کولر آبی لورچ

کولر آبی لورچ

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی لورچ، تصاویر، همراه با گارانتی اصلی و خرید آنلاین انواع کولر آبی لورچ مدل های معمولی، کم مصرف، مینی کولر، پرتابل، بالازن و سلولزی در ظرفیت های متفاوت، دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی و دارای پد سلولزی و پروان...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر آبی لورچ، تصاویر، همراه با گارانتی اصلی و خرید آنلاین انواع کولر آبی لورچ مدل های معمولی، کم مصرف، مینی کولر، پرتابل، بالازن و سلولزی در ظرفیت های متفاوت، دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ پودری با دوام و پوشال های ضخيم و دارای 60 درصد کاهش مصرف انرژی و دارای پد سلولزی و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه کولر آبی لورچ - LORCH

شرکت لورچ با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا محصولاتی با کیفیت بالا طبق استاندارد های ملی تولید و به بازار ارئه می نماید. این شرکت طی سال های متمادی توانسته گواهینامه های ملی و  بین المللی استاندارد را کسب نماید و سهم فروش ویژه ای در بازار داخلی به خود اختصاص دهد. شرکت لورچ با بهره گیری از دانش بالا محصولات متنوعی را در زمینه سیستم تهویه مطبوع عرضه نماید. کولر آبی لورچ در مدل های معمولی ، بالا زن ، پرتابل و سلولزی تولید و عرضه میشود.شما با خرید کولرهای آبی لورچ علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق و هزینه های اقتصادی هوایی خنک و مطبوع در محیط مورد نظر ایجاد می نمایید.

کولر آبی لورچ

کولر آبی پوشالی لورچ

بيشتر در آب و هوای گرم و خشک استفاده ميشود و دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم به رنگ الکترواستاتیک - پلی استر با دوام و پوشال های ضخيم يکسان در تمام سطوح و پروانه مقاوم جهت جلوگيری از ذرات گرد و غبار ميباشد. کولرهای لورچ دارای سيستم جديد آبرسانی ميباشد که به صورت يکنواخت روی پوشال تقسيم ميشود و باعث افزايش بازده خنکی کولر و جلوگيری از ريختن آب بر روی الکتروموتور و سوختن آن ميشود.

کولر آبی معمولی لورچ

کولر آبی خروجی از بالا لورچ

از سری کولر های خروجی از بالای پوشالی هستند این نوع کولر آبی مناسب نصب بر روی تراس و بالکن است که دارای رده مصرف انرژِی E و E میباشد . کولر بالا زن لورچ دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم از رنگ الکترواستاتیک ميباشد و بر اساس متراژ ، فاصله طبقاتی و دريچه خروجی باد انتخاب ميشود. کولر های بالکنی لورچطوری طراحی و توليد ميشود که رطوبت لازم را در هوای گرم و خشک ايجاد کرده و هوای مطبوع تری را به محيط انتقال ميدهد و باعث صرفه جويی در مصرف کانال ميشود.

کولر آبی بالکنی لورچ

کولر آبی پرتابل لورچ یا پنجره ای

در رده انرژی A و B تولید میشود. کولر پرتابل لورچ دارای بدنه از جنس گالوانيزه با لايه ضخيم از رنگ الکترواستاتیک ميباشد. پروانه اين کولر آبی از جنس پلاستيک با دوام با کيفيت بالا میباشد که باعث کاهش لرزش و صدا ميشود. کولر متحرک لورچ دارای 75 درصد بازده خنکی و طراوت را برای محیط فراهم میکند.

کولر آبی پرتابل لورچ

کولر آبی سلولزی لورچ

دارای پد سلولزی ميباشد که باعث جلوگيری از قارچ و باکتری داخل محيط ميشود. ساختار پد سلولزی به صورت يکنواخت ميباشد و موجب ايجاد سطح تماس بسيار بزرگی بين آب و هوا ميشود. بدنه اين دستگاه از جنس گالوانيزه با دوام در مقابل ضربه توليد شده است.

کولر آبی سلولزی لورچ

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر آبی لورچ ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده