لیست قیمت محصولات شرکت شابرن

درباره شرکت شابرن - shabron


به عنوان یکی دیگر از تولید کنندگان مطرح و شناخته شده در زمینه ی طراحی و ارائه ی انواع رادیاتورهای شوفاژ پانلی میبایست شرکت شابرن را معرفی نمود که با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی یا روش های نوین در ساخت و نیز به کارگیری نیروهای متخصص توانسته جایگاه بالایی در بخش فروش را به خود اختصاص دهد. به طور کلی باید گفت امروزه این نوع از تجهیزات از دسته ای اند که همواره مورد انتخاب افراد به منظور به کارگیری در بخش های بسیار قرار می گیرند اما در این میان تنها تعدادی با برخورداری از یکسری ویژگی ها از جمله کیفیت بالا مورد انتخاب واقع می گردند که به عنوان یک نمونه از آن میتوان به شرکت شابرن اشاره داشت. کیفیت و کارایی های این برند را میتوان به علت بهره گیری این تولید کننده ایرانی از تکنولوژی های اروپایی در ساخت دانست که در نهایت عرضه سیستم هایی با راندمان و بازدهی بالا را در پی خواهد داشت. لازم به ذکر است طراحی و ساخت رادیاتور ها به نحوی بوده که فولاد به کار رفته در آن سختی و استحکام بالایی را به آن بخشیده است که این موضوع با طول عمر دستگاه رابطه مستقیم دارد.


شرکت تولیدی گرمایش سازان شابرن که در بازار با نام تجاری شابرن شناخته شده است از سال 1367 اولین اقدام خود را در جهت عرضه و تولید انواع رادیاتور پنلی، شوفاژ، پنل حرارتی، تجهیزات گرمایشی صنعتی و ساختمانی آغاز نموده و نیز به عنوان بهترین گزینه در جهت به کارگیری در فضاهایی از جمله: اداری، آموزشی و غیره به شمار می آید. علاوه بر این شرکت شابرن این محصولات را به گونه ای طراحی نمود که با دارا بودن قطعاتی عالی تعبیه شده مانند ورق های ST آنهارا به سیستم هایی با راندمان بالا تبدیل نموده که بیشترین کارایی را در پکیج های گرمایشی و موتورخانه های مرکزی دارند که ضد رسوب بودن و بدنه ی ضد زنگ آن نیز بیش از پیش بر کیفیت آن افزوده است.


محصولات شرکت شابرون


گارانتی و خدمات پس از فروش


در رابطه با بهره مندی محصولات ارائه شده ی این شرکت تولیدی از خدمات و یا به نوعی ضمانت باید گفت تمامی تجهیزات عرضه شده دارای 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند که با مراجعه به نمایندگی های مربوطه میتوان آن را دریافت نمود.


لوگوی شرکت شابرون

نمایش 1 - 8 از 8 مورد