مشعل آب بند

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل آب بند و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی مشعل آب بند همراه با تصاویر در مدل گازسوز در ظرفیت 85000 کیلوکالری تا 5000000 کیلوکالری و گازوییل سوز ، دوگانه سوز  ، مازوت سوز دارای کمترین صدا و آلودگی صوتی ، جنس بدنه مشعل از آلومینیوم و راندمان حرارتی بالا ، طبق استاندارد آلم...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل آب بند و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی مشعل آب بند همراه با تصاویر در مدل گازسوز در ظرفیت 85000 کیلوکالری تا 5000000 کیلوکالری و گازوییل سوز ، دوگانه سوز  ، مازوت سوز دارای کمترین صدا و آلودگی صوتی ، جنس بدنه مشعل از آلومینیوم و راندمان حرارتی بالا ، طبق استاندارد آلمان را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده مشعل آب بند

شرکت تولیدی و صنعتی آب بند در سال 1370 شمسی ، 1991 میلادی  با تولید مشعل کار خود را آغاز نمود. این شرکت مشعل های خود را در سال 1377 تولید نمود. فلنج مخصوص ، در دسترس بودن قطعات مشعل درتمام نقاط ایران ، طراحی شده بر اساس استانداردهای کشور آلمان ، سوخت با درجه 1.3 و درجه حرارت 20c ، بدون ایجاد دود ، دارای کمترین صدا و آلودگی صوتی ، بدنه مشعل از جنس آلومینیوم ، تولید شده با دستگاه های تمام اتوماتیک ، دارای رنگ کوره ای استاتیک ، راندمان حرارتی بالا از مزایای مشعل آب بند  می باشد . 

شرکت آب بند

انواع مشعل شرکت آب بند شامل موارد زیر می باشد

مشعل گازسوز آب بند

مشعل های گاز سوز آب بند برای احتراق گاز طبیعی ساخته می شود. دبی سوخت گازی این مشعل ها به وسیله شیر برقی کنترل شده اند و هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده که روی محور موتور نصب شده است تامین می شود. دبی این به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل می شود. جریان گاز از یک فیلتر عبور می کند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق می شود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار می گیرد و متحرق می شود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون ) در مسیر شعله استفاده می شود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی بر قرار می شود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد. 

مشعل گازسوز

مشعل گازوییل سوز آب بند

مشعل گازوییل سوز آب بند مشعل هایی هستند که از گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند که با نام مشعل پودرکننده ی فشار قوی تفنگی هم شناخته می شود. اجزای تشکیل دهنده این نوع مشعل ها شامل موتور ، باد زن ، پمپ گازوئیل ، شیربرقی ، نازل ، الکترودها ، شعله پخش کن ، چشم الکتریکی می باشد .

مشعل گازوییل اب بند

مشعل دوگانه سوز  آب بند

مشعل دوگانه سوز آب بند که دو سوخته هم نامیده میشود از گاز و گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند . از این نوع مشعل برای مشکلات قطعی گاز در کارخانجات ، ادارات و ساختمان های مسکونی استفاده می شود .در نتیجه از مشعل دوگانه سوز در موتورخانه های تاسیساتی برای جلوگیری از این مشکلات بکار می رود و با استفاده از این نوع مشعل در زمان قطعی گاز سوخت مشعل تغییر کرده و از گازوئیل برای گرم کردن آب استفاده می شود.

دوگانه سوز اب بند

مشعل مازوت سوز  آب بند

از این نوع مشعل ها برای مصارف صنعتی ، کارخانجات تولید کیک و شیرینی و دیگ های روغن داغ و .... مورد استفاده قرار می گیرد . از مزیت های این نوع مشعل می توان به راندمان بالا ، نصب راحت ، ایمنی بالا و صدای کم نام برد .

مازوت سوز اب بند

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل آب بند

مشعل آب بند دارای 3 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

شرکت اب بند

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های مشعل آب بند ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 مورد
  • 3f3e5c0bbb9dbd94710234fced182cdc.jpg
  • 50e0bdd5df48fd5c55367cecceb4c8e4.jpg
  • 061df5a697e98569ea935d71354f42b0.jpg
  • 4044c6fd9edeadfe415f70954bd2426b.jpg

فیلتر توسط :

سازنده