آبسردکن کنت

آبسردکن کنت

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر آبسردکن کنت با گارانتی فامکو و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی آبسردکن کنت در انواع gold ، Crystal ، Smart ، superb ، perk ، pearl با استاندارد بین المللی NSF آمریکا ، دارای تاییدیه TUV اتحادیه اروپا، دارای تاییدیه سازمان WQA Gold seal و در دو نوع ایستاده و رومیزی، مجهز به ممبرین را ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر آبسردکن کنت با گارانتی فامکو و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی آبسردکن کنت در انواع gold ، Crystal ، Smart ، superb ، perk ، pearl با استاندارد بین المللی NSF آمریکا ، دارای تاییدیه TUV اتحادیه اروپا، دارای تاییدیه سازمان WQA Gold seal و در دو نوع ایستاده و رومیزی، مجهز به ممبرین را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه آبسردکن کنت - KENT

شرکت کنت دائما در حال ایجاد نوآوری و ارائه راه حل برای محافظت از مردم در برابر بیماری های مضر می باشد. آبسردکن این شرکت مناسب برای منازل، ادارات، هتل ها و مکان های تجاری می باشد. آبسردکن کنت همزمان با عمل خنک کردن آب، عمل تصفیه آب را نیز انجام می دهد. دستگاه این شرکت از نظر ابعاد و شکل ظاهری در دو نوع آبسرد کن رومیزی و آبسرد کن ایستاده ساخته می شوند و تمامی مدل ها در وب سایت دماپویا با گارانتی اصلی عرضه می گردد، شما با خرید این محصول آب تمیز و بدون آلودگی را در اختیار دارید که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم

آبسردکن کنت شامل مدل های رومیزی در سری های گلد، اسمارت، پیرل، کریستال، سوپر و ایستاده در سری پرک می باشد. مدل رومیزی آبسرد کن این شرکت از تکنولوژی UF به همراه فیلتر سدیمنت و کربن جهت تصفیه آب بهره می برد که علاوه بر حذف ذرات معلق و بو و طعم نامطبوع، باکتری ها و کیست ها را از آب می گیرد. این دستگاه همچنین قابلیت نصب روی دستگاه آبسرد کن را دارا می باشد. مدل ایستاده این دستگاه مجهز به ممبرین Filmtec که معتبر ترین ممبرین در جهان می باشد را دارا می باشد همچنین دارای سیستم Auto Flush می باشد.

ابسرد کن کنت

گارانتی و خدمات پس از فروش آبسرد کن کنت

شرکت فامکو ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات کنت در ایران می باشد. آبسردکن کنت دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.

فامکو

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های آبسردکن کنت ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
آبسردکن کنت قیمت آبسردکن کنت | مشخصات و خرید آبسردکن کنت - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده