آبگرمکن

64 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین آبگرمکن با مشخصات فنی و بهترین قیمت آبگرمکن، در مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لورچ، آزمون، ایران شرق، بوتان، برفاب، سپهر الکتریک، گرم آوران، آریستون ، نوژان، هامر و مگاترم با موقع...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین آبگرمکن با مشخصات فنی و بهترین قیمت آبگرمکن، در مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل لورچ، آزمون، ایران شرق، بوتان، برفاب، سپهر الکتریک، گرم آوران، آریستون ، نوژان، هامر و مگاترم با موقعیت نصب ایستاده و دیواری در مدل های مخزن دار و بدون مخزن، با مصرف سوخت گازی و برقی را مشاهده و بررسی نمایید.

آنچه باید درباره انتخاب و خرید آبگرمکن با گارانتی معتبر بدانیم

یکی از مهم ترین تجهیزات در تمامی سازه های ساختمانی نوع سیستم تامین کننده ی آبگرم آن است، این موضوع از این جهت حائز اهمیت است که تمامی افراد برای انجام کارهای روزمره از قبیل استحمام، آشپزی، پخت و پز، شست شو نیاز مبرم و اساسی به آبگرم دارند. بنابراین باید وسیله ای برای رفع این نیاز در ساختمان ها بهره برد. آبگرمکن وسیله ای است که با ایجاد شعله آب ورودی به دستگاه را گرم کرده و دراختیار کاربر قرار می دهد. آبگرمکن ها از دیرباز با ابتدایی ترین شکل جهت تامین آبگرم بهداشتی ابداع و مورد استفاده قرار گرفته اند، و در حال حاضر به شیوه ای مدرن و پیشرفته که از سطح ایمنی بالایی برخودارند طراحی و عرضه می گردد. آبگرمکن ها با توجه به نوع سوخت به دسته های مختلفی از جمله نوع گازی، برقی و خورشیدی تقسیم بندی می شوند. با توجه به اینکه در اکثر نقاط کشورمان بیشتر افراد به گاز و برق دسترسی دارند استفاده از آبگرمکن های برقی و گازی بیشترین کارایی را دارند. امروزه شرکت های بسیاری در زمینه ساخت و تولید این نوع تجهیزات فعالیت دارند و سالانه میلیون ها دستگاه آبگرمکن را تولید وروانه بازار رقابت می کنند. این شرکت ها با بهره مندی از جدیدترین فناوری های روز و بکارگیری تکنولوژی های جدید سعی براین دارند که سیستم هایی مدرن و با سطح ایمنی بالا ارائه نمایند. نوع سوخت مصرفی، سطح ایمنی، میزان مصرف انرژی، گارانتی و خدمات پس از فروش از جمله عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت آبگرمکن بشمار می آید. یکی دیگر از نکات مهم راجع به آبگرمکن ها نوع موقعیت نصب آنهاست که به دو دسته ی دیواری و ایستاده تقسیم بندی میشوند که در ادامه به انواع آنها و ویژگی های هریک اشاره خواهیم داشت. تمامی برندهای آبگرمکن ها با گارانتی اصلی در وبسایت دما پویا موجود می باشد.

چگونه برند مناسب برای آبگرمکن انتخاب کنیم

اگر با هدف خرید و انتخاب آبگرمکن به بازار مراجعه کرده باشید بدون شک با ده ها برند متنوع روبه رو خواهید شد، که انتخاب درست و بهینه شاید کار پیچیده و دشواری باشد. سازنده های بسیاری در خصوص ساخت و طراحی آبگرمکن فعالیت دارند که تمامی آنها آبگرمکن را با عملکردی مشابه و به هدف تامین آبگرم بهداشتی تولید می کنند، اما نمیتوان گفت که همه ی آبگرمکن های موجود دارای سطح کیفیت یکسانی هستند. بنابراین با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه می توان خریدی مطمئن و بهینه داشته باشید. برند آبگرمکن از این نظر حائز اهمیت است که شرکت های تولیدی مطرح و موفق که دارای سابقه ی درخشان در خصوص ساخت آبگرمکن دارند، بواسطه ی بکارگیری بهترین قطعات و متریال محصولاتی با سطح کیفیت بالا تولید میکنند، همچنین برای جلب رضایت مندی بیشتر مشتریان محصولات را باگارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می نمایند. اهمیت خرید آبگرمکن با برند و مارک معتبر اینست که می توان از خدمات و سرویس دهی شرکت ارائه دهنده بهره برد، و همچنین در زمان استفاده از آبگرمکن در صورتیکه دستگاه با مشکلی مواجه شود می توان از شرکت گارانتی کننده درخواست تعمیر و یا تعویض آبگرمکن داشته باشید. از جمله برندهای معتبری که در ایران فعالیت دارند و تمامی ویژگی های فوق را دارا می باشند می توان به آبگرمکن بوتان، لورچ، ایران شرق، آریستون اشاره نمود. بنابراین میتوان گفت مارک یا برند آبگرمکن معرف خدمات شرکت تولیدی آن می باشد، و همین امر محصول آن شرکت را از دیگر محصولات و خدمات ارایه شده متمایز میگرداند.

