آبگرمکن بوتان

13 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن بوتان و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن بوتان همراه با تصاویر در مدل گازی دیواری B3115 ، B3315 ، BX114 در رده مصرف انرژی C ، مجهز به سیستم های ایمنی شیر اطمینان ، دارای دریچه نمایش شعله ، امکان تنظیم شعله به صورت ولومی ، تامین آب گرم دائم و قابلیت کارکرد با فشار کم آب را مشاهده و...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش آبگرمکن بوتان و خرید آنلاین و بهترین قیمت نمایندگی آبگرمکن بوتان همراه با تصاویر در مدل گازی دیواری B3115 ، B3315 ، BX114 در رده مصرف انرژی C ، مجهز به سیستم های ایمنی شیر اطمینان ، دارای دریچه نمایش شعله ، امکان تنظیم شعله به صورت ولومی ، تامین آب گرم دائم و قابلیت کارکرد با فشار کم آب را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه آبگرمکن بوتان - BOTAN

شرکت صنعتی بوتان دارای گواهینامه واحد نمونه صنعتی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است. استفاده از تکنولوژی مدرن، ایمنی بالا، مصرف بهینه سوخت، نصب و جابه جایی آسان، بی نیاز از اتلاف وقت اولیه در گرم کردن آب، دارای رده انرژی C، مجهز به سیستم های ایمنی شیر اطمینان، دارای دریچه نمایش شعله، امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته، دارای کنترل هوشمند شعله، دارای کلیه استانداردهای داخلی، عدم اشغال فضای زیاد، عدم اتلاف انرژی، تامین آب گرم دائم و قابلیت کارکرد با فشار کم آب از مزیت های آبگرمکن بوتان می باشد. گروه بوتان فقط آبگرمکن با موقعیت نصب دیواری عرضه می نماید در ادامه همراه با تصاویر به آن پرداخته ایم. این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشند.

آبگرمکن گازی دیواری بوتان

آبگرمکن گازی دیواری بوتان آبگرمکن هایی هستند که بدون مخزن بوده و از گاز برای گرم کردن آب استفاده می کند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین می نماید. از ویژگی های این نوع آبگرمکن ها میتوان به تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا اشاره نمود. 

ابگرمکن بوتان

گارانتی و خدمات پس از فروش آبگرمکن بوتان

آبگرمکن گازی دیواری بوتان دارای 3 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

بوتان

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبگرمکن بوتان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 13 از 13 مورد

فیلتر توسط :

سازنده