تصفیه آب کنت

8 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر تصفیه آب کنت با گارانتی فامکو و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی تصفیه آب کنت در انواع رومیزی ، زیر سینکی و سر شیری و سری های ELITE ، SUPER ، ULTRA ، EXCELL ، GRAND ، GEM ، TAP GUARD با عملکرد اتوماتیک برای جلوگیری از باکتری ها ، ویروس ها با استاندارد CE با عمر فیلتر تصفیه آب از 6 ماه...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر تصفیه آب کنت با گارانتی فامکو و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی تصفیه آب کنت در انواع رومیزی ، زیر سینکی و سر شیری و سری های ELITE ، SUPER ، ULTRA ، EXCELL ، GRAND ، GEM ، TAP GUARD با عملکرد اتوماتیک برای جلوگیری از باکتری ها ، ویروس ها با استاندارد CE با عمر فیلتر تصفیه آب از 6 ماه تا 2 سال را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه تصفیه آب کنت - KENT

شرکت کنت با هدف یک جهان سالم شروع به فعالیت در زمینه انواع تصفیه آب نموده است. این شرکت در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کننده تصفیه آب در جهان می باشد. شرکت کنت دائما در حال ایجاد نوآوری و ارائه راه حل برای محافظت از مردم در برابر بیماری های مضر می باشد. دستگاه تصفیه آب این شرکت از لحاظ موقعیت نصب در سه نوع دیواری، زیر سینکی و سر شیری تولید و عرضه می شوند. تمامی محصولات کنت همراه با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به ویژگی هریک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

تصفیه آب دیواری کنت

تصفیه آب دیواری کنت شامل مدل های ULTRA ، SUPER ، GRAND می باشد. طراحی فشرده و منحصر بفرد این دستگاه ، زیبایی و کارایی را در فضای کوچکی از آشپزخانه شما ارائه می دهد. این مدل از تصفیه آب تمام دیجیتالی می باشد و دسترسی به سرویس کار را به صورت اتوماتیک بر روی صفحه نمایش خود نشان می دهد. در مدل SUPER لامپ UV و COMPUTER وجود ندارد ولی در مدل GRAND موجود می باشد.

تصفیه آب دیواری کنت

تصفیه آب زیر سینکی کنت

تصفیه آب زیر سینکی کنت شامل مدل های ELITE ، EXELL ، GEM می باشد. تصفیه آب این شرکت با حداقل 7 مرحله تصفیه آب ، جهت نصب زیر سینک آشپزخانه طراحی شده است . سيستم عملکردی تصفیه آب زیر سینکی کنت به صورت اوسموز معکوس و کاملا طبيعی می باشد. مدل GEM قابلیت نصب روی یخچال های ساید بای ساید را دارا می باشد. مدل ELITE نیز قابلیت اتصال به آب سردکن ها را دارا می باشد.

تصفیه آب زیر سینکی کنت

تصفیه آب سر شیری کنت

تصفیه آب سر شیری کنت شامل مدل TAP GUARD می باشد. این مدل از تصفیه آب جهت نصب روی شیر آب طراحی گردیده و از دو مرحله فیلتر تصفیه آب ، بهره مند است. استفاده از این دستگاه علاوه بر حذف ذرات معلق تا اندازه 0.1 میکرون ، موجب حذف موجودات مضر میکروسکوپی شامل باکتری ها ،کیست ها ، قارچ ها و ... و همچنین حذف کلر و بو و طعم نامطبوع از آب می شود. این دستگاه از تکنولوژی UF به همراه فیلتر سدیمنت و کربن جهت تصفیه آب بهره می برد و علاوه بر حذف ذرات معلق و بو و طعم نامطبوع از آب ، باکتری ها و کیست ها را نیز از بین می برد. این دستگاه برای آب تا دمای 40 درجه تعبیه شده است. 

تصفیه آب سر شیری کنت

گارانتی و خدمات پس از فروش تصفیه آب کنت

شرکت فامکو ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات کنت در ایران می باشد. تصفیه آب کنت دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فامکو می باشند.

فامکو

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های تصفیه آب کنت ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

فیلتر توسط :

سازنده