قیمت مشعل پارس | مشخصات و خرید مشعل پارس

مشعل پارس

برای تجربه خرید مطمئن و موفق انواع مدل های مشعل پارس در این متن با ما همراه باشید و راهنمایی خرید و انتخاب بهینه این محصول را مورد بررسی قرار داده ایم. همچنین ویژگی های فنی، تصاویر، نحوه عملکرد، شرایط گارانتی و خدمات نمایندگی های معتبر آن را نیز معرفی خواهیم کرد تا بهترین خرید را تجربه کنید.

پارامترهای کلیدی خرید مشعل پارس - PARS

مشعل پارس یکی از تجهیزات گرمایشی پرکاربرد در زمینه های مختلف بشمار می آید. گروه صنعتی پارس به عنوان یکی از پیشگامان فعال در خصوص طراحی و ساخت مشعل در ایران شناخته می شود. گروه تولیدی پارس همواره با بکارگیری تکنولوژی و فناوری های مدرن در تهیه مشعل نهایت دقت را بکار گرفته که محصولی پیشرفته و کارآمد تولید و ارائه نماید. بهره مندی از خط تولید اتوماتیک و پیشرفته و دانش فنی روز سبب شده که این محصول به عنوان یکی از پرفروش ترین تجیهزات گرمایشی در بازار شناخته شود. گروه تولیدی پارس با توجه به نیاز بازار محصولاتی متنوع وگسترده از انواع مشعل را تولید و روانه بازار رقابت کرده که همگی این محصولات از بهترین متریال و شیوه ای مدرن تحت لیسانس OERTLI سوئیس طراحی و تهیه می گردند.

مشعل پارس در ظرفیت های متفاوت با نوع سوخت گاز، گازوئیل، دوگانه سوز و نیز مازوت سوز تولید و در بازار داخلی و بسیاری از کشورهای دیگر عرضه می گردد. یکی از ویژگی هایی که این سری از سیستم ها داشته و سبب افزایش راندمان در کنار کاهش مصرف سوخت شده پیشگرم کردن هوای ورودی به مشعل پارس می باشد که همین امر تاثیر بسزایی در کاهش میزان آلاینده ها و آلودگی های زیست محیطی دارد. در ادامه به ویژگی های هریک از مدل های موجود در بازار همراه با تصاویر مربوطه پرداخته ایم. لازم به ذکر است مشعل پارس در تمامی مدل ها و ظرفیت های موجود همراه با گارانتی اصلی و به شرط تضمین اصالت کالا در وبسایت دماپویا ارائه می گردد.

مشعل گازسوز پارس

مشعل گازسوز پارس در ظرفیت های 143 تا 15600 کیلووات با راندمان و بازدهی بسیار مطلوب تولید و ارائه می گردد. با توجه به دسترسی راحت به گاز طبیعی و از این مدل مشعل میتوان در اکثر زمینه ها از جمله صنایع نفتی و پالایشگاه ها، صنایع تهیه مواد غذایی، دیگهای آب گرم و یا کوره های صنعتی کارایی مطلوبی دارند. مشعل پارس مدل گازسوز دارای قابلیت تنظیم شعله را دارا می باشد که همین امر سبب شده علاوه بر انتقال حرارت سبب جلوگیری از برخورد شعله با دیواره های داخلی کوره شده و در نهایت سبب افزایش طول عمر مشعل می گردد. فن بکار رفته در این سری از تجهیزات از فن سانتریفیوژ شرکت Punker می باشد که یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده فن اروپایی بشمار می آید. همچنین در این مدل مشعل از پمپ جابه جایی مثبت فشار بالای شرکت hp -TECHNIK بکاررفته که سبب افزایش بازدهی و حرارت دهی هرچه بیشتر دستگاه می گردد. در مورد سیستم احتراق در سه مدل تک مرحله ای ، دو مرحله ای و تدریجی مشعل پارس تولید و ارائه می گردد.

مشعل گازی پارس

مشعل گازوییل سوز پارس

مشعل گازوئیل سوز پارس در ظرفیت های 12 تا 15600 کیلووات با راندمان و بازدهی بسیار بالا تولید و ارائه می گردد. این سری از تجهیزات گرمایشی به صورت احتراق دو مرحله و تک مرحله ای و تدریجی قابل کارکرد با نوع سوخت گازوئیل را دارا می باشند. به منظور کاهش هدررفت انرژی در مشعل پارس مدل گازوئیل سوز دبی هوای مورد نیاز احتراق به وسیله ی یک سروموتور کنترل و تنظیم می گردد. این قطعه می توان یک اوریفیس باشد که به طور متحرک عمل کرده و در مرحله ی اول احتراق نزدیک شعله پخش کن و در مرحله ی دوم احتراق مشعل در قسمت انتهایی شعله پوش قرار می گیرد.

از دیگر ویژگی های مشعل پارس دوگانه سوز می توان به دسترسی و سرویس آسان آن همچنین کاهش آلاینده های زیست محیطی اشاره نمود. از تکنولوژی ها و فناوری های مدرن که سبب کاهش مصرف سوخت و افزایش راندمان مشعل پارس شده است می توان بکارگیری قطعاتی نظیر شیر تنظیم فشار، مدولاتور، نازل سوزنی با پاشش Spill back اشاره داشت که همین امر باعث شده دبی سوخت مایع تنظیم و به صورت کاملا تدریجی در اختیار دستگاه قرار گیرد.

مشعل گازوئیل سوز پارس

مشعل دوگانه سوز پارس

مشعل دوگانه سوز پارس همانطور که می توان حدس زد توانایی کارکرد با دو نوع سوخت مصرفی را دارا می باشند این مدل مشعل در دو مدل گاز- مازوت و گاز-گازوئیل طراحی و ارائه می گردد. این سری از مشعل در ظرفیت های 45 تا 15600 کیلووات با راندمان و بازدهی بسیار بالا تولید و ارائه می شود که دوگانه سوز بودن مشعل پارس باعث شده در تمامی زمینه ها بدون محدودیت قابل اجرا باشند. یکی از ویژگی های مدل دوگانه سوز اینست که در صورت دسترسی نداشتن به سوخت اصلی می توان از سوخت جایگزین به منظور روشن کردن مشعل و بهره مندی از حرارت آن به جهت تامین گرمایش مورد نیاز بهره مند گردید. یکی از ویژگی های این مدل مشعل پارس بکارگیری سروموتور با سه سیگنال ورودی کنترل توان حرارتی می باشد که از اتلاف و هدررفت انرژی به طور قابل توجهی جلوگیری می نماید.

مشعل دوگانه پارس

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل پارس

مشعل پارس در تمامی مدل های تولید شده دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

گارانتی مشعل پارس دماپویا

4 محصول وجود دارد.