آبسردکن

آبسردکن

30 محصول وجود دارد
آبسردکن قیمت آبسردکن | مشخصات و خرید آبسردکن - دماپویا
نمایش 1 - 20 از 30 مورد

آنچه باید درباره انتخاب و خرید آبسردکن با گارانتی معتبر بدانیم

آبسردکن دستگاهی است که آب آشامیدنی را سرد می کند و آن را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد همچنین بیشتر آبسردکن های امروزی قابلیت گرم کردن آب تا دمای نزدیک به جوش را هم دارند . نوع دیگر از آبسردکن ها هستند که علاوه بر خنک کردن آب، عمل تصفیه آب را انجام می دهند .آبسردکن مصرفی در مناطق معتدل 10 تا 15 درجه سانتی گراد ومناطق گرمسیر 13 تا 18 درجه سانتی گراد می باشد .بعضی از آبسردکن ها مجهز به جا لیوانی، طعم گیر، سختی گیر، افزایش تعداد شیر و فیلتر آنتی باکتریال می باشند. جنس لوله های آبسردکن از لوله های مسی و پلیمری است. کمپرسورهای آبسردکن در دمای مشخصی ، بهترین راندمان را از خود نشان می دهند. کندانسور آبسردکن یکی دیگر از اجزای آبسردکن می باشد که پشت یخچال بوده و عملیات تبادل حرارت را انجام می دهد. دستگاه آبسردکن از نظر نحوه تغذیه در سه نوع آبسردکن های منبع بالا (در این نوع از آبسردکن ها ، منبع در بالای دستگاه قرار می گیرد)، آبسردکن های منبع پایین (در این نوع از آبسردکن ها منبع در قسمت زیرین قرار می گیرد و تنها به صورت ایستاده ساخته می شود) و آبسردکن های متصل به آب شهری (در این از آبسردکن های هیچ منبع آبی وجود ندارد و به دو صورت ایستاده و رومیزی تولید می گردد و فقط در مکان هایی ممکن است ، که دسترسی به شیر آب وجود دارد) ساخته می شوند و  از نظر ابعاد وشکل ظاهری در دو نوع آبسردکن رومیزی و آبسردکن ایستاده (که شامل مدل های آبسرد کن ایستاده کابین دار و آبسردکن یخچال دارمی باشند) ساخته می شوند که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم .

آبسردکن های رومیزی

آبسردکن های رومیزی ارتفاع کمی دارند و فضای کمتری را اشغال می کند. می توان از این آبسردکن ها بر روی کابینت یا اپن آشپزخانه استفاده کرد . آبسردکن های رومیزی قابل اتصال به لوله شهری می باشند . از مزیت های آبسردکن های رومیزی می توان به جا به جایی راحت آن اشاره کرد و این مدل از آبسردکن ها قیمت پایینی دارند. آبسردکن های رومیزی مناسب منازل و ادارات کوچک می باشد که شامل آبسردکن کنت می باشد.

ابسردکن رومیزی

آبسردکن های ایستاده

آبسردکن های ایستاده قابل اتصال به لوله کشی آب شهری می باشند و در رستوران ها، هتل ها و کافه ها مورد استفاده قرار می گیرد. آبسردکن های ایستاده به دو نوع یخچال دار و کابین دار تقسیم می شوند آبسردکن ایستاده یخچال دار، دارای یخچال کوچک است و آبسردکن ایستاده کابین دار مجهز به کابینت کوچکی هستند که دارای کابین عایقبندی شده در قسمت پایین خود می باشد و می توانند برای نگهداری لیوان از آن استفاده کنند که شامل برند آبسردکن سام می باشد.

ابسردکن ایستاده