تصفیه آب میدیا

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر تصفیه آب میدیا با گارانتی شرکت بانیان و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی تصفیه آب میدیا در انواع رومیزی ، زیر سینکی در مدل MDV-MRO1644-5 ، با عملکرد اتوماتیک برای جلوگیری از باکتری ها ، ویروس ها با استاندارد CE با عمر فیلتر تصفیه آب از 6 ماه تا 2 سال با عملکرد شش مرحله ای را مشاهده و بررسی نمایید. ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر تصفیه آب میدیا با گارانتی شرکت بانیان و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی تصفیه آب میدیا در انواع رومیزی ، زیر سینکی در مدل MDV-MRO1644-5 ، با عملکرد اتوماتیک برای جلوگیری از باکتری ها ، ویروس ها با استاندارد CE با عمر فیلتر تصفیه آب از 6 ماه تا 2 سال با عملکرد شش مرحله ای را مشاهده و بررسی نمایید. 

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده تصفیه آب میدیا 

شرکت ميديا در سال 1968 ميلادی  (1346 هجری شمسی ) فعاليت خود را در زمينه لوازم خانگی و در سال (1373 هجری شمسی ) 1999 ميلادی فعاليت خود را در زمینه تصفیه آب  میدیا در ايران آغاز نمود. شرکت میدیا جزو ۱۰۰ شرکت برتردر سرمایه گذاری منطبق با محیط زیست می باشد. شرکت میدیا امروزه فعالیت های تجاری و صادرات محصولات خود را به کشورهای ویتنام ، مصر ، برزیل ، آرژانتین ، هند و ... عرضه میکند. شرکت بانیان در ایران ، تصفیه آب میدیا را به ایران وارد کرده و عرضه می نماید و در حال حاضر بیش از ۶۴۰ دفتر نمایندگی خدمات پس از فروش در سراسر کشور مشغول فعالیت هستند. 

کارخانه ٠یدیا

تصفیه آب میدیا فقط شامل زیر سینکی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

تصفیه آب زیر سینکی میدیا 

تصفیه آب زیر سینکی میدیا شامل MDV-MRO1644-5 می باشد. این تصفیه دارای 6 فیلتر می باشد و قادر به فیلتراسیون ذرات معلق درشت مثل شن و ماسه ، بوی نامطبوع آب ، آلاينده‌هاي كلريد می باشد. ظرفیت این تصفیه 285 لیتر ، جنس بدنه آهن و پلاستیک ، با سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس می باشد. کم حجم و کارآمد بودن آن ، استفاده از قطعات با کیفیت ، پمپ بسیار کم صدا ، دارای شیر اهرمی و شیر خودکار شستشوی ممبرین قبل از هر بار استفاده از دستگاه ، مجهز به هوزینگ های دوبل اورینگ از ویژگی های تصفیه آب زیر سینکی میدیا می باشد. 

فیلتر میدیا

گارانتی و خدمات پس از فروش تصفیه آب میدیا

تمامی تصفیه آب میدیا دارای 18 ماه گارانتی ، در تمامی نقاط کشور با گارانتی اصلی شرکت بانیان عرضه  میگردد.

بانیان 2

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های تصفیه آب میدیا ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند. 

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده