.

منبع انبساط باز عایق دار مهر افروز

همانطور که گفته شد منبع انبساط باز در فضای باز و روی پشت بام ساختمان قرار می گیرد و از این رو در معرض هوای تازه و وزش باد، بارش برف و باران قرار دارد. به همین خاطر نیاز به عایقی برای آن وجود دارد تا از مشکلات احتمالی جلوگیری نماید. منبع انبساط باز عایق دار مهر افروز به همین منظور تولید می شود و یکی از مدل های پر فروش و شناخته شده این برند است که در سطح گسترده ای برای آن تقاضا وجود دارد. انواع منبع آب گرم با گارانتی معتبر در صفحه مربوطه در دماپویا قابل مشاهده می باشد. عایق بندی های مناسبی که طراحان این شرکت بر روی این محصول انجام می دهند، مقدار اتلاف انرژی را به صفر رسانده و باعث صرفه جویی بسیار زیادی در مصرف برق و گاز خواهد شد و از بروز هزینه های گزاف قبوض آن ها جلوگیری خواهد کرد. گفتنی است که منبع انبساط باز عایق دار مهر افروز در ظرفیت های 100 الی 300 لیتر ساخته می شوند و جنس آن نیز از ورق گالوانیزه می باشد. طول عمر و مقاومت دستگاه در برابر فرسایش و استهلاک بسیار بالا بوده و رضایت دارندگان آن را جلب خواهد کرد. یکی از نکات مهم برای نگهداری آن این است که لوله سر ریز آن باید تا داخل موتورخانه کشیده شود تا در صورت خراب شدن شیر شناور نسبت به تعمیر آن سریعا اقدام شود. علاوه بر این مدل، شرکت مهر افروز منبع انبساط نیمه عایق دار را در حجم های مختلفی طراحی و تولید می کند تا تقاضای مشتریان گوناگون را پوشش دهد. منبع انبساط نیمه عایق 50 لیتری، 80 لیتری و همچنین منبع 130 لیتری از جمله تولیدات این برند اند که می توان آن ها را در مکان ها و کاربردهای متنوع مورد استفاده قرار داد. همچنین منبع انبساط عایق دار آبگرمکن خورشیدی از محصولات دیگر این شرکت می باشد که می توان آن را برای آبگرمکن های خورشیدی هم به کار گرفت.

گارانتی و خدمات پس از فروش منبع انبساط باز مهر افروز

شرکت مهر افروز تمامی محصولات خود از جمله منبع انبساط باز را به همراه یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهد تا با عرضه این خدمات رضایت خاطر مشتریان نیز جلب شود.

mehrafrooz-logo

فیلتر توسط :

سازنده