انواع آبگرمکن از لحاظ موقعیت نصب

در حال حاضر آبگرمکن ها در مدل های مختلفی  تولید و عرضه می شوند. در ساختمان های نظیر آپارتمان های مسکونی، هتل، مدارس، بانک و دیگر مکان های عمومی با استفاده از آبگرمکن می توان آبگرم مورد نیاز ساکنین را فراهم نمود. اما با توجه به اینکه همه ی ساختمان ها دارای یک فضای مشخص جهت قرار گیری آبگرمکن نیستند، سازندهایی که در این زمینه فعالیت دارند این سری تجهیزات را با موقعیت نصب متفاوت تولیدو ارائه می نماید که در آنها به ویژگی هریک پرداخته ایم.  

آبگرمکن دیواری

این سری از آبگرمکن ها همانطور که از نامشان پیداست دارای موقیعت نصب دیواری می باشند، بنابراین دارای ابعاد کوچکتر و در نهایت وزن کمتری بوده و براحتی می توان با توجه نوع کاربری و مصرف آن، روی دیوار اشپزخانه، تراس، آبگرمکن نصب نمود. استفاده از آبگرمکن دیواری بیشتر در منازل مسکونی، مدارس، بانک و دیگر مکان هایی که برای انجام کارهای روزمره به آب گرم نیاز دارند کاربرد دارد. این سری از تجهیزات گرمایشی برای ایجاد شعله و گرم کردن آب ورودی به دستگاه به سوخت نیاز دارند، که به طور عمده نوع گازسوز و برقی پرکاربردترین آنها هستند. آبگرمکن دیواری فاقد منبع ذخیره می باشد، و با باز شدن آبگرم توسط کاربر شعله آبگرمکن روشن شده و آب درون محفظه را گرم می نماید، و به این ترتیب کاربر آبگرم فوری و یکنواخت در اختیار دارد. آبگرمکن دیواری با توجه به سیستم کاری و نوع روشن شدن مشعل در چهار دسته مکانیکال، آیوناز، پیلوت موقت، فن دار تقسیم بندی می شوند.

آبگرمکن دیواری دماپویا

آبگرمکن ایستاده

این سری از آبگرمکن ها دارای یک مخزن عایق دار هستند، که در ظرفیت های متنوعی با توجه به نوع برند آنها تولید و ارائه می شوند. در ساختمان های بزرگ که متراژ های بالاتری دارند، و یا تعداد افراد ساکنین زیاد باشد، به حجم آبگرم بیشتری نیازمندند. از مزایای این آبگرمکن ایستاده در دسترس بودن همیشگی آب (حتی در مواقع قطع آب شهری) میتوان اشاره نمود. اساس کار این نوع آبگرمکن ها به این صورت است که مخزن آنها حدود 20 الی 80 گالن آب را در خود جای می دهد. داخل مخزن یک سنجش دمای آب تعبیه شده که به طور مستمر آب داخل مخزن را گرم نگه می دارد. این نوع آبگرمکن ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند، که به طور عمده در ساختمان های بزرگ که با کمبود جا مواجه نیستند می توان از آبگرمکن ایستاده جهت تامین آبگرم بهداشتی مصرفی ساکنین بهره مند شد. از لحاظ نوع سوخت به دو مدل گازسوز و برقی تقسیم می شوند. به دلیل موقعیت نصب به این مدل از این سیستم ها آبگرمکن زمینی نیز گویند.

آبگرمکن ایستاده زمینی دماپویا

انواع آبگرمکن از لحاظ نوع سوخت مصرفی

آبگرمکن به جهت گرم کردن آب سرد ورودی به دستگاه به یک نوع سوخت جهت روشن کردن شعله نیازمند است. در زمان های قدیم از زغال و نفت جهت این امر بهره می برند. اما با دسترسی به سوخت های طبیعی دیگر و گسترش در تمام نقاط کشور، آبگرمکن هایی با سوخت گازی و برقی و نوع مدرن آن خورشیدی نیز طراحی و ساخته شد. که هریک دارای مزایا و معایب مختص به خود هستند، که در ادامه به ویژگی های هریک پرداخته ایم.

