آبسردکن سام

آبسردکن سام

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر آبسردکن سام با گارانتی همین شرکت، اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی آبسردکن سام در انواع WD-SF780W، WD-SF858W BK، WD-SF856W OR، WD-SF856W BK، WD-SF858W S، WP-T810WS با استاندارد بین المللی و اتحادیه اروپا و در دو نوع ایستاده و رومیزی با طراحی زیبا و منحصر به فرد مجهز فیلترهای نانوکربن قابل تعویض را م...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر آبسردکن سام با گارانتی همین شرکت، اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی آبسردکن سام در انواع WD-SF780W، WD-SF858W BK، WD-SF856W OR، WD-SF856W BK، WD-SF858W S، WP-T810WS با استاندارد بین المللی و اتحادیه اروپا و در دو نوع ایستاده و رومیزی با طراحی زیبا و منحصر به فرد مجهز فیلترهای نانوکربن قابل تعویض را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه آبسردکن سام - SAM

شرکت سام هر روزه می کوشد تا با استفاده از روش های نوین موجود در منابع علمی و صنعتی در سراسر جهان و آزمایش های موفقی که توسط  متخصصان در زمینه لوازم الکترونیکی از جمله آبسردکن و نحوه حفظ و به کارگیری سیستم های کولینگ برای منابع آب تلاش می کنند بهره برده و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی تمام اتوماتیک نسبت به نوآوری و ساخت انواع آبسردکن های با موارد استفاده متفاوت و در شکل ها و اندازه های مختلف اقدام کند. آبسردکن های شرکت سام با داشتن یک منبع ذخیره آب ضمن انجام عمل سرد کردن آب به تصفیه و باکتریزاسیون آن نیز می پردازند به طوریکه سرمای ایجاد شده به واسطه این آبسردکن مطابق با منابع علمی، حداکثر نیمی از باکتریای مضر در آب را به حالت کند و یا از فعالیت نگه خواهد داشت. از موارد استفاده این آبسردکن ها می توان به هتل ها، بانک ها، شرکت ها، اماکن عمومی و خانه ها اشاره کرد. آبسردکن های شرکت سام دارای مدل های  WD-SF780W، WD-SF858W BK، WD-SF856W OR، WD-SF856W BK، WD-SF858W S، WP-T810WS وWD-SR760ST است که تمام این مدل ها مجهز به تصفیه آب هستند که از تکنولوژی UF به همراه 4  فیلتر سدیمنت و کربن جهت تصفیه آب بهره می برد که علاوه بر حذف ذرات معلق و بو و طعم نامطبوع، باکتری ها و کیست ها را از آب می گیرد از دیگر ویژگی‌های محصول می توان به تعبیه 2 خروجی آب و قابلیت آبدهی سرد، نرمال و گرم را دارد که مخزن آب گرم آن استیل است و همچنین دارای قفل ایمنی آب گرم برای کودکان است.

آبسردکن سام

گارانتی و خدمات پس از فروش آبسردکن سام

آبسردکن سام دارای 24 ماه گارانتی وخدمات پس از فروش شرکت سام می باشد.

sam-garanti

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبسردکن سام ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
آبسردکن سام قیمت آبسردکن سام | مشخصات و خرید آبسردکن سام - دماپویا
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

سازنده