رادیاتور گرم ایران

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور گرم ایران ، خرید آنلاین و گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی رادیاتور گرم ایران همراه با تصاویر در مدل آلومینیومی پره ای دایکستی طرح ایتالیا با بلوک های 5 پره ، 7 پره و 10 پره ، ترمو کالر ، الگانس و ورونا مطابق با استانداردهای EN442 و تکنولوژی سازگار با محیط زیست را مشاهده و بررسی ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور گرم ایران ، خرید آنلاین و گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی رادیاتور گرم ایران همراه با تصاویر در مدل آلومینیومی پره ای دایکستی طرح ایتالیا با بلوک های 5 پره ، 7 پره و 10 پره ، ترمو کالر ، الگانس و ورونا مطابق با استانداردهای EN442 و تکنولوژی سازگار با محیط زیست را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده رادیاتور گرم ایران

شرکت صنعتی گرم ایران درسال 1359 شمسی ، 1980 میلادی توسط حسین شهری تاسیس شد. در سال 1365 این شرکت تولیدات رادیاتور خود را آغاز نمود. درسال 1375 شرکت گرم ایران رادیاتور گرمایشی آلومینیومی پره ای دایکستی طرح ایتالیا را به تولیدات شرکت اضافه نمود. دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی از خانه صنعت و معدن و تجارت ، دریافت لوح افتخار به عنوان واحد نمونه استاندارد و کیفیت از افتخارات شرکت گرم ایران می باشد. از مزایای رادیاتور گرم ایران می توان به تکنولوژی انحصاری این شرکت که باعث سازگاری با محیط زیست (بدلیل تولید کمترین گاز هیدروژن) می شود .

رادیاتور شرکت گرم ایران فقط شامل رادیاتور آلومینیومی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

رادیاتور آلومینیومی پره ای گرم ایران

رادياتور آلومينيومی پره ای گرم ایران برای انتقال گرما در مصارف متفاوتی استفاده می شود . يکی از پرکاربردترين مصارف آن در سيستم های گرمايشی شوفاژ منازل و اماکن می باشد .آلومينيوم چهارمين فلز رسانايی است که در طبيعت يافت می شود . رادياتور های آلومينيومی سبکتر ، زيباتر و قيمت مناسبی دارند و همچنین می توان خارج از کارخانه به آن پره اضافه نمود. رادیاتورهای گرم ایران ساخته شده مطابق با استانداردهای En442  می باشد.

رادیاتور گرم ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش رادیاتور گرم ایران

رادیاتورهای آلومینیومی پره ای گرم ایران دارای 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

ارم گرم ایران

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های رادیاتور گرم ایران ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده