مشعل ری

مشعل ری

2 محصول وجود دارد
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

پارامترهای کلیدی خرید مشعل ری - RAY

مشعل ری به عنوان یکی از پرفروش ترین این سری از سیستم ها در بازار شناخته می شوند. شرکت RAY به عنوان یکی از مجموعه های تولید کننده مشعل در جهان است که فعالیت خود را در سال ۱۸۷۲ توسط ویلیام اس ری در سانفرانسیسکو شروع کرد و از آن سال همواره با بهره گیری از کارشناسان خبره و همچنین دقت نظر فراوان و توجه به اصول زیست محیطی و صرفه جویی در مصرف سوخت نسبت به ساخت مجهزترین و پیشرفته ترین محصول با نام مشعل ری اقدام کرد. برای اولین بار در ایران شرکت شهرک در سال ۱۳۶۱ اقدام به قبول نمایندگی شرکت ری در زمینه همکاری در تولید مشعل نمود. مشعل وسیله ای است که برای گرمایش استفاده می شود و سوخت آن برای تولید انرژی گرمایشی گاز، گازوئیل، مازوت و یا سایر سوخت ها می باشد و روش کار آن به این صورت است که سوخت و هوا با هم ترکیب شده و انرژی گرمایشی تولید می کند. از مهم ترین کاربرد مشعل ری به عنوان موتور احتراق بویلرها در صنعت گرمایش می باشد.

مشعل شرکت ری فقط شامل مشعل گازسوز می باشد که در ادامه به آن می پردازیم احتراق کامل سوخت حاصل تنظیم اختلاط دقیق نسبت سوخت و هوا در درون مشعل ری است. هرچه این نسبت با دقت بیشتری تنظیم شود راندمان احتراق مشعل بالاتر رفته و در نتیجه به سوخت کمتری احتیاج است. در این مدل مشعل با سایز کوچک تنظیم هوای مورد نیاز احتراق مشعل توسط دمپر دستی انجام می شود ولی در سایزهای بزرگ این تنظیم به کمک دمپر اتوماتیک هوای مورد نیاز احتراق تامین می شود. البته با توجه به آنکه دمای هوای دیگ موتور خانه و رطوبت آن در طول سال متغیر است، در مشعل ری با سایز بزرگ، باید در هر فصل دمپر هوا مورد تنظیم مجدد قرار گیرند. امروزه این سری از سیستم های مدرن مجهز به یک سیستم کنترل هوشمند PLC هستند که به صورت اتوماتیک نسبت بین سوخت و هوا را در تمام طول شبانه روز و تمام فصول سال تنظیم می نمایند. مشعل ری با کیفیت منحصر به فرد و قدرت فراوان توانایی تامین گرمایش به صورت آن را در همه اندازه های و برای همه دیگ ها و موتورخانه ها است که شما بازدیدکنندگان عزیز می توانید با مراجعه به وب سایت دماپویا نسبت به مشاهده و خرید انواع مدل های مشعل ری اقدام نمایید.

مشعل گازسوز ری

مشعل گازسوز ری برای احتراق گاز طبیعی طراحی و ساخته شده است که آن را می توان یکی از با راندمان ترین و کارآمدترین محصولات موجود در بین فروشندگان در نظر گرفت در واقع مشعل ری ساخته شرکت ری اینترنشنال و با نمایندگی شرکت شهرک در ایران برای استفاده در موتورخانه ها و یا صنایع غذایی و غیره کاربرد دارد این سیستم به همراه سایر تجهیزات از جمله دیگ، سیستم لوله کشی و رادیاتور برای تامین گرمایش محیط مورد استفاده قرار می گیرد. دبی سوخت گازی مشعل ری مدل گازسوز به وسیله شیر برقی کنترل شده اند و هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده که روی محور موتور نصب شده است تامین می شود. دبی این به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل میشود. جریان گاز از یک فیلتر عبور میکند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق میشود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار میگیرد و متحرق می شود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون ) در مسیر شعله استفاده می شود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی بر قرار میشود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد. و بدین ترتیب مشعل ری نسبت ایجاد گرمایش برای واحدهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

مشعل گازی ری

مشعل گازوئیل سوز ری

مشعل گازوئیل سوز ری از جمله محصولات شرکت ری اینترنشال است که به نمایندگی شرکت شهرک در ایران تولید و به بازار عرضه می شود این شرکت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی و دانش نوین نسبت به ساخت این محصولات اقدام کرده است. مشعل ری (RAY) مدل گازوئیل سوز در 4 مدل مولتی، مونوکامپکت، یونیورسال، وروتاریکاپ BGE تولید می شود از ظرفیت حرارتی 29070 تا 14 کیلووات پشتیبانی می کند. مشعل ری قابلیت کارکرد به صورت Low Nox را دارد. مشعل گازوئیل سوز ری مدل مولتی که از ظرفیت 150 تا 14کیلو وات تولید می شود کاربرد خانگی دارد و جهت دیگ های آبگرم، آبداغ، دیگ های روغن داغ استفاده می شود. مشعل ری سری مولتی بسیار کم صدا بوده و تنها مشعل دارنده نشان فرشته آبی در دنیا می باشد. مشعل ری مدل مونوکامپکت در 14 مدل از ظرفیت 4744 تا 22 کیلو وات تولید می شود که دارای بالاترین راندمان به جهت ترکیب بهینه سوخت و هوا است. مشعل ری مدل یونیورسال که دارای 12 مدل از ظرفیت 4651 تا 1162 کیلووات است قابلیت کارکرد با هوای پیش گرم تادمای 250 درجه سانتیگراد است همچنین مشعل ری مدل روتاریکاپ قابلیت کارکرد با کلیه سوخت های روغنی و سنگین را دارد و در 12 مدل متفاوت از ظرفیت 29070 تا 465 کیلووات تولید می شود. مشعل ری با مصرف سوخت گازوئیلی قابلیت کار کرد با هوای پیش گرم صنعتی تا 250 درجه سانتیگراد را دارد.

مشعل گازوئیلی ری

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل ری

مشعل ری دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.

گارانتی مشعل ری

فیلتر توسط :

سازنده