فیلتر تصفیه استخر و جکوزی

14 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین فیلتر تصفیه استخر و جکوزی و روش های محاسبه با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف فیلتر تصفیه استخری و جکوزی به عنوان یکی از مهم ترین بخش تاسیسات تصفیه و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود و انواع شنی ، دیاتومه و کارتریج...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین فیلتر تصفیه استخر و جکوزی و روش های محاسبه با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف فیلتر تصفیه استخری و جکوزی به عنوان یکی از مهم ترین بخش تاسیسات تصفیه و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود و انواع شنی ، دیاتومه و کارتریجی را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید فیلتر تصفیه استخر و جکوزی با گارانتی معتبر بدانیم

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی یکی از تجهیزات استخر و جکوزی می باشد. کارکرد فیلتر تصفیه بدین صورت است که بعد از اینکه پمپ آب را مکش می کند به سمت فیلتر هدایت می شود تا آلودگی های فیزیکی موجود را حذف نماید. جنس این فیلتر ها از چدن یا پلاستیک فشرده می باشد. نکته ای که به آن باید توجه داشت این است که فرآیند فیلتراسیون با فرآیند ضد عفونی کردن آب متفاوت است. فیلتر تصفیه استخر و جکوزی شامل سه نوع فیلتر تصفیه شنی ، فیلتر تصفیه دیاتومه و فیلتر تصفیه کارتریجی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم. انواع برند شامل  Behncke ، Mega Clear ،  POOLSTAR ، swim ،  آی ام ال (IML) ،  ایمکس (Emaux) ،  دما پویا ، زلال ایران ، سرتیکین ، سیسان ، صاف آب ایران ، هایوارد و هایپرپول می باشد.

انواع فیلتر تصفیه استخر و جکوزی شامل موارد زیر می باشد

فیلتر تصفیه شنی 

این نوع از فیلتر از ماسه و شن برای عمل تصفیه استفاده می شود و به همین دلیل دارای وزن بیشتری می باشد و شن های مجمود در آن به دو نوع معمولی و فرآوری شده ( به وسیله فناوری نانو ساخته شده ) تقسیم بندی می شود. ولی امروزه از سیلیس یا همان سنگ شیشه برای عمل تصفیه استفاده می شود. محاسبه فیلتر شنی بر اساس کاربری استخر و جکوزی ، نوع استخر از نظر روباز یا سر پوشیده ، تعداد نفرات شناگر در شبانه روز و ساعات کارکرد استخر می باشد. جنس مخزن این نوع فیلتر از فایبرگلاس ، فلز و یا کامپوزیتی می باشد. مخزن فلزی با ظرفیت بالا ساخته می شود و که در برابر فشار تحمل بالایی دارد. فیلتر شنی به دو نوع باز و فیلتر شنی بسته تقسیم می شود. از فیلتر شنی باز بدلیل اینکه سطح سیلیس در مجاورت هوای آلوده آزاد بوده و آب از این سطح عبور داده می شود ، بیشتر در تصفیه آب شهری استفاده می شود. فیلتر شنی بسته همانطور که از اسمش پیداست سیلیس درون مخزن بسته ای می باشد و آب از این سطح عبور داده می شود. جنس مخزن این نوع فیتلر شنی فایبرگلاس می باشد و از اجزای آن می توان به دریچه بازدید ، نازل و هند هول سرویس اشاره کرد. 

فیلتر شنی

فیلتر تصفیه دیاتومه 

فیلتر تصفیه دیاتومه نوعی دیگر از فیلتر تصفیه استخر و جکوزی می باشد. این نوع از فیلتر تصفیه از کارایی بالایی برخوردار است و همچنین این نوع از فیلتر برای عمل تصفیه از خاک مخصوصی به نام خاک دیاتومه استفاده میشود. خاک دیاتومه از فسیل گیاهان تک سلولی تشکیل شده است. این فیلتر همواره نیازمند افزایش خاک دیاتومه تازه است. در این نوع فیلتر ، خاک دیاتومه از طریق موگیر فیلتر ریخته می شود.این فیلتر ترکیبی بی نظیر از طراحی و مهندسی پیشرفته برای عمل فیلتراسیون آب استخر است. شدت سرعت جریان آب در فیلتر تصفیه دیاتومه بالا می باشد و این ویژگی این نوع فیلتر تصفیه می باشد. جنس فیلتر تصفیه دیاتومه اکثرا فایبر گلاس می باشد. 

فیلتر دیاتومه

فیلتر تصفیه کارتریجی 

فیلتر تصفیه کارتریجی نیز نوعی دیگر از فیلتر ها می باشد. جنس فیلتر کارتریجی از فایبر گلاس می باشد. این نوع فیلتر تصفیه مناسب استخر درمانی می باشد بدلیل اینکه آب را کامل شفاف می کند. حجم این نوع فیلتر ها کم می باشد. از ویژگی های فیلتر تصفیه کارتریجی این می باشد که راندمان آن بالا می باشد و همچنین در سرعت پایین جریان آب عملکرد بهتری دارد. فیلتر دارای ظرفیت تصفیه 75 تا 120 گالن بر دقیقه می باشد. این نوع فیلتر دارای دو نوع می باشد که شامل فیلتر پلی پروپیلن ملت بلون و الیاف تابیده می باشد. 

فیلتر کارتریجی

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 14 از 14 مورد

فیلتر توسط :