تصفیه آب

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین تصفیه آب با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل کنت و میدیا در انواع رومیزی ، زیر سینک ، دیواری با عمر فیلتر تصفیه آب از 6 ماه تا 2 سال را مشاهده و ب...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین تصفیه آب با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل کنت و میدیا در انواع رومیزی ، زیر سینک ، دیواری با عمر فیلتر تصفیه آب از 6 ماه تا 2 سال را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید تصفیه آب با گارانتی معتبر بدانیم 

تصفیه آب از سری تجهیزات آبرسانی می باشد. در آب مصرفی ناخالصی و ذرات معلق بیماری زایی وجود دارد که دستگاه تصفیه آب این ذرات و جامدات معلق آب را حذف می کند. تصفیه آب حداقل دارای 5 فیلتر اصلی ممبرین ، فیلتر الیافی، فیلتر کربن فعال، فیلتر املاح و فیلتر کربن گرانول می باشد. عمر فیلتر تصفیه آب از 6 ماه تا 2 سال می باشد. تصفیه آب با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع روی میز ، زیر سینک و دیواری توسط برند های معتبر از نظیر کنت و میدیا تولید و عرضه می شود. 

انواع تصفیه آب با توجه به نوع کارایی و موارد استفاده در انواع مختلف نظیر موارد زیر تولید می شود

تصفیه آب روی میز

تصفیه آب روميز از سری تصفیه آب که شامل برند تصفیه آب کنت می باشد. تصفیه آب رو میز بوسیله فیلتر های اینلاین آب را تصفیه می کند و بوسیله این فیلتر ناخالصی و ذرات معلق بیماری زا آب را حذف می کند. سيستم عملکردی آن به صورت اوسموز معکوس و کاملا طبيعی می باشد. جنس بدنه تصفیه آب رو میز از پلاستیک ABS ،بهداشتی و نشکن با گرید خوراکی و این سری از تصفیه با برق مصرفی 60 وات می باشد. 

تصفیه اب رو میز

تصفیه آب زیرسینک

تصفیه آب زیرسینک یکی دیگر از سری تصفیه آب که شامل برند تصفیه آب میدیا می باشد. تصفیه آب زیر سینکی بخشی توسط فیلتر اینلاین و بخشی توسط فیلتر کارتریجی عمل تصفیه را انجام می دهد و بوسیله این فیلتر ها ناخالصی و ذرات معلق بیماری زا آب را حذف می کند. این نوع تصفیه زیر سینک نصب می شود. وزن تصفیه آب زیر سینک 10 کلیوگرم ،  با برق مصرفی 60 وات ، ظرفیت 15 لیتری می باشد. 

تصفیه اب زیر سینک

تصفیه آب دیواری 

تصفیه آب دیواری 3 مرحله ای می باشد و  سر راه ورودی آب قرار می گیرد. از ویژگی های این نوع تصفیه می توان به نصب به صورت دیواری ، مناسب جهت آب ورودی با سختی پایین ، فیلتر سدیمنت جهت حذف ذرات معلق ، فیلتر کربن فعال جهت حذف بو کلر و طعم اشاره کرد. جنس بدنه تصفیه آب دیواری از پلاستیک ABS می باشد. تصفیه آب دیواری به صورت تک فاز و با برق مصرفی 60 وات کار میکند.

تصفیه اب دیواری

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده