آبگرمکن

64 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین آبگرمکن با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لورچ ، آزمون ، ایران شرق ، بوتان ، برفاب ، سپهر الکتریک ، گرم آوران ، آریستون ، نوژان ، هامر و مگاترم در مدل های...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین آبگرمکن با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لورچ ، آزمون ، ایران شرق ، بوتان ، برفاب ، سپهر الکتریک ، گرم آوران ، آریستون ، نوژان ، هامر و مگاترم در مدل های گازی دیواری ،  گازی ایستاده ،برقی دیواری و برقی ایستاده را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید آبگرمکن با گارانتی معتبر بدانیم

آبگرمکن وسیله ای است که آب گرم مورد نیاز برای واحد مسکونی را تامین میکند. منبع تولید انرژی آبگرمکن ها بستگی به نوع آن دارد. آبگرمکن‌هایی که برای مصارف صنعتی بکار می رود توان تولید بخار فوق داغ را دارند . آبگرمکن های نفتی اولین نوع آبگرمکن ها می باشد که بدلیل خطراتی که بدنبال داشت ، آبگرمکن های گازی جای آنرا گرفت . آبگرمکن گازی دیواری ، آبگرمکن گازی ایستاده ، آبگرمکن برقی دیواری و آبگرمکن برقی ایستاده از انواع آبگرمکن ها می باشد. معیار انتخاب آبگرمکن مناسب شامل ، سوخت تمیز و ارزان ، ایمنی ، دوام دستگاه ، آب گرم فوری ، کم مصرف ، کم فشار ، خدمات مطمئن ، اندازه مناسب می باشد .

انواع آبگرمکن از نظر موقعیت نصب و نوع سوخت مصرفی :

آبگرمکن گازی دیواری

آبگرمکن گازی دیواری آبگرمکن هایی هستند که بدون مخزن بوده و از گاز برای گرم کردن آب استفاده می کند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین می نماید. از ویژگی های این نوع آبگرمکن ها میتوان به تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا که شامل برند آبگرمکن بوتان اشاره نمود. 

ابگرمکن گازی دیواری

آبگرمکن گازی ایستاده 

آبگرمکن گازی ایستاده (آبگرمکن مخزنی ، آبگرمکن زمینی) که از گاز برای گرم کردن آب استفاده می کند و با گرم شدن آب موجود در مخزن ، آبگرم مصرفی را تامین می کند. این آبگرمکن برای منازل ، فروشگاه ها ، بانک ها ، ادارات ، رستوران ها مناسب می باشد . آبگرمکن های گازی ایستاده  بدلیل آنکه دارای مخزن می باشد آب گرم برای چند شیر مصرفی به صورت همزمان را تامین می نماید .

ابگرمکن ایستاده گازی

آبگرمکن برقی دیواری 

آبگرمکن برقی دیواری از انرژی برق بجای گاز و سوخت های فسیلی برای گرم کردن آب استفاده میکند و زمانی که آب مصرفی باز شده مشعل آن روشن شده و آب گرم را تامین مینماید. از مزایای استفاده از این آبگرمکن تأمین آبگرم فوری و دائم ، اشغال فضای کم ، بازده انرژی بالا می باشد .

ابگرمکن برقی دیواری

آبگرمکن برقی ایستاده 

آبگرمکن برقی ایستاده با استفاده از نیروی برق، ایجاد حرارت می نماید و با گرم شدن اب موجود در مخزن ، آبگرم مصرفی را تامین می کند و همچنین دارای ترموستات جهت قطع و وصل کردن جریان برق و تثبیت حرارت می باشد. این نوع آبگرمکن مورد استفاده برای محیط های خصوصی و عمومی مانند منازل ، فروشگاه ها ، بانک ها ، ادارات ، رستوران ها ، مساجد ، سالن های اجتماعات و…. می باشد.

ابگرمکن ایستاده برقی

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 64 مورد