فیلتر تصفیه پول استار

فیلتر تصفیه پول استار

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین فیلتر تصفیه پول استار با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف فیلتر تصفیه استخر و جکوزی پول استار با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت صاف آب ایران همچنین اطلاعات فروش، تصاویر و ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در مدل شنی سری PBFS با کیفیت و بازدهی بالا ساخته شده در ابعاد و ظرفیت بازدهی متنوع را به راحتی در وب سایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید .

کشور سازنده فیلتر تصفیه پول استار - POOLSTAR

به هدف نگهداری آب استخر و محیطی سالم و بهداشتی و همچنین جلوگیری از خورندگی اتصالات اتسخر و تجهیزات و حفظ سلامت شناگران در جکوزی و استخرهای عمومی و خصوصی تصفیه آب امری ضروری و حائز اهمیت می باشد. فیلتر تصفیه استخر پول استار در مدل شنی موجود می باشد و به روش فیزیکی مواد معلق موجود در آب استخر را تصفیه می نماید. شرکت سازنده poolstar در زمینه انواع تجهیزات استخر و سونا فعالیت دارد. این شرکت چینی با استفاده از تکنولوژی روز و نیروهای متخصص توانسته تجهیزات با طراحی خاص و با توجه به سلیقه مشتری به بازار عرضه نماید.فیلتر تصفیه استخر جکوزی پول استار در مدل شنی سری PBSF با کیفیت بالا به کشورهای سراسر جهان عرضه می گردد. شرکت صاف آب ایران نماینده رسمی محصولات پول استار در ایران می باشد.

فیلتر شنی پول استار سری - PBSF

این سری فیلترها دارای بدنه ی کامپوزیت مقاوم در برابر زنگ زدگی و اکسید شدن و تحمل فشار کار 50PSL جز پرکاربرد ترین فیلترهای تصفیه استخر و جکوزی عمومی و خصوصی می باشند. عدم نیاز به ترمیم و تعمیر پوشش داخلی وخارجی، وزن کم وحمل آسان از ویژگی های فیلترPOOLSTAR می باشد. این فیلتر دارای طراحی ساده و زیبا و از نطر اقتصادی بسیار با صرفه می باشد به همین جهت در بین مشتریان مورد استقبال قرار گرفته است. فیلتر شنی پول استار به همراه شیر سلو والو بر روی فیلتر ارائه می گردد.

فیلتر-تصفیه-پول-استار

گارانتی و خدمات پس از فروش فیلتر تصفیه پول استار

شرکت صاف آب ایران نماینده انحصاری فیلتر تصفیه پول استار در ایران می باشد . فیلتر تصفیه استخر پول استار دارای 12 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش این شرکت می باشند .

لوگو-صاف-آب-ایران

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های فیلتر تصفیه پول استار ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافتمجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

فیلتر توسط :

سازنده