کولر آبی لورچ

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی لورچ ، تصاویر ، گارانتی و خرید آنلاین انواع کولر آبی لورچ مدل های معمولی ، کم مصرف ، مینی کولر ، پرتابل ، بالازن و سلولزی دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی و دارای پد سلولزی و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی لورچ ، تصاویر ، گارانتی و خرید آنلاین انواع کولر آبی لورچ مدل های معمولی ، کم مصرف ، مینی کولر ، پرتابل ، بالازن و سلولزی دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی و دارای پد سلولزی و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده کولر آبی لورچ

شرکت لورچ در سال 1979 میلادی 1357 هجری شمسی فعالیت خود را در زمینه لوازم خانگی آغاز کرده است . این شرکت از بهترین مواد اولیه جهت تولیدات محصولات خود استفاده میکند . شرکت لورچ توانسته با دانش بالا محصولات متنوعی را در زمینه سرمایش و گرمایش تولید کند. کولر آبی لورچ در مدل های معمولی ، بالا زن ، پرتابل و سلولزی تولید و عرضه میشود.

کولر آبی لورچ

کولر آبی معمولی لورچ

بيشتر در آب و هوای گرم و خشک استفاده ميشود و دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ الکترواستاتیک - پلی استر با دوام و پوشال های ضخيم يکسان در تمام سطوح و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار ميباشد.کولرهای لورچ دارای سيستم جديد آبرسانی ميباشد که به صورت يکنواخت روی پوشال تقسيم ميشود و باعث افزايش بازده خنکی کولر و جلوگيری از ريختن آب بر روی الکتروموتور و سوختن آن ميشود.

کولر آبی معمولی لورچ

کولر آبی بالا زن لورچ

از سری کولر های خروجی از بالای پوشالی هستند این نوع کولر آبی مناسب نصب بر روی تراس و بالکن است که دارای رده مصرف انرژِی E و E میباشد . کولر بالا زن لورچ دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم از رنگ الکترواستاتیک ميباشد و بر اساس متراژ ، فاصله طبقاتی و دريچه خروجی باد انتخاب ميشود . کولر های بالکنی لورچ طوری طراحی و توليد ميشود که رطوبت لازم را در هوای گرم و خشک ايجاد کرده و هوای مطبوع تری را به محيط انتقال ميدهد و باعث صرفه جويی در مصرف کانال ميشود .

کولر آبی بالکنی لورچ

کولر آبی پرتابل لورچ یا پنجره ای

در رده انرژی A و B تولید میشود . کولر پرتابل لورچ دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم از رنگ الکترواستاتیک ميباشد. پروانه اين کولر آبی از جنس پلاستيک با دوام با کيفيت بالا میباشد که باعث کاهش لرزش و صدا ميشود. کولر متحرک لورچ دارای 75 درصد بازده خنکی و طراوت را برای محیط فراهم میکند.

کولر آبی پرتابل لورچ

کولر آبی سلولزی لورچ

دارای پد سلولزی ميباشد که باعث جلوگيری از قارچ و باکتری داخل محيط ميشود. ساختار پد سلولزی به صورت يکنواخت ميباشد و موجب ايجاد سطح تماس بسيار بزرگی بين آب و هوا ميشود. بدنه اين دستگاه از جنس گالوانيزه با دوام در مقابل ضربه توليد شده است.

کولر آبی سلولزی لورچ

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر آبی لورچ ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده