کولر گازی اسپلیت هیوندای

13 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت هیوندای و خرید آنلاین ،گارانتی هیوا سرویس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی هیوندای HYONDAI همراه با تصاویر در مدل های سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 36000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیست...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت هیوندای و خرید آنلاین ،گارانتی هیوا سرویس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی هیوندای HYONDAI همراه با تصاویر در مدل های سرد ، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 36000 به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

توضيحاتی در مورد شرکت سازنده اسپليت و کولر گازی هیوندای

شرکت هیوندای از سال 2011 ميلادی ( 1390 هجری شمسی ) فعاليت خود را در زمينه تهويه مطبوع در کشور کره جنوبی آغاز نموده است و توانست با بهره گيری از نيروهای متخصص ، برترين سيستم های تهويه مطبوع را طراحی و عرضه کند . شرکت هیوندای به عنوان بزرگترين توليد کننده ی سیستم تهویه مطبوع و کولر گازی اسپلیت در ايران شناخته شده است.امروزه ، شرکت هویندای موفق شده است که بیش از 60 نماینده فعال را در تمامی استان های کشور جذب خود کند.کولر گازی اينورتر هيوندای با برق تک فاز کار می کند و برای استفاده در مناطق معتدل و گرمسير مناسب می باشد. کولر گازی و اسپليت کم مصرف هيوندای دارای نمايشگر مخفی می باشد و مجهز به فيلتر جلبکی ، دارای قابليت ويتامين C بوده و عملکرد ضد باکتری دارد.

کولر گازی هیوندای

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی هیوندای

کولر گازی هیوندای از نظر موقعيت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبيل سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های هیوندای

شرکت صنعتی هیوندای از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر برای توليد کولرهای گازی ، اسپليت استفاده می کند.

کمپرسورهای روتاری  اسپليت هیوندای بوسيله يک پروانه ، که از يک تيغه ی 360 درجه تشکيل ، باعث مکش گاز درون سيلندر شده و در هنگاميکه گاز مبرد وارد کمپرسور ميشود ، با پره تيغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدايت ميگردد.

کمپرسور روتاری کولر گازی هیوندای

کمپرسور اسکرال  اسپليت هیوندای از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکی از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولر گازی هیوندای

در کولر گازی هیوندای از گاز R22 از يک گاز هيدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 از يک گاز هيدرو فلوئوروکربن تشکيل شده است .

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی هیوندای

تمامی اسپليت و کولرگازی هیوندای دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عايق می باشد و به صورت رايگان در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

ضمانت نامه کولر گازی هیوندای

وب‌سايت دماپويا اين اطمينان را به مشتريان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپيلت هیوندای ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نمايد.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 13 از 13 مورد
  • 3f3e5c0bbb9dbd94710234fced182cdc.jpg
  • 50e0bdd5df48fd5c55367cecceb4c8e4.jpg
  • 061df5a697e98569ea935d71354f42b0.jpg
  • 4044c6fd9edeadfe415f70954bd2426b.jpg

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
کیت اینورتر
نوع برق مصرفی