آبسردکن

آبسردکن

30 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین آبسرد کن با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش آب سرد کن با گارانتی اصلی و تصاویر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل سام ، مجیک و کنت در مدل های رومیزی ، یخچال دار ، کابین دار ، ایستاده ، منبع بالا ، منبع پایین و متصل به آب شهری را مشاهده و بررسی نما...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین آبسرد کن با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش آب سرد کن با گارانتی اصلی و تصاویر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل سام ، مجیک و کنت در مدل های رومیزی ، یخچال دار ، کابین دار ، ایستاده ، منبع بالا ، منبع پایین و متصل به آب شهری را مشاهده و بررسی نمایید

آنچه باید درباره انتخاب و خرید آبسرد کن با گارانتی معتبر بدانیم

آبسرد کن دستگاهی است که آب آشامیدنی را سرد می کند و آن را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد همچنین بیشتر آبسرد کن های امروزی قابلیت گرم کردن آب تا دمای نزدیک به جوش را هم دارند . نوع دیگر از آبسرد کن ها هستند که علاوه بر خنک کردن آب ، عمل تصفیه آب را انجام می دهند .آبسرد کن مصرفی در مناطق معتدل 10 تا 15 درجه سانتی گراد ومناطق گرمسیر 13 تا 18 درجه سانتی گراد می باشد .بعضی از آبسرد کن ها مجهز به جا لیوانی ، طعم گیر ، سختی گیر ، افزایش تعداد شیر و فیلتر آنتی باکتریال می باشند. جنس لوله های آبسرد کن از لوله های مسی و پلیمری است. کمپرسورهای آبسرد کن در دمای مشخصی ، بهترین راندمان را از خود نشان می دهند. کندانسور آبسرد کن یکی دیگر از اجزای آبسردکن می باشد که پشت یخچال بوده و عملیات تبادل حرارت را انجام می دهد. دستگاه آبسرد کن از نظر نحوه تغذیه در سه نوع آبسرد کن های منبع بالا (در این نوع از آبسرد کن ها ، منبع در بالای دستگاه قرار می گیرد )، آبسرد کن های منبع پایین (در این نوع از آبسرد کن ها منبع در قسمت زیرین قرار می گیرد وتنها به صورت ایستاده ساخته می شود) و آبسرد کن های متصل به آب شهری (در این از آبسرد کن های هیچ منبع آبی وجود ندارد و به دو صورت ایستاده و رومیزی تولید می گردد و فقط در مکان هایی ممکن است ، که دسترسی به شیر آب وجود دارد) ساخته می شوند و از نظر ابعاد وشکل ظاهری در دو نوع آبسرد کن رومیزی و آبسرد کن ایستاده ( که شامل مدل های آبسرد کن ایستاده کابین دار و آبسرد کن یخچال دارمی باشند ) ساخته می شوند که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم .

آبسرد کن های رومیزی

آبسرد کن های رومیزی ارتفاع کمی دارند وفضای کمتری را اشغال می کند . می توان از این آبسردکن ها بر روی کابینت یا اپن آشپزخانه استفاده کرد . آبسردکن های رومیزی قابل اتصال به لوله شهری می باشند . از مزیت های آبسرد کن های رومیزی می توان به جا به جایی راحت آن اشاره کرد و این مدل از آبسردکن ها قیمت پایینی دارند. آبسرد کن های رومیزی مناسب منازل و ادارات کوچک می باشد که شامل ابسردکن کنت می باشد.

ابسردکن رومیزی

آبسرد کن های ایستاده

آبسرد کن های ایستاده قابل اتصال به لوله کشی آب شهری می باشند و در رستوران ها ، هتل ها و کافه ها مورد استفاده قرار می گیرد . آبسرد کن های ایستاده به دو نوع یخچال دار و کابین دار تقسیم می شوند آبسرد کن ایستاده یخچال دار ، دارای یخچال کوچک است و آبسرد کن ایستاده کابین دار مجهز به کابینت کوچکی هستند که دارای کابین عایقبندی شده در قسمت پایین خود می باشد و می توانند برای نگهداری لیوان از آن استفاده کنند که شامل برند آبسردکن سام می باشد.

ابسردکن ایستاده

پنهان کن
بیشتر
آبسردکن قیمت آبسردکن | مشخصات و خرید آبسردکن - دماپویا
نمایش 1 - 20 از 30 مورد

فیلتر توسط :