دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب

9 محصول وجود دارد
دستگاه تصفیه آب دستگاه تصفیه آب | قیمت و خرید تصفیه آب - دماپویا
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

آنچه باید درباره انتخاب و خرید تصفیه آب با گارانتی معتبر بدانیم

با توجه به افزایش آلودگی های صنعتی و انسانی و کاهش کیفیت آب شرب مصرفی استفاده از دستگاه های تصفیه آب به یکی از نیازهای اساسی و ضروری مورد نیاز تبدیل شده است. لزوم استفاده از این تجهیزات موجب شده در که در انواع مدل های مختلفی طراحی و تولید شوند. نفوذ مواد معلق و مضر به لایه های خاک و منابع آبی، و مصرف آب آلوده توسط انسان موجب بروز بیماری های گوارشی و جبران ناپذیری می گردد. در همین راستا با استفاده از این تجهیزات می توان تا حد قابل توجهی میزان آلودگی و ذرات معلق موجود در آب شرب را کاهش داد. به دلیل اشکال در فرایند تصفیه شهری و یا پوسیدگی لوله های انتقال آب میزان آلودگی های مضر درون آب افزایش می باید و مصرف آن موجب بروز بیماری و آسیب هایی جدی در افراد می شود. این دستگاه با حذف آلودگی های شیمایی از قبیل فلزات سنگین، مواد غیرآلی، ناخالصی هایی همانند گل و لای، و دیگر رسوبات آب شرب سالم و بهداشتی را تامین می کنند. از تصفیه آب می توان در مصارف خانگی، صنعتی، آکواریم، آبسردکن به منظور حذف ناخالصی ها بهره مند شد.

همچنین طراحی این سیستم ها به نوعی است که علاوه بر فیلتراسیون مواد معلق با اضافه کردن یون های مفید برای بدن با نوشیدن و استفاده از آن در مصارف مختلف می توان سلامتی افراد خانواده را تضمین نمایید. نحوه ی عملکرد این تجهیزات آبرسانی به این صورت است که با عبور آب از 5 یا 6 فیلتر موجود در دستگاه، مواد معلق و ذرات موجو در آب، در بافت فیلتر به دام افتاده و در آخرین مرحله با افزدون مواد معدنی و تنظیم ph آب، آبی سالم و عاری از آلودگی را تامین می کند. این دستگاه ها بر اساس موقعیت نصب، ساختار و مراحل فیلتراسیون در انواع مختلف های رومیزی، زیرسینکی، دیواری و سرشیری در برندهای مختلف تولید و در بازار موجود می باشد. فروشگاه اینترنتی دماپویا تمامی این محصولات را در برندهای مطرح و معتبر بازار با بهترین قیمت همراه با گارانتی اصلی و امکان ارسال به سراسر کشور عرضه می نماید.

انواع مدل های دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب از نظر موقعیت نصب به سه مدل تقسیم بندی می شوند. و با توجه به موقعیت و شرایط نصب می توان یکی از مدل های موجود را انتخاب و خریداری نمود. در ادامه به انواع مدل های مرسوم و پرکاربرد که مورد استفاده قرار می گیرند و نحوه ی عملکرد آنها اشاره خواهیم داشت.

دستگاه تصفیه آب رومیزی

یکی از مدل های رایج که به منظور تصفیه آب و حذف آلودگی ها مورد استفاده قرار می گیرد مدل رومیزی می باشد. این سری از تجهیزات آبرسانی همانطور که از نامش پیداست با قرار گرفتن روی میز و اتصال به آب شرب شهری فرایند فیلتراسیون و تصفیه آب را انجام می دهند. قابلیت قرارگیری به صورت رومیزی این امکان را فراهم می کند که در زمینه های مختلف در دفتر کار، مغازه ها، رستوران، هتل، منازل مورد استفاده قرار داد. به دلیل قرار گرفتن در معرض دید لازم است طراحی و ظاهر دستگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از برندهای مطرح بازار می توان به تصفیه آب کنت اشاره داشت. جنس بدنه لازم است که از مواد اولیه مرغوب و درجه یک تهیه شود و به دلیل تماس مستقیم با آب درون مخزن بهتر است از متریالی استفاده شود که روی طعم و بوی آب تصفیه شده تاثیر منفی نداشته باشد.

تصفیه اب رو میز

تصفیه آب زیرسینکی

تصفیه آب زیرسینکی یکی از متداول ترین و پرکاربردترین تجهیزات به منظور تصفیه و حذف آلودگی های آب به شمار می آید. به دلیل کاهش اشغال فضای مفید موجب محبوبیت این تجهیزات شده است. همانطور که از نامش پیداست زیر سینک و درون کابینت نصب می شود و فیلترهای دستگاه به صورت رول های استوانه ای تعبیه شده اند و با عبور آب از آنها تصفیه شده و درون مخزن جمع آوری می شود. از برندهای مطرح و معتبر بازار می توان به تصفیه آب میدیا اشاره داشت. که مطابق جدیدترین تکنولوژی های روزدنیا با قدرت فیلتراسیون بالا تولید و در بازار موجود می باشد. ابعاد و وزن کم از ویژگی های منحصر بفرد این محصولات می باشد.

تصفیه اب زیر سینک

تصفیه آب دیواری

تصفیه آب دیواری همانطور که از نامش پیداست با قرار گرفتن روی دیوار و بعد از شیر آب قرار نصب می گردد. تعداد فیلترها و نحوه فیلتراسیون دستگاه به نوعی می باشد که برای مناطقی با سختی آب پایین مناسب هستند، این مدل از تصفیه آب در ابعاد و وزن کمی طراحی و ساخته می شود که با قرار گرفتن روی دیواری بدون اشغال فضا عمل فیتلراسیون آب و حذف ناخالصی ها را انجام می دهد. از این تجهیزات نیز میتوان در مصارف مختلف برای حذف آلودگی آب در منزل، دفترکار، رستوران، هتل مورد استفاده قرار داد. آب تصفیه شده توسط شیر خروجی تعبیه شده روی دستگاه تامین می گردد.

تصفیه اب دیواری

ویدیو آشنایی با دستگاه تصفیه آب

فیلتر توسط :

برند سازنده
بیشتر... کمتر
فیلتر

انواع دستگاه تصفیه آب