مشعل کاوه

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل کاوه و خرید آنلاین ،گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی کاوه همراه با تصاویر در مدل گازسوز EG ، MFG ، UDG ، گازوئیل سوز EL ، MFL ، ULD ، مازوت سوز و دوگانه سوز و در ظرفیت 80000 کیلوکالری ، 100000 کیلوکالری و 110000 کیلوکالری تا 4000000 کیلوکالری ، راندمان حرارتی بالا ، صدای کم  را مشاهد...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل کاوه و خرید آنلاین ،گارانتی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی کاوه همراه با تصاویر در مدل گازسوز EG ، MFG ، UDG ، گازوئیل سوز EL ، MFL ، ULD ، مازوت سوز و دوگانه سوز و در ظرفیت 80000 کیلوکالری ، 100000 کیلوکالری و 110000 کیلوکالری تا 4000000 کیلوکالری ، راندمان حرارتی بالا ، صدای کم  را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده مشعل کاوه

شرکت صنعتی و تولیدی مشعل کاوه در سال 1357 شمسی ، 1978 میلادی شروع به فعالیت نموده است. مشعل کاوه وسیله ای است که برای گرمایش استفاده می شود و سوخت آن برای تولید انرژی گرمایشی گاز ، گازوئیل و یا سایر سوخت ها می باشد و روش کار آن به این صورت است که سوخت و هوا با هم ترکیب شده و انرژی گرمایشی تولید میکند.کم صدا بودن آن ، راندمان حرارتی بالا از مزایای مشعل شرکت کاوه می باشد.

مشعل شرکت کاوه فقط شامل مشعل گازسوز می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

مشعل گازسوز کاوه

مشعل گازسوز کاوه برای احتراق گاز طبیعی ساخته می شود. دبی سوخت گازی این مشعل ها به وسیله شیر برقی کنترل شده اند و هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده که روی محور موتور نصب شده است تامین میشود. دبی این به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل میشود. جریان گاز از یک فیلتر عبور میکند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق میشود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار میگیرد و متحرق می شود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون ) در مسیر شعله استفاده میشود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی بر قرار میشود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد. 

مشعل کاوه

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل کاوه

مشعل کاوه دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

مشعل کاوه

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های مشعل کاوه ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده