لیست قیمت محصولات شرکت لورچ

درباره شرکت لورچ - LORCH


در این مطلب با ارائه ی اطلاعاتی به بررسی در خصوص معرفی و آشنایی با انواع محصولات پرکاربرد و مطرح در زمینه ی تجهیزات تحت عنوان شرکت لورچ پرداخته ایم. گفتنی است این برند از شناخته شده ترین ها در بازار بوده که با برخورداری از قابلیت هایی توانسته جایگاه بالایی را هم در بازار رقابتی فروش به خود اختصاص دهد. نکته ی حائز اهمیت در رابطه با این شرکت تولیدی، ایرانی بودن آن میباشد که نشان از تولید داخلی دارد و به طور کلی برند لورچ، را میبایست به عنوان کارخانه ی ایرانی در زمینه تولید انواع سیستم تهویه مطبوع و گرمایشی معرفی نمود که با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی و نیز بهترین قطعات در ساخت اقدام به فعالیت در جهت طراحی و تولید این قبیل محصولات نموده است. لازم به ذکر است شرکت لورچ با برخورداری از میزان قابل توجهی در کیفیت، توانسته طی سال ها محصولاتی را تولید و عرضه نماید که همگی در واحد نمونه استاندارد در سطح کشور از شناخته شده ترین ها محسوب گردند. اگر بخواهیم در خصوص آغاز فعالیت و یا به نوعی پیدایش این گروه تولیدی اشاره داشته باشیم باید گفت شرکت لورچ در سال 1356 شمسی (1977 میلادی) در شهر اصفهان تأسیس و در همان سال اولین اقدام خود را در جهت طراحی، ساخت و ارائه ی این نوع از سیستم ها آغاز نمود که در انجام این فرآیند بکارگیری نیروهای متخصص و کار آزموده ایفا کننده ی نقش مهمی در این پروسه محسوب می گردد.


و علت آن نیز این بوده که همواره افراد تلاش نموده تا به منظور ارائه ی محصولاتی با کیفیت بالا، طراحی به روز و مدرن را در ساخت به کار گرفته تا در نهایت تجهیزاتی با بیشترین کارایی را در اختیار مصرف کننده های ایرانی قرار دهد که با وجود این ویژگی ها در ساخت و یا تولید کنندگانی از این قبیل میتوان کشور ایران را قطب تولید کننده ی لوازم خانگی و تاسیسات در خاورمیانه معرفی نمود که بر همین اساس هم با کسب معیار های استاندارد جهانی سهم زیادی در صادرات را هم از آن خود کرده است. اگر بخواهیم انواع موجود از محصولات ارائه شده ی شرکت لورچ را معرفی نماییم میبایست به وجود سیستم هایی از جمله آبگرمکن، پکیج گرمایشی ، رادیاتور گرمایشی و کولر آبی لورچ را معرفی نماییم که هرکدام دارای یکسری از مشخصه های فنی و نوع عملکردی انحصاری بوده که طبق همان نیز به منظور استفاده در محیط متناسب به کار گرفته می شوند. از افتخارات این برند مطرح میتوان به مواردی از قبیل: واحد نمونه در طول سالیان متوالی، تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، واحد نمونه ی صنعت و معدن استان اصفهان، واحد برتر جشنواره تولید ملی، واحد صنعتی برتر اقتصادی و غیره از شرکت لورچ را نام برد.


محصولات شرکت لورچ


گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت لورچ در ایران


گروه صنعتی لورچ با بیش از چهار دهه فعالیت در زمینه تولید لوازم خانگی و ارائه خدمات پس از فروش شامل گارانتی، نصب و راه اندازی، خدمات تعمیرات توسط تکنسین های متخصص در 600 نمایندگی فعال در سراسر کشور همواره در تلاش است که رضایت مشتریان را جلب نماید و بهترین خدمات را به هموطنان ارائه دهد.


logo-lorch

نمایش 1 - 20 از 34 مورد