رادیاتور والترو

رادیاتور والترو

10 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور والترو خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت سرویس و بهترین قیمت نمایندگی رادیاتور والترو همراه با تصاویر در مدل پانلی در سایزهای 50 سانت ، 60 سانت ، 80 سانت ، 120 سانت تا 160 سانت ، عدم رسوب گیری و زنگ زدگی رادیاتور ، بازده حرارتی و راندمان بالا و با استفاده تکنولوژی ایتالیا را مشاهده و بررسی ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش رادیاتور والترو خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت سرویس و بهترین قیمت نمایندگی رادیاتور والترو همراه با تصاویر در مدل پانلی در سایزهای 50 سانت ، 60 سانت ، 80 سانت ، 120 سانت تا 160 سانت ، عدم رسوب گیری و زنگ زدگی رادیاتور ، بازده حرارتی و راندمان بالا و با استفاده تکنولوژی ایتالیا را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه رادیاتور والترو - VALTRO

رادیاتور والترو دارای مزیت هایی از قبیل  اشغال فضای كم، بازده حرارتی بالا ( به دليل حجم آبگيری بهينه و تماس مستقيم با سطوح پانل ها ) عدم رسوب گيری رادياتور ( به دليل دارا بودن پوشش داخلی پلی استر )، عدم زنگ زدگی رادياتور به علت زيرسازی فسفات روی، ايمن و زيبا به دليل عدم وجود زوايای تيز و خطر آفرين، راندمان بالا (به دليل نحوه ورود جريان آب به رادياتور) می توان اشاره نمود. رادیاتور گرمایشی والترو از نوع پنلی (فولادی) در اندازه های متفاوت تولید و به بازار ارائه می شود. تمامی محصولات والترو با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد، در ادامه همراه با تصویر به آن می پردازیم. 

رادیاتور پنلی فولادی والترو

رادیاتور های پنلی فولادی والترو که نسل سوم رادیاتورها حساب می شود به صورت یک پارچه بوده که جنس استفاده شده در این رادیاتور ها از نوع فولاد می باشد ، حرارت و گرمای آب داخل خود را به محیط انتقال می دهد . از مزایای این رادیاتور می توان به نظافت آسان ، وزن کم ، بازدهی گرمای بالا نسبت به مدل های قدیمی تر در حدود (2100 تا 2200 کالری و حجم آبگیری 5 لیتر ) اشاره نمود .لازم به ذکر است این نوع رادیاتورها با انواع پکیج ، موتورخانه وانواع سیستم های مرکزی سازگار است.

رادیاتور والترو

گارانتی و خدمات پس از فروش رادیاتور والترو

رادیاتور والترو دارای 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت والترو سرویس می باشند.

شرکت والترو

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های رادیاتور والترو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 10 از 10 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
مدت گارانتی
کشور سازنده
جنس رادیاتور
نوع رادیاتور