قیمت آبگرمکن دماپویا

آبگرمکن گازی

همانطور که اشاره شد آبگرمکن ها در دو مدل ایستاده و دیواری تولید و در بازار موجود می باشند. برای روشن شدن شعله ی آبگرم کن هنگام باز شدن شیر آب مصرفی، به یک نوع سوخت نیازهست که به عنوان منبع تولید حرارت و انرژی نقش دارد و باعث روشن شدن شعله ی آبگرمکن می شود. یکی از این نوع سیستم ها آبگرمکن گازی است، که بوسیله ی یک شیلنگ لاستیکی به شیر گاز متصل می شود و گاز مورد نیاز مشعل را فراهم می نماید. استفاده از این سیستم ها در شهرها و نقاطی که به سیستم گاز دسترسی دارند گزینه ای ایده آل بشمار می آید. از مزایای آبگرمکن گازی می توان به کاهش اتلاف و هدررفت انرژی، قیمت مقرون به صرفه، بازدهی بالا اشاره نمود.

آبگرمکن برقی

آبگرمکن برقی همانطور که از نامش پیداست از جریان برق به عنوان سوخت دستگاه استفاده می کند. این سری از سیستم های تامین آب گرم در دو مدل دیواری و زمینی یا همان ایستاده در ابعاد و ظرفیت حرارت دهی متنوعی تولید و ارائه می گردد. با باز شدن آبگرم توسط کاربر المنت و هیتر های داخل آبگرمکن برقی روشن شده و آب موجود در محظفه را گرم می نماید. از ویژگی های آبگرمکن برقی میتوان به تامین فوری و یکنواخت آبگرم اشاره نمود. آبگرمکن برقی سازگار با محیط زیست بوده و اثرات وآلودگی های مخرب نداشته و همچنین از سطح ایمنی بسیار بالایی برخودار است. به جهت کاهش و صرفه در مصرف برق سازنده های فعال در این زمینه از ترموستات به جهت تنظیم دما و مصرف برق در آبگرمکن بهره می برند. از مدل هایی که در بازار ایران به خوبی توانسته درصد فروش قابل توجهی را به خود اختصاص دهد میتوان به آبگرمکن آزمون اشاره نمود.

آبگرمکن خورشیدی

آبگرمکن خورشیدی یکی از ساده ترین و به صرفه ترین این سری از تجهیزات گرمایشی بشمار می آید. این نوع آبگرمکن از یک کلکتور و یک مخزن آب تشکیل شده که در پشت بام و در معرض نور خورشید قرار می گیرد. راندمان و بازدهی ابگرمکن خورشیدی بر اساس نوع و ظرفیت صفحات جاذب یا همان کلکتورها می باشد. استفاده از این سری از آبگرمکن ها بدون محدودیت در تمامی نقاط قابل کارایی می باشد. اما با توجه به این که تنها منبع انرژی آنها نور خورشید است باید این نکته را در نظر داشت که بیشتر در مناطقی که دارای روزهای بلند هستند بیشترین کاربرد موثر را خواهد داشت. سازنده ای آبگرمکن خورشیدی در این خصوص نیز چاره ای اندیشیده و برای روزهای ابری و شبها از مخزن دوجداره و عایق دار بهره می برند که ساکنین در هر زمان دسترسی به آبگرم داشته باشند.

موقعیت و محل نصب آبگرمکن

همانطور که اشاره شد آبگرمکن در دو مدل دیواری و ایستاده با عملکرد یکسان وبه هدف تامین آبگرم مصرفی طراحی و ساخته می شود. یکی از فاکتورهای مهم که هنگام استفاده از آبگرمکن، توجه به محل و موقعیت نصب آن می باشد. به طور عمده فضایی که آبگرمکن در آن قرار میگیرد باید متراژ مناسب و دارای هواکش و تهویه مناسب باشد، همچنین در اتاق خواب، حمام، رختکن، انبار به علت پایین بودن ایمنی و میزان اکسیژن نصب آبگرمکن اکیدا ممنوع است زیرا امکان خفگی وآتش سوزی را به همراه دارد. تمامی آبگرمکن های برای خروج دود و گازهای حاصل از احتراق شعله به دودکش نیازدارند، که مواد حاصل از احتراق را به بیرون از فضای داخلی هدایت نماید. در کنار سایر وسایل گرمازا از قبیل اجاق گاز نصب نگردد، همچنین یکی دیگر از نکاتی که باید در نظر داشت قطر لوله های آب سرد و گرم متصل به آبگرمکن است که الزامیست قطر انها کمتر از 15 میلیمتر نباشد.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 64 مورد