مشعل آب بند

مشعل آب بند

2 محصول وجود دارد
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

پارامترهای کلیدی خرید مشعل آب بند - ABBAND

شرکت صنعتی آب بند در زمینه تولید انواع سیستم های گرمایشی فعالیت دارد. این شرکت مشعل آب بند خود را در سال 1377 شمسی تولید و روانه بازار رقابت نمود. فلنج مخصوص، در دسترس بودن قطعات مشعل درتمام نقاط ایران، طراحی شده بر اساس استانداردهای کشور آلمان، سوخت با درجه 1.3 و درجه حرارت 20c بدون ایجاد دود، همچنین مشعل آب بند دارای کمترین صدا و آلودگی صوتی به جهت استفاده در مکان های مختلف از جمله ساختمان های مسکونی است، بدنه مشعل از جنس آلومینیوم است که در واقع این قابلیت برای جلوگیری از پوسیدگی و فرسایش بدنه مشعل آب بند به آن اضافه شده است، تولید شده با دستگاه های تمام اتوماتیک، دارای رنگ کوره ای استاتیک، راندمان حرارتی بالا از مزایای مشعل آب بند می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن تیم مهندسی و تولیدی مجرب (بیش از 410 نفر) و بهره مندی از امکانات تجهیزات پیشرفته در زمینه طراحی و ساخت انواع مشعل گازی و گازوئیلی و دوگانه سوز و منبع دو جداره و قطعات اکسترودی مطابق استاندارد بین المللی اروپا (CE) و ISO 9001 – 2008 در زمینی به مساحت 45000 مترمربع مشغول به فعالیت می باشد. تمامی مشعل آب بند در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشند که شما بازدیدکنندگان عزیز می توانید با مراجعه به این وبسایت نسبت به مشاهده و خرید این مدل و سایر مدل های مشابه اقدام کنید.

مشعل گازسوز آب بند

مشعل گاز سوز آب بند که از بهترین مشعل های تولید داخل است به منظور تامین گرمایش در واحدهای مختلف و برای احتراق گاز طبیعی ساخته شده است. دبی سوخت گازی این مشعل ها به وسیله شیر برقی کنترل شده اند و هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده که روی محور موتور نصب شده است تامین می شود. دبی مشعل آب بند گازسوز به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل می شود. جریان گاز از یک فیلتر عبور می کند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق می شود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار می گیرد و متحرق می شود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون ) در مسیر شعله استفاده می شود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی بر قرار می شود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد. از جمله مزایا و همچنین مشخصات مشعل آب بند می توان به مواردی همچون تولید بدنه مشعل توسط ماشین آلات دایکست تراشکاری پیشرفته، ماشین کاری، شستشو و چربی گیری در سه مرحله رنگ پودری الکترواستاتیک، پخت در دمای 180 درجه سانتیگراد مونتاژ در واحد مشعل سازی اشاره کرد. همچنین از دیگر خصوصیات منحصر به فرد مشعل گازسوز آب بند می توان از راندمان حرارتی بالا، مصرف بهینه سوخت، کمترین آلودگی صوتی در زمان احتراق اشاره کرد که با در نظر گرفتن این موارد می توان برای رفع نیازهای گوناگون بهترین مشعل آب بند ممکن را انتخاب نمود.

مشعل گازسوز آب بند

مشعل گازوییل سوز آب بند

مشعل گازوییل سوز آب بند از دیگر تولیدات این شرکت است که به منظور کاربرد برای مکان هایی که سوخت گاز در دسترس نیست یا محدودیت دسترسی به سایر سوخت ها وجود دارد این نوع مشعل ها طراحی و ساخته شده اند. در واقع مشعل گازوئیل سوز آب بند که از گازوئیل برای احتراق استفاده می کند را می توان یکی از بهترین مشعل های موجود در سطح بازار در نظر گرفت که به آن مشعل پودرکننده ی فشار قوی تفنگی هم گفته می شود. مشعل آب بند مدل گازوئیل سوز به جهت استفاده از مکانیزم های حرارتی مناسب و همچنین قطعات با کیفیت جهانی دارای مصرف انرژی بسیار پایینی است که در کنار راندمان بالا و مقرون به صرفه بودن از قدرت بسیار بالایی برخوردار است که آن را قابل استفاده برای دیگ های آبگرم و موتورخانه های متعدد می کند. از جمله بهترین شاخصه ها و مزایای مشعل آب بند می توان به اجزای تشکیل دهنده این نوع مشعل ها شامل موتور، باد زن، پمپ گازوئیل، شیربرقی، نازل، الکترودها، شعله پخش کن و چشم الکتریکی اشاره کرد که هر کدام کمک می کنند این محصولا با دقت بالا فعالیت کند.

مشعل گازوییل اب بند

مشعل دوگانه سوز  آب بند

مشعل دوگانه سوز آب بند که دو سوخته هم نامیده می شود از گاز و گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند و در واقع جوری طراحی شده است تا در صورت در دسترس نبودن یک سوخت از سوخت جایگزین استفاده شود. مشعل آب بند دوگانه سوز به جهت در اختیار داشتن مکانیزم های حرارتی متعدد و همچنین از این نوع مشعل برای مشکلات قطعی گاز در کارخانجات، ادارات و ساختمان های مسکونی استفاده می شود. در نتیجه از مشعل دوگانه سوز آب بند در موتورخانه های تاسیساتی برای جلوگیری از این مشکلات بکار می رود و با استفاده از این نوع مشعل آب بند در زمان قطعی گاز سوخت مشعل تغییر کرده و از گازوئیل برای گرم کردن آب استفاده می شود. مشعل آب بند از جمله مهم ترین مشعل های دوگانه سوز است که به دلیل بهره مندی از مکانیزم های گوناگون حرارتی و قطعاتی در سطح بازار مطرح است. این نوع مشعل آب بند به دلیل راندمان بالا و مصرف سوخت پایین برای مصارف مختلف مانند موتورخانه ها و دیگر مراکز مهم صنعتی و یا صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. مشعل آب بند دارای ابعاد کوچک و حجم کم است که دارای قابلیت نصب بسیار آسانی است که برای انواع دیگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

دوگانه سوز اب بند

مشعل مازوت سوز آب بند

مشعل مازوت سوز آب بند نوع دیگری از مشعل های ساخت شرکت آب بند است که به دلیل استفاده از سوخت مازوت دارای کارکرد بسیار مفید است که استفاده از مشعل آب بند را برای مصارف صنعتی، کارخانجات تولید کیک و شیرینی و دیگ های روغن داغ ممکن کرده است. مشعل آب بند مازوت سوز دارای شاخصه ها و مزایای متعددی است که از مهم ترین مزیت های این نوع مشعل آب بند می توان به راندمان بالا، نصب راحت، ایمنی بالا و صدای کم نام برد. مشعل آب بند مازوت سوز دارای تکنولوژی پیشرفته و همچنین قطعات متعدد است که هر کدام به تنهایی کمک می کنند تا توانایی این سیستم ارتقا پیدا کرده و به سطح مطلوبی برسد. این مشعل آب بند دارای صرفه جویی در مصرف سوخت و همچنین دارای قیمت تمام شده مقرون به صرفه نسبت به سایر مدلهای هم ارز است که مصرف کننده را متقاعد کرده است آن را در بالای لیست خرید خود قرار دهد.

مشعل مازوت سوز اب بند

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل آب بند

مشعل آب بند دارای 3 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

شرکت اب بند

فیلتر توسط :

سازنده
مدت گارانتی
نوع سوخت مصرفی
کشور سازنده