مشعل پارس

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل پارس و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی مشعل پارس همراه با تصاویر در مدل گازسوز PGM ، PGT ، PGO ، گازوییل سوز PLM ، PLT ، PLO ، مازوت سوز و دو گانه سوز در ظرفیت 12 کیلو وات تا 20 مگاوات ، آلایندگی پایین ، افزایش راندمان مشعل ، تحت لیسانس شرکت OERTLI سوئیس را مشاهده و برر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل پارس و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی مشعل پارس همراه با تصاویر در مدل گازسوز PGM ، PGT ، PGO ، گازوییل سوز PLM ، PLT ، PLO ، مازوت سوز و دو گانه سوز در ظرفیت 12 کیلو وات تا 20 مگاوات ، آلایندگی پایین ، افزایش راندمان مشعل ، تحت لیسانس شرکت OERTLI سوئیس را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه مشعل پارس - PARS

شرکت پارس در زمینه تولید انواع مشعل فعالیت گسترده ای دارد. این شرکت در همان سال فعالیت خود را بعنوان تنها شرکت مشعل سازی در ایران با تولید مشعل تحت لیسانس شرکت OERTLI سوئیس آغاز نمود. کاهش میزان آلایندگی و تنوع قطعات، طراحی و ساخت مشعل 20 مگاواتی با عملکرد تدریجی، شبیه‌سازی شعله و احتراق سوخت در مشعل‌های نیمه صنعتی، شبیه‌ سازی اجزاء، فرآیند احتراق و ایجاد تغییرات در شعله سیستم سوخت جهت افزایش راندمان مشعل‌های تولیدی، کاهش میزان آلایندگی و تنوع قطعات، بررسی اثرات و ارتباط پیشگرم نمودن هوای ورودی به مشعل با افزایش راندمان و میزان تولید آلاینده‌ها از مزایای مشعل پارس می باشد. گروه تولیدی پارس انواع مشعل در ظرفیت های متفاوت با نوع سوخت گاز، گازوئیل، دوگانه سوز تولید ودر بازار داخلی و بسیاری از کشورهای دیگر عرضه می نماید. در وب سایت دماپویا تمامی محصولات با گارانتی اصلی موجود می باشد.

مشعل گازسوز پارس

مشعل گاز سوز پارس برای احتراق گاز طبیعی ساخته می شود. دبی سوخت گازی این مشعل ها به وسیله شیر برقی کنترل شده اند و هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده که روی محور موتور نصب شده است تأمین میشود. دبی این به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل میشود. جریان گاز از یک فیلتر عبور میکند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق میشود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار میگیرد و متحرق میشود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون ) در مسیر شعله استفاده می شود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی بر قرار میشود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد. 

مشعل گازی پارس

مشعل گازوییل سوز پارس

مشعل گازوییل سوز پارس مشعل هایی هستند که از گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند که با نام مشعل پودرکننده ی فشار قوی تفنگی هم شناخته می شود. اجزای تشکیل دهنده این نوع مشعل ها شامل موتور ، باد زن ، پمپ گازوئیل ، شیربرقی ، نازل ، الکترودها ، شعله پخش کن ، چشم الکتریکی می باشد.

مشعل گازوییلی پارس

مشعل دوگانه سوز پارس

مشعل دوگانه سوز پارس که دو سوخته هم نامیده می شود از گاز و گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند. از این نوع مشعل برای مشکلات قطعی گاز در کارخانجات ، ادارات و ساختمان های مسکونی استفاده می شود .در نتیجه از مشعل دوگانه سوز در موتورخانه های تاسیساتی برای جلوگیری از این مشکلات بکار می رود و با استفاده از این نوع مشعل در زمان قطعی گاز سوخت مشعل تغییر کرده و از گازوئیل برای گرم کردن آب استفاده می شود.

مشعل دوگانه سوز پارس

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل پارس

مشعل پارس دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

شرکت پارس

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های مشعل پارس ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده