مشعل ری

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل ری و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی مشعل ری همراه با تصاویر در مدل گازسوز ظرفیت 49000 کیلوکالری تا 4200000 کیلوکالری ، گازوئیل سوز ظرفیت 92000 کیلوکالری تا 4080000 کیلوکالری و دوگانه سوز ظرفیت 300000 کیلوکالری تا 4000000 کیلوکالری با بازدهی حرارتی بالا را مشاهده و برر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل ری و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی مشعل ری همراه با تصاویر در مدل گازسوز ظرفیت 49000 کیلوکالری تا 4200000 کیلوکالری ، گازوئیل سوز ظرفیت 92000 کیلوکالری تا 4080000 کیلوکالری و دوگانه سوز ظرفیت 300000 کیلوکالری تا 4000000 کیلوکالری با بازدهی حرارتی بالا را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده مشعل ری

 شرکت RAY در سال ۱۸۷۲  توسط ویلیام اس ری در سانفرانسیسکو تأسیس گردید. شرکت شهرک در سال ۱۳۶۱ اقدام به قبول نمایندگی شرکت ری در زمینه همکاری در تولید مشعل نمود . مشعل ری وسیله ای است که برای گرمایش استفاده می شود و سوخت آن برای تولید انرژی گرمایشی گاز ، گازوئیل ، مازوت و یا سایر سوخت ها می باشد و روش کار آن به این صورت است که سوخت و هوا باهم ترکیب شده و انرژی گرمایشی تولید میکند. از مهم ترین کاربرد مشعل ری به عنوان موتور احتراق بویلرها در صنعت گرمایش می باشد .

مشعل شرکت ری فقط شامل مشعل گازسوز می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

مشعل گازسوز ری

مشعل های گازسوز ری برای احتراق گاز طبیعی ساخته می شود. دبی سوخت گازی این مشعل ها به وسیله شیر برقی کنترل شده اند و هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده که روی محور موتور نصب شده است تامین میشود. دبی این به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل میشود. جریان گاز از یک فیلتر عبور میکند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق میشود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار میگیرد و متحرق می شود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون ) در مسیر شعله استفاده می شود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی بر قرار میشود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد. 

مشعل ری

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل ری

مشعل های شرکت ری دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

شرکت ری

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های مشعل ری ